Praca tczew

1 - 11 z 11 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

Stolarz

Firma: Submet AS

Gowork.pl

14-04-14

Tczew

rekrutacji: Tczew wymagania: - min. 5 letnie doświadczenie na ww. stanowisku - bardzo dobra znajomość rysunku technicznego- sumienność, dokładność - doświadczenie w pracy zagranicą, znajomość języka angielskiego oraz posiadanie własnego (...)

Inżynier Automatyk / Programista PLC

Firma: M+P Przemysłowe Urządzenia Myjące

Gowork.pl

13-04-14

Tczew (pomorskie)

na stanowisko. Inżynier Automatyk / Programista PLC.   Opis stanowiska: - Programowanie sterowników PLC Siemens S7 i wizualizacja (przeważnie na OP177), - Uczestnictwo podczas uruchamiania maszyn w firmie oraz u klienta, - Obsługa , parametryzowanie (...)

Konstruktor

Firma: M+P Przemysłowe Urządzenia Myjące

Gowork.pl

06-04-14

Tczew (pomorskie)

Tczewie zatrudni osobę na stanowisku Konstruktora Kwalifikacje: -absolwent PG lub student ostatniego roku (Budowa Maszyn), -znajomość programów AutoCad i Inventor, -znajomość rynunku technicznego, -komunikatywna znajomość języka niemieckiego.   Miejsce (...)

Specjalista ds zakupów

Firma: Kooperol Sp. z o.o.

Gowork.pl

24-03-14

Tczew (pomorskie)

Specjalistę ds. zakupów Zakres czynność:-organizacja dostaw materiałów i surowców-negocjacje handlowe-analiza stanów magazynowych-rejestracja dostaw w systemie-wspólpraca z innymi Działami w zakresie obsługi (...)

05-03-14

Tczew (pomorskie)

inwestorskiego; reprezentowanie inwestora na budowie przez sprawowanie kontroli zgodności jej realizacji z projektem i pozwoleniem na budowę, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej w branży konstrukcyjno - budowlanej; udział w postępowaniach o udzielenie (...)

05-03-14

Tczew (pomorskie)

kontroli zgodności jej realizacji z projektem i pozwoleniem na budowę, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej w branży konstrukcyjno - budowlanej; sprawdzanie i odbiór robót budowlanych w branży konstrukcyjno - budowlanej ulegających zakryciu lub (...)

05-03-14

Tczew (pomorskie)

z projektem i pozwoleniem na budowę, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej w branży sanitarnej; sprawdzanie i odbiór robót budowlanych w branży sanitarnej ulegających zakryciu lub zanikających, uczestniczenie w próbach i odbiorach technicznych (...)

05-03-14

Tczew (pomorskie)

zawodowej oraz list motywacyjny; kopie dokumentów potwierdzających posiadany staż pracy; kopie dokumentów potwierdzających posiadanie wymaganych kwalifikacji i uprawnień; odręcznie podpisane oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie (...)

05-03-14

Tczew (pomorskie)

ulegających zakryciu lub zanikających, uczestniczenie w próbach i odbiorach technicznych instalacji, urządzeń technicznych i przewodów kominowych oraz przygotowanie i udział w czynnościach odbioru gotowych obiektów budowlanych i przekazywanie ich (...)

PARTNER HANDLOWY

Firma: TELESTRADA

Gowork.pl

19-02-14

Tczew (pomorskie)

HANDLOWY Miejsce pracy: GDAŃSK,GDYNIA,SOPOT,TCZEW Obowiązki: - pozyskiwanie klientów dla firmy Telestrada Wymagania: - posiadanie grupy sprzedażowej - doświadczenie w (...)

Brygadzista / Stolarz

Firma: "Dubiński" Radosław Dubiński

praca-kierowca.net

18-02-14

Tczew (Dowolny)

Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej; • Nadzorowanie przestrzegania przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy; WYMAGANIA : • Min. roczne doświadczenie na stanowisku brygadzisty/lidera na linii produkcyjnej w branży stolarskiej; • Min. 4 letnie doświadczenie w (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta tczew

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.