Praca tczew

1 - 18 z 58 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

Młodszy Operator Maszyn

Firma: Grupa Progres

Gowork.pl

26-05-15

Tczew (pomorskie)

polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej, jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 800 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 16 sprawnie funkcjonującym (...)

26-05-15

Tczew (pomorskie)

wartościowych. Zatrudnia ok. 2500 osób, a naszych 40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 r. i zatrudnia ponad 200 osób. W tym czasie WYG zdobył wiele zaszczytnych tytułów i (...)

Pracownik magazynu

Firma: Grupa Progres

Gowork.pl

26-05-15

Tczew (pomorskie)

szkoleń oraz doradztwa personalnego.Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy. Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Współpracujemy z ponad 700 firmami na terenie całego kraju, (...)

26-05-15

Tczew (pomorskie)

cateringowych w Polsce.Obecnie poszukujemy do naszej restauracji w Tczewieosoby na stanowisko:Pracownik obsługi klienta / bufetowaOpis stanowiska:• czynności związane z obsługą gości oraz kasy• nadzór nad stanem zasobów bufetuWymagania:• (...)

Doradca klienta

Firma: Servitutes

Gowork.pl

26-05-15

Tczew (pomorskie)

Dostaniesz coś extra... Kancelaria obsługuje następujące sprawy: Wypadki komunik. i w pracy Wypadki w rolnictwie Błędy medyczne Niesłuszne aresztowania Sprawy spadkowe Odzyskiwanie całości składek z tzw. polis inwestycyjnych Odzyskiwanie diet noclegowych (...)

Kierownik ds. utrzymania ruchu

Firma: Kooperol Sp. zo.o.

Gowork.pl

26-05-15

Tczew (pomorskie)

• wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu budowa maszyn, mechanicznym, elektrycznym lub pokrewnym • minimum trzy lata doświadczenia na stanowisku związanym z utrzymaniem ruchu w firmie produkcyjnej • znajomość języka angielskiego (...)

Technolog

Firma: Perfect Consulting

Gowork.pl

26-05-15

Tczew (pomorskie)

coachingu oraz szkoleń. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzielimy się od 1999 roku.   Aktualnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku:   Technolog Nr ref: 53/05/2015 Miejsce Pracy: Tczew / Kartoszyno       Do (...)

25-05-15

Tczew (pomorskie)

zakresu swoich usług na rynek niemiecki, poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko spec. ds. sprzedaży. Oferujemy: - pracę w nowym perspektywistycznym projekcie,- pracę w miłym młodym zespole,- pracę w Tczewie, pon-pt. 8-16,- wynagrodzenie podstawowe oraz (...)

24-05-15

Tczew (pomorskie)

poszukuję kandydatów/kandydatki na stanowisko specjalisty ds. realizacji zamówień. Obowiązki: - realizacja złożonych przez klientów zamówień, - kontakt z klientem celem przygotowania materiałów niezbędnych do realizacji, - (...)

Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy

Firma: ING Usługi Finansowe

Gowork.pl

24-05-15

Tczew (pomorskie)

z pasją, dla których praca w finansach będzie powołaniem osób, dla których praca z Klientem jest przyjemnością, osób zmotywowanych, gotowych do działania, osób posiadających wysoka kulturę osobistą i (...)

Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska

Firma: Actio-HR Sp. z o.o.

Gowork.pl

21-05-15

Tczew (pomorskie)

ds. BHP i ochrony środowiskaMiejsce Pracy: Tczew Wymagania: Wykształcenie wyższe kierunkowe,Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym,Znajomość przepisów prawa w zakresie BHP i Ochrony (...)

Operator Prasy Krawędziowej

Firma: Actio HR

Gowork.pl

17-05-15

Tczew (pomorskie)

Wymagania: - Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - Mile widziane wykształcenie techniczne, - Znajomość rysunku technicznego, - Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, - Zaangażowanie, sumienność, skrupulatność w realizacji (...)

Operator Frezarki CNC

Firma: Actio HR

Gowork.pl

17-05-15

Tczew (pomorskie)

Obowiązki: - Obsługa maszyn CNC (frezarki), - Obsługa frezarki ze sterowaniem FANUC, - Kontrola parametrów, - Kontrola jakości wykonywanych detali, - Wprowadzanie danych do systemu, - Konserwacja maszyn, - Dbałość o realizację planu produkcji. Oferujemy: - (...)

Specjalista ds. sprzedaży

Firma: Effective

Gowork.pl

17-05-15

Tczew (pomorskie)

na stanowisko specjalista ds. sprzedaży. Poszukujemy osób, których najsilniejszą stroną jest kreatywność. Ważny dla nas jest swobodny kontakt z klientem oraz umiejętność samoorganizacji Pracy. Obowiązki: - sprzedaż usług świadczonych (...)

15-05-15

Tczew (pomorskie)

doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.   Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy (...)

Technolog

Firma: P.B.A Doradztwo Personalne

Gowork.pl

13-05-15

Tczew (pomorskie)

                                                               Miejsce pracy: Pomorskie nr ref. (...)

Kierownik Produkcji

Firma: P.B.A Doradztwo Personalne

Gowork.pl

13-05-15

Tczew (pomorskie)

Klienta, poszukuje osoby na stanowisko:   Kierownik produkcji nr ref.: KP/MK/0515 Miejsce pracy – Pomorskie   Wymagania: 3 - 4 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem produkcyjnym powyżej 100 osób (warunek konieczny) minimum 5-letnie (...)

Operaotr wózka widłowego

Firma: WYG HR

Gowork.pl

13-05-15

Tczew (pomorskie)

40 biur jest zlokalizowanych w 30 krajach na 3 kontynentach. W Polsce WYG działa od 1999 r. i zatrudnia ponad 200 osób. W tym czasie WYG zdobył wiele zaszczytnych tytułów i wyróżnień, jak np.: Tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki 2013, (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta tczew

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.