Praca za granicą Łódź

1 - 4 z 4 ogłoszeń

ELEKTRYK-ŚLUSARZ NA UTRZYMANIE RUCHU

Firma: Z.B.K.P.U. RYSZARD ŁUKAWSKI

Gowork.pl

27-07-14

Łódź (łódzkie)

NA UTRZYMANIE RUCHU. Umowa o pracę. Wymagania: - udokumentowane doświadczenie na stanowisku elektryk- ślusarz na utrzymanie ruchu - znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym   Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres (...)

Praca

Firma: Augusta Personaldienstleistungen GmbH

Gowork.pl

23-07-14

Łódź

oparte jest na umowie o prace zgodnie z obowiazujacym w niemczech prawie pracy. Wielu naszych klientow szuka pracownikow do przejecia na stale. Warunkiem koniecznym jest znajomosc jezyka niemieckiego. Zapraszam do zapoznania sie z naszymi ofertami na naszej (...)

Monterow urzadzen przeciwpozarowych

Firma: Augusta Personaldienstleistungen GmbH

Gowork.pl

21-07-14

Łódź

borowanie dziur w suficie i zakladanie urzadzen przeciwpozarowych - kontakt z klientem Wymagania: - znajomosc jezyka niemieckiego umozliwiajaca wytlumaczenie klientowi wykonywanych czynnosci - dokladnosc i umiejetnosc pracy w zespole, dyspozycyjnosc Oferujemy: - (...)

mechatronikow/mechanikow przemyslowych

Firma: Augusta Personaldienstleistungen GmbH

Gowork.pl

21-07-14

Łódź

mechatronika/mechanika przemyslowego. Wymagania:-dobra znajomosc mechaniki i pneumatyki (znajomosc elektryki mile widziana)-znajomosc sterowania CNC Siemens-gotowosc do podrozy sluzbowych-dobra znajomosc jezyka niemieckiego (warunek konieczny) Oferujemy:-bardzo (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.