Praca Łódź

1 - 18 z 415 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

01-03-15

Łódź (łódzkie)

osób, które z zaangażowaniem dążą do wyznaczonych celów nie bojąc się trudności, a tym samym czerpią radość i satysfakcję z codziennej pracy (...)

Kelnerka - Umowa o pracę

Firma: Strefa-kelnerek

Gowork.pl

01-03-15

Łódź (łódzkie)

do pracy na popołudniowej zmianie. Gwarantujemy umowę o pracę!. Zainteresowane kandydatki proszę o zgłaszanie się przez serwis: (...)

01-03-15

Łódź (łódzkie)

naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy dostarczającej rozwiązania IT do klientów z sektora finansowego, szukamy osoby na stanowisko:Programista Aplikacji Mobilnych - Android  Od kandydata oczekujemy:min 2 lat doświadczenia w (...)

01-03-15

Łódź (łódzkie)

C lub Java oraz wdrażanie i analiza wydajności wdrożonych aplikacji,ścisła współpraca z doświadczonymi, pełnymi pasji projektantami, testerami i innymi programistami,czynny udział w ciekawych projektach i wkład w rozwój produktów budzących uznanie tysięcy (...)

01-03-15

Łódź (łódzkie)

zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT. Dla naszego Klienta z branży IT szukamy: Dla naszego Klienta, prężnie działającego Software House, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:Programista (...)

01-03-15

Łódź (łódzkie)

uszczelnień karoseryjnych do samochodów oraz produkcją pasków transmisyjnych do branży motoryzacyjnej i AGD.   Poszukujemy osób, które z zaangażowaniem dążą do wyznaczonych celów nie bojąc się trudności, a tym samym czerpią (...)

Grafik komputerowy

Firma: HR partners

Gowork.pl

01-03-15

Łódź (łódzkie)

GK/03   Zakres obowiązków: Odpowiedzialność za tworzenie i rozwój projektów graficznych Projektowanie materiałów marketingowych (BTL, raporty, newslettery i in.) Przygotowanie do druku materiałów marketingowych Aktywne (...)

01-03-15

Łódź (łódzkie)

IT. Dla naszego Klienta z branży IT szukamy: Programista aplikacji mobilnych - iOS/Android  Zadania:Implementacja komponentów biznesowych w technologiach Objective-C/iOS i Java/AndroidImplementacja algorytmów logiki biznesowej w oparciu o specyfikację (...)

01-03-15

Łódź (łódzkie)

się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT. Dla naszego Klienta z branży IT szukamy: Dla naszego Klienta,prężnie rozwijającej się firmy zajmującej się tworzeniem aplikacji webowych i (...)

01-03-15

Łódź (łódzkie)

typu MDM w środowiskach testowychObsługa i rekonfiguracja środowisk testowych  Wymagania:Doświadczenie w administracji środowiskami IT typu Enterprise i technologiami Microsoft Server (LDAP, ActiveSync, Active Directory) w chmurze (AWS) oraz środowiskach (...)

01-03-15

Łódź (łódzkie)

skills & experience:Very Good knowledge of Android platform, with at least 3 years of mobile development experienceKnowledge of common design patterns, frameworks and libraries for Android.High competence in JavaPortfolio of commercial applications you have worked (...)

Programista Android

Firma: TeamQuest

Gowork.pl

01-03-15

Łódź (łódzkie)

w wieloetapowym procesie produkcji oprogramowania;Tworzenie aplikacji oraz części systemu operacyjnego Android;  Od kandydata oczekujemy:Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym (również studenci ostatnich lat);Znajomość C/C++ i/lub (...)

LEKARZ ORZECZNIK

Firma: klient GoWork.pl

Gowork.pl

01-03-15

Łódź (łódzkie)

i traumatologia Rehabilitacja Neurologia Psychiatria Kardiochirurg   LEKARZ ORZECZNIK   Obowiązki: Wydawanie opinii i orzeczeń lekarskich pacjentów skierowanych przez Kancelarię prawną Udzielanie (...)

Przedstawiciel Kancelarii Prawnej

Firma: klient GoWork.pl

Gowork.pl

01-03-15

Łódź (łódzkie)

osób poszkodowanych  w wypadkach na poziomie wyższym, niż ten oferowany przez rynek i konkurencję.   W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób z całego kraju na stanowisko:   Przedstawiciel Kancelarii (...)

01-03-15

Łódź (łódzkie)

projektach z zakresu executive search i zarządzania przedsiębiorstwami. W Polsce jesteśmy obecni poprzez oddział w Krakowie. Projekty rekrutacji realizujemy na terenie całej Polski. Osoby zainteresowane nowymi możliwościami rozwoju zawodowego zapraszamy do odwiedzenia (...)

Ambasadorki

Firma: KR-3 Sp z. o.o.

Gowork.pl

01-03-15

Łódź (łódzkie)

Jeżeli cechuje Cię komunikatyność, lubisz rozmawiać z ludźmi i z łatwością przychodzi Ci poznawanie nowych osób pasujesz do nas. Ambasadorki promują alkohol z naszej karty, rozmawiają z klientami. Dobrze się przy tym bawią i zarabiają świetne (...)

Ulotki

Firma: Galileo

Gowork.pl

01-03-15

Łódź (łódzkie)

z nami ulotki, zapraszaj do klubu i świetnie się przy tym baw! Stawka godzinowa plus system prowizyjny, który zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. My dajemy szansę a Ty z niej skorzystaj... Musisz mieć jedynie ukończone 18 lat. Czekamy na (...)

Accounts Assistant -Payable

Firma: ESPOL Consulting

Gowork.pl

01-03-15

Łódź (łódzkie)

Assistant –Payable.   Main function of job: Ensure the efficient management of the company’s supplier payment process. Manage and monitor trade invoices and payments to meet suppliers’ deadlines.   Responsibilities: Receive, verify and (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.