Praca za granicą Łódź

1 - 4 z 4 ogłoszeń

ELEKTRYK-ŚLUSARZ NA UTRZYMANIE RUCHU

Firma: Z.B.K.P.U. RYSZARD ŁUKAWSKI

Gowork.pl

24-07-14

Łódź (łódzkie)

ELEKTRYK-ŚLUSARZ NA UTRZYMANIE RUCHU. Umowa o pracę. Wymagania: - udokumentowane doświadczenie na stanowisku elektryk- ślusarz na utrzymanie ruchu - znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym   Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres (...)

Praca

Firma: Augusta Personaldienstleistungen GmbH

Gowork.pl

23-07-14

Łódź

dziedzin zainteresowanych dlugotrwala wspolpraca jak i zatrudnieniem na czas okreslony. Gwarantujemy profesjonalna opieke, zakwaterowanie i pomoc w zalatwieniu formalnosci. Zatrudnienie oparte jest na umowie o prace zgodnie z obowiazujacym w niemczech prawie (...)

Monterow urzadzen przeciwpozarowych

Firma: Augusta Personaldienstleistungen GmbH

Gowork.pl

21-07-14

Łódź

wytlumaczenie klientowi wykonywanych czynnosci - dokladnosc i umiejetnosc pracy w zespole, dyspozycyjnosc Oferujemy: - zakwaterowanie - bardzo dobre warunki finansowe - stale zatrudnienie z opcja przejecia Zainteresowanych prosze o przeslanie zyciorysu w jezyku (...)

mechatronikow/mechanikow przemyslowych

Firma: Augusta Personaldienstleistungen GmbH

Gowork.pl

21-07-14

Łódź

jezyka niemieckiego (warunek konieczny) Oferujemy:-bardzo dobre warunki finansowe-mozliwosc rozwoju zawodowego w miedzynarodowej firmie-stale zatrudnienie z opcja przejecia Wzbudzilismy Panstwa zainteresowanie? Jesli tak, zapraszamy do przeslania aplikacji(CV w jezyku (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.