Praca Łódź

1 - 18 z 389 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

Specjalista IT

Firma: CareerCon

Gowork.pl

30-03-15

Łódź (łódzkie)

łódzkim? Interesuje Cię praca w takich firmach jak: SII, Capgemini, AMG. net, Infosys, Pracuj.pl, Cybercom Poland, Seamless, Accenture, Rossmann, NBC, IT Connect, Gemius, Cyclad, Ericpol, PWPW, CK Zeto i Fujitsu? Zatem zamiast biegać na rozmowy (...)

Pracownik Magazynu - Łódź

Firma: Smart MBC

Gowork.pl

30-03-15

Łódź (łódzkie)

Magazynu Miejsce pracy: Łódź (Śródmieście) Numer ref.:PM/03/2015/GN   Obowiązki: rozładunek towarów ze środków transportowych i rozmieszczenie ich w magazynie przyjmowanie towarów do magazynu i sprawdzenie zgodności i (...)

30-03-15

Łódź (łódzkie)

Na rynku jesteśmy obecni od ponad 10 lat. Obecnie poszukujemy osoby zmotywowanej do odbycia płatnego stażu. Zapraszamy osoby bezrobotne z wykształceniem wyższym w wieku do 25 lat zarejestrowane w PUP Łódź-Wschód z ustalonym II profilem pomocy. Osoby (...)

Team lider zespołu Turek powiat Turecki

Firma: Agencja Pracy Jobhouse

Gowork.pl

30-03-15

Łódź (łódzkie)

i raportowanie wyników sprzedażowych prowadzenie regionalnych inicjatyw marketingowych sprzedaż produktu finansowego Oferujemy: zatrudnienie- własna działalność (okres 3 miesięcy na zlecenie - okres próbny) atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + (...)

Sprzedawca

Firma: PRIMAMODA

Gowork.pl

30-03-15

Łódź (łódzkie)

włoskiego obuwia oraz torebek. Nasze produkty cechuje wyjątkowa precyzja wykonania, dbałość o detale oraz najwyższej jakości materiały. Butiki PRIMAMODA znajdują się w najbardziej prestiżowych centrach handlowych, kolekcje wpisują się w najnowsze światowe (...)

30-03-15

Łódź (łódzkie)

Pracownik MagazynuObowiązki:przygotowywanie towarów do wysyłkizaładunki i rozładunki towarówpraca ze skanerem,segregowanie kartonów na właściwe kierunki doręczenia.Wymagania:gotowość pracy w systemie trzy zmianowymuczciwość i (...)

30-03-15

Łódź (łódzkie)

zatrudni magistra farmacji na godziny. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie (...)

30-03-15

Łódź (łódzkie)

osób na stanowisko:   Specjalista ds. Doradztwa Technicznego Miejsce pracy: Województwo Łódzkie Nr referencyjny: (...)

Team lider zespołu WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE

Firma: Agencja Pracy Jobhouse

Gowork.pl

30-03-15

Łódź (łódzkie)

dlaczego jest Pan/i odpowiednim kandydatem na to stanowisko na adres: warszawa@jobhouse.pl z podaniem nr ref. TEAM/LID/ŁÓDZ   Albo w zależności od powiatu: Piotrków (...)

Sprzedawca

Firma: DROPS S.C.

Gowork.pl

30-03-15

Łódź (łódzkie)

obuwniczych Na Czasie w Łodzi.   Zakres obowiązków: - profesjonalna obsługa klienta - dbałość o ekspozycję produktów, wygląd i wizerunek sklepu. - realizacja wyznaczoinych celów sprzedażowych - obsługa kasy fiskalnej oraz terminala (...)

Autoryzowany Przedstawiciel Handlowy

Firma: TeKa Consulting sp. z o.o.

Gowork.pl

30-03-15

Łódź (łódzkie)

do współpracy partnerów na terenie całego kraju jako: Autoryzowany Przedstawiciel Handlowy Nr ref: APH-15-GoW-nazwa miasta   Opis stanowiska: Doradztwo i sprzedaż eko-swieczek dla klientów indywidualnych podczas prezentacji Aktywne (...)

Współpracownik Doradcy

Firma: Aviva

Gowork.pl

30-03-15

Łódź (łódzkie)

jest kluczem do sukcesu. Odkryj w sobie talent.  Dołącz do nas, dołącz do Avivy.   Wymagania Nasze oczekiwania:• wykształcenie średnie, • doświadczenie w sprzedaży,• przedsiębiorczość i chęć rozwoju zawodowego i osobistego• (...)

Pracownik biurowy

Firma: MTP CallCenter Sp. a.

Gowork.pl

30-03-15

Łódź (łódzkie)

call center, contact center oraz administracji, pragniemy zaprosić Państwa do udziału w rekrutacji na stanowisko: Pracownik administracji biurowej Opis stanowiska:- Bieżąca obsługa administracyjna biura- Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej- (...)

Wykładanie towaru - Łódź

Firma: ISSP Sp. z o.o.

Gowork.pl

30-03-15

Łódź (łódzkie)

zlecenie / o dzieło, -pracę w pełnym wymiarze godzin , -osobom z potencjałem – możliwość rozwoju,   Oczekiwania:   - pełnoletność -dyspozycyjność -rzetelność   OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY o aplikowanie poprzez stronę (...)

Noma Medica Volla

Firma: Noma Medica Volla

Gowork.pl

30-03-15

Łódź (łódzkie)

umowa), -pakiet szkoleń,-ciekawą pracę w miłej atmosferze.Informacje o naszej działalności na stronie: www.medicavolla.euZainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w (...)

Kierownik Produkcji

Firma: HR partners

Gowork.pl

30-03-15

Łódź (łódzkie)

obowiązków:   Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego Efektywne zarządzanie pracą podległego zespołu Zapewnienie realizacji produkcji zgodnie z najwyższymi standardami jakości i bezpieczeństwa Optymalizacja procesów (...)

30-03-15

Łódź (łódzkie)

sześć punktów CV rozpocznij od "®". Interesuje mnie długa współpraca z rzetelną, odpowiedzialną osobą, która pomoże mi rozwinąć firmę. Jest to stanowisko na długie lata i daje możliwość awansu w miarę powiększania się zespołu. To (...)

Agent ochrony

Firma: Delta Security Sp. z o.o

Gowork.pl

30-03-15

Łódź (łódzkie)

przemysłowych, centrów handlowych i usługowych, obiektów użyteczności publicznej, jak również ochroną imprez masowych i konwojowaniem wartości pieniężnych.   Mamy ponad dwudziestoletnie doświadczeniem w ochronie. A w związku z (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.