Praca za granicą Łódź

1 - 4 z 4 ogłoszeń

Pakowacz

Firma: Uniapol

Gowork.pl

25-06-15

Łódź

poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150  Obecnie dla naszego klienta, renomowanej firmy o silnej pozycji na rynku niemieckim (...)

Order picker - Magazynier

Firma: Uniapol

Gowork.pl

25-06-15

Łódź

klienta, renomowanej firmy o silnej pozycji na rynku niemieckim poszukujemy kandydatów na stanowisko: Magazynier – „pick by voice” Miejsce pracy – Niemcy Opis stanowiska: • Komisjonowanie towaru za pomocą zestawu słuchawkowego ("pick (...)

07-06-15

Łódź (łódzkie)

w Anglii oraz Irlandii Północnej w okolicach Belfastu Pielęgniarek oraz Pielęgniarzy do pracy w domach opieki. Oferujemy legalną oraz stabilną pracę, atrakcyjne zarobki od 14GBP/godz. do 18GBP ( za soboty oraz niedziele). Gwarantowane 40 godzin pracy (...)

07-06-15

Łódź (łódzkie)

całego UK w fabryce. Wymagamy doświadczenia, w zawodzie Krawcowej 3 lata. Gwarantujemy zarobki na początek od 7 do 8,2 funta na godzinę. Praca polega na szyciu rękawiczek, firan, odzieży, fartuchów, pokrowców ze  skór itp. w zależności od (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.