Praca za granicą Łódź

1 - 5 z 5 ogłoszeń

mechanik do naprawy szlifierek

Firma: Z.B.K.P.U. RYSZARD ŁUKAWSKI

Gowork.pl

29-07-15

Łódź (łódzkie)

z naprawą następujących maszyn: - szlifierki kątowe i pionowe - szlifierki proste firmy Atlas Copco.   Oferujemy -  zatrudnienie zgodne z obowiązującymi przepisami niemieckimi - wynagrodzenie zgodne z niemieckimi stawkami Najlepiej było by gdyby taka (...)

Pakowacz

Firma: Uniapol

Gowork.pl

25-06-15

Łódź

zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150  Obecnie dla naszego klienta, renomowanej firmy o silnej pozycji na rynku niemieckim poszukujemy (...)

Order picker - Magazynier

Firma: Uniapol

Gowork.pl

25-06-15

Łódź

poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150 Obecnie dla naszego klienta, renomowanej firmy o silnej pozycji na rynku niemieckim (...)

07-06-15

Łódź (łódzkie)

swoje klienta w Anglii oraz Irlandii Północnej w okolicach Belfastu Pielęgniarek oraz Pielęgniarzy do pracy w domach opieki. Oferujemy legalną oraz stabilną pracę, atrakcyjne zarobki od 14GBP/godz. do 18GBP ( za soboty oraz niedziele). Gwarantowane 40 godzin (...)

07-06-15

Łódź (łódzkie)

do Wielkiej Brytanii - nie wymagamy znajomości angielskiego. Praca na terenie całego UK w fabryce. Wymagamy doświadczenia, w zawodzie Krawcowej 3 lata. Gwarantujemy zarobki na początek od 7 do 8,2 funta na godzinę. Praca polega na szyciu rękawiczek, firan, odzieży, (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.