Praca Łódź

1 - 18 z 158 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

Ekspedientka/Ekspedient

Firma: SILVERHAND

Gowork.pl

22-04-14

Łódź (łódzkie)

pracy: Łódź Nr referencyjny: GO/EKSP/2014 Jeśli: ·   ekscytuje Cię moda ·   masz doświadczenie w handlu ·   jesteś energiczny/a i (...)

22-04-14

Łódź (łódzkie)

obszarze sprzedaży oraz w wspieraniu wszelkich procesów biznesowych. Zajmuje się projektowaniem, a także wdrażaniem usług informatycznych, systemów oraz aplikacji mających na celu zarządzanie danymi i ułatwienie menadżerom podejmowanie decyzji na (...)

22-04-14

Łódź (łódzkie)

a także wdrażaniem usług informatycznych, systemów oraz aplikacji mających na celu zarządzanie danymi i ułatwienie menadżerom podejmowanie decyzji na wszystkich szczeblach.   Zapraszamy osoby zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku (...)

Kierowca c+e

Firma: NOX-POL Sp. z o.o.

Gowork.pl

22-04-14

Łódź (łódzkie)

Nowy Sącz poszukuje: KIEROWCÓW (KAT. C+E) W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM. Jazda tylko na terenie UE w systemie 4/1 lub 6/2. Zapewniamy dojazd do samochodu i z powrotem do siedziby firmy. Wymagane doświadczenie zawodowe, ADR podstawowe, karta do tachografu, (...)

Programista

Firma: Paplus Iternational sp. z o.o.

Gowork.pl

22-04-14

Łódź (łódzkie)

w naszym zespole czeka właśnie na Ciebie. Jesteśmy grupą młodych, ambitnych i kreatywnych ludzi, którzy dużo piszą, trochę dyskutują, pracują wykorzystując najnowocześniejsze techniki i narzędzia.   Aktualnie  poszukujemy osoby na (...)

22-04-14

Łódź (łódzkie)

umieszczenie notki trenerskiej na stronie internetowej Prosimy o wskazanie minimalnej stawki brutto za jedną godzinę pierwszego szkolenia. Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres joanna.grochowska@gowork.pl wraz z klauzulą : (...)

Sprzedawca w punkcie gastronomicznym

Firma: DK Partner

Gowork.pl

22-04-14

Łódź (łódzkie)

04/HC/Arturówek Obowiązki: samodzielna obsługa punktu gastronomicznego obsługa kasy fiskalnej dbałość o czystość i estetyczny wygląd stoiska Wymagania: aktualna książeczka Sanepidu umiejętność (...)

22-04-14

Łódź (łódzkie)

dla zwierząt, poszukuje kandydatów na stanowiskoSPECJALISTA Ds. SPRZEDAŻY TELEFONICZNEJMiejsce pracy: ŁódźKogo poszukujemy:•    Osób dynamicznych i komunikatywnych•    Lubiących kontakt z ludźmi, (...)

Praca Magzyny

Firma: AGBconsulting

Gowork.pl

22-04-14

Łódź (łódzkie)

Poszukujemy: 10 kandydatów Zadania: -praca przy zbieraniu zamówień -skanowanie paczek skanerem ręcznym -inne prace magazynowe Wymagania: -zaangażowanie i chęć do pracy -punktualność -pracowitość i sumienność -odpowiedzialne podejście do (...)

Doradca klienta ds. produktów bankowych

Firma: Avida sp. z o.o.

Gowork.pl

22-04-14

Łódź (łódzkie)

finansowym, jak i usługach w zakresie doradztwa energetycznego. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko: DORADCA PRODUKTÓW BANKOWYCH Obowiązki:• aktywne pozyskiwanie nowych i obsługa obecnych już klientów• (...)

Wykładowca dietetyki w systemie weekendowym

Firma: Fundacja Rozwoju Kapitału Ludzkiego

Gowork.pl

22-04-14

Łódź (łódzkie)

w systemie weekendowym w Łodzi.  Cel zawodowy: Prowadzenie kursów zawodowych z dietetyki Warunki konieczne: Ukończone studia stacjonarne II stopnia na kierunku Dietetyka doświadczenie w prowadzeniu szkoleń Zamiłowanie do pracy z ludźmi Wolne weekendy (...)

Młodszy księgowy/Księgowy z językiem angielskim

Firma: Goldman Recruitment

Gowork.pl

22-04-14

Łódź (łódzkie)

raportów i analiz na potrzeby działu księgowości. Oczekiwania:   wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia, zarządzanie), bardzo dobra znajomość języka angielskiego, mile widziane doświadczenie zawodowe w (...)

Pracownik biurowy

Firma: firma szkoleniowo-sprzedażowa

Gowork.pl

22-04-14

Łódź (łódzkie)

osoby do prowadzenia biura i obsługi klienta. Zakres obowiązków: - przygotowywanie umów o pracę - obsługa sekretariatu -kontakt z placówkami w całej Polsce - bieżące prace, archiwizacja Wymagania: obsługa pakietu MS (...)

Sekretarka

Firma: firma szkoleniowo-sprzedażowa

Gowork.pl

22-04-14

Łódź (łódzkie)

szkoleniowo-sprzedażowej, która specjalizuje się w usługach z zakresu energii elektrycznej. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko Pracownik biurowy. Zakres obowiązków: - przygotowywanie umów o pracę - obsługa sekretariatu - kontakt z (...)

21-04-14

Łódź (łódzkie)

obsługi komputera - motywacja do pracy - gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym w godzinach 9 - 20  -mile widziane doświadczenie     Oferujemy: -stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -pakiet szkoleń     CV (...)

21-04-14

Łódź (łódzkie)

stanowisko Konsultant Działu Utrzymania Klienta Zadania: ·         Telefoniczna obsługa Klientów w ruchu wychodzącym – przedłużanie umów (...)

Przedstawiciel handlowy

Firma: Human Center

Gowork.pl

21-04-14

Łódź (łódzkie)

na stanowisko:PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY ŁÓDŹ BAŁUTY  Obowiązki :- aktywna sprzedaż usług firmy- nawiązywanie i podtrzymywanie współpracy z klientami- pozyskiwanie nowych klientów dla naszej firmy- praca w terenie- uzupełnianie (...)

21-04-14

Łódź (łódzkie)

                                              (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.