Praca Łódź

1 - 18 z 455 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

Pracownik magazynu odzieżowego / Sortowacz(ka)

Firma: PlusKadra Sp. z o.o.

Gowork.pl

29-08-15

Łódź (łódzkie)

agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników. Dla naszego Klienta poszukujemy (...)

29-08-15

Łódź (łódzkie)

z o.o. nr cert. 8675 poszukuje osób do wykonywania czynności jako : Sprzedawca / obsługa klienta Wymagania- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych - dyspozycyjność (4 dni w tygodniu)- sumienność i rzetelność- mile widziane (...)

Magazynier

Firma: Grupa Progres

Gowork.pl

29-08-15

Łódź (łódzkie)

osób zainteresowanych pracą w Centrum Dystrybucji na Olechowie.  Zakres obowiązków: - skanowanie produktów, - układanie towaru na paletach, - foliowanie palet.   Wymagania: - dyspozycyjność (praca w systemie III - zmianowym), - (...)

29-08-15

Łódź (łódzkie)

medyczne (opieki lekarskiej) oraz programy z zakresu ubezpieczeń indywidualnych i grupowych? Mam coś specjalnie dla Ciebie! Szukam dynamicznych, przedsiębiorczych osób na stanowisko Doradcy ds. Sprzedaży programów medycznych, inwestycyjnych i (...)

Wykładanie towaru

Firma: ISSP

Gowork.pl

29-08-15

Łódź (łódzkie)

towaru, w jednym z marketów budowlanych na terenie Łodzi. Oferujemy: -stawkę 9 zł brutto/godzina, -umowę zlecenie / o dzieło, -pracę w pełnym wymiarze godzin, -osobom z potencjałem – możliwość rozwoju i stałej współpracy. (...)

Praca przy montażu - OD ZARAZ

Firma: Fenix Poland Sp. z o.o.

Gowork.pl

29-08-15

Łódź (łódzkie)

9,5 zł brutto/h- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie- oferta dotyczy pracy tymczasowejmiejsce pracy: RetkiniaWymagania:- zdolności manualne- obsługa urządzeń typu wiertarka/wkrętarka- dyspozycyjność- zaangażowanieOsoby zainteresowane prosimy o (...)

29-08-15

Łódź (łódzkie)

(wysoki skład)- Znajomość procesów magazynowych- Ważne psychotestyOferujemy:- Pracę w dużym, renomowanym przedsiębiorstwie- Umowę o pracę- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenieZainteresowane osoby prosimy o składanie CV za pośrednictwem GO WORK lub (...)

Praca dla ucznia/studenta - lekkie prace magazynowe

Firma: Fenix Poland Sp. z o.o.

Gowork.pl

29-08-15

Łódź (łódzkie)

zlecenie- Wynagrodzenie 9 zł brutto/h-Praca w systemie jednozmianowym 7-15- Pracę w renomowanej firmie Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: agnieszka.gajda@fenixpoland.pl lub kontakt telefoniczny 786-815-522 bądź odwiedzenie biura agencji : (...)

Pracownik magazynu

Firma: Agencja zatrudnienia DK partner

Gowork.pl

29-08-15

Łódź (łódzkie)

z o.o. (nr certyfikatu 7037) szuka osób chętnych do pracy na magazynie w hurtowni odzieży. PRACA OD ZARAZ (okolice Zdrowia/Teofilowa) Obowiązki: -kompletacja zamówień przy pomocy skanera -przyjmowanie towaru -segregacja towaru Wymagania: -doświadczenie w (...)

Specjalista ds. Obłsugi Klienta

Firma: Bano Call Center

Gowork.pl

29-08-15

Łódź (łódzkie)

jako: - Specjalista ds. obsługi klienta Wymagania; - miły głos, nienaganna dykcja - otwartość - nastawienie na cel - zaangażowanie - gotowość do podjęcia pracy od ZARAZ ! - mile widziany status studenta - znajomość obsługi komputera: MS Office Oferujemy - (...)

Doradca Techniczno-Handlowy

Firma: Look For Staff Pro

Gowork.pl

28-08-15

Łódź (łódzkie)

pracą na stanowisku: Doradca Techniczno-Handlowy woj. łódzkie i część woj. mazowieckiego DTHPB/08/2015   Zakres obowiązków: - Realizacja celów sprzedażowych i marketingowych na powierzonym terenie; - Stały monitoring rynku; - Doradztwo w (...)

Konsultant ds. Sprzedaży

Firma: LSP S.A.

Gowork.pl

28-08-15

Łódź (łódzkie)

 Speak Up wierzymy, że  znajomość  języka jest konieczna aby ciekawie przeżyć życie.   Praca w Speak Up to gwarancja spotkania ciekawych osób i możliwość własnego rozwoju. Zespoły naszych pracowników tworzą dynamiczni, (...)

Pracownik produkcji. Atrakcyjne wynagrodzenie!!!

Firma: Work Temp Service

Gowork.pl

28-08-15

Łódź (łódzkie)

rejestru agencji zatrudnienia 4486), dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji Miejsce pracy: Łódź   Do zadań na tym stanowisku należą: Prace pomocnicze na produkcji Dostarczanie komponentów na linię (...)

Monter od zaraz

Firma: Human&Hunter

Gowork.pl

28-08-15

Łódź (łódzkie)

współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Obecnie dla (...)

Brygadzista

Firma: REDAN S.A.

Gowork.pl

28-08-15

Łódź (łódzkie)

oraz w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Możesz mieć aktywny wpływ na rozwój Grupy Kapitałowej REDAN, budując takie marki jak Top Secret, Troll i Drywash oraz sieć TextilMarket. Od 2003 roku jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów (...)

28-08-15

Łódź (łódzkie)

w budowaniu ich pozytywnego wizerunku, organizuje kursy i szkolenia o różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne. W związku z rozwojem ogólnopolskich projektów szkoleniowych poszukujemy osób na (...)

28-08-15

Łódź (łódzkie)

w skutecznej rekrutacji oraz w budowaniu ich pozytywnego wizerunku, organizuje kursy i szkolenia  o różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne. W związku z rozwojem ogólnopolskich projektów szkoleniowych poszukujemy (...)

DORADCA KLIENTA

Firma: Lorica Iuris

Gowork.pl

28-08-15

Łódź (łódzkie)

referencyjny: DK/101/ŁDZ Zakres obowiązków: -pozyskiwanie nowych i obsługa dotychczasowych Klientów, -bieżąca opieka i budowanie pozytywnych relacji z Klientami, -przekazywanie Klientom Kancelarii informacji dotyczących (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.