Praca Łódź

1 - 18 z 405 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

Sprzedawca

Firma: InterKadra

Gowork.pl

26-04-15

Łódź (łódzkie)

i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiąceosób znalazło pracę w kraju (...)

Pracownik Produkcji, Praca Tymczasowa w Holandii

Firma: POL-NED Sp. z o.o.

Gowork.pl

26-04-15

Łódź (łódzkie)

osoby na stanowisko:   PRACOWNIK PRODUKCJI   Prace odbywają się w magazynach, chłodniach, szklarniach, oraz na polu w Holandii.   Oferta pracy tymczasowej   OD KANDYDATÓW WYMAGAMY: - dużej motywacji do pracy, - zaangażowania i (...)

Praktykant/ka na stanowisko asystent/prawnik

Firma: Kancelaria Libero

Gowork.pl

26-04-15

Łódź (łódzkie)

asystent/prawnik       Wymagane cechy kandydata: • student IV/V roku studiów prawniczych; • łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, kultura osobista; • samodzielność, odpowiedzialność i konsekwencja w (...)

26-04-15

Łódź (łódzkie)

do wyznaczonych celów nie bojąc się trudności, a tym samym czerpią radość i satysfakcję z codziennej pracy stawiającej wiele wyzwań.   Obecnie do naszej fabryki w Łodzi przy ul. Kurczaki 130 i ul. Zakładowej 99 poszukujemy Kandydatów na (...)

Specjalista ds. Pozyskiwania środków unijnych

Firma: Wytwórnia Filmów Oświatowych Sp. z .o.o

Gowork.pl

26-04-15

Łódź (łódzkie)

produkcji. Nie tylko aktywnie tworzymy nowe propozycje filmowe, ale również zajmujemy się świadczeniem usług związanych ze sprzedażą licencji oraz realizujemy warsztaty edukacji filmowej prowadzone przez profesjonalnych filmowców. Jesteśmy (...)

26-04-15

Łódź (łódzkie)

oraz produkcją pasków transmisyjnych do branży motoryzacyjnej i AGD.   Poszukujemy osób, które z zaangażowaniem dążą do wyznaczonych celów nie bojąc się trudności, a tym samym czerpią radość i satysfakcję z codziennej pracy (...)

Merchendiser

Firma: IDS Medical Services Sp. z o .o.

Gowork.pl

26-04-15

Łódź (łódzkie)

Praca polega na comiesięcznej wymianie materiałów reklamowych.Wymagana dyspozycyjność przez 15 dni roboczych pierwszej połowy miesiąca. Wymagania • własna działalność • ekonomiczny samochód (do 10l/100 km), • komputer z (...)

Specjalista ds. obsługi klienta niemieckojęzycznego

Firma: CPL Jobs Sp. z o.o.

Gowork.pl

26-04-15

Łódź

i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy kandydatów na (...)

26-04-15

Łódź (łódzkie)

i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów. Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalisty ds. obsługi klienta (praca w j.portugalskim)   Opis stanowiska: Pierwsza linia (...)

Główny Księgowy

Firma: Smart MBC

Gowork.pl

26-04-15

Łódź (łódzkie)

działającego w branży elektrotechnicznej, poszukuje osoby na stanowisko: Główny księgowy Nr ref.: GK/04/2015/SU Miejsce pracy: Łódź   Główne zadania: prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z ustawą o rachunkowości i obowiązującymi (...)

IT Expert/ Service Desk Expert

Firma: LinguaJob

Gowork.pl

26-04-15

Łódź (łódzkie)

on information (e.g. on performance service levels) in a timely manner to resolve problems, maintain and enhance service. Team Working Trains and coaches members of the team to provide knowledge, assistance and advice. Works in a problem solving team to resolve (...)

IT Support Associate with Dutch

Firma: LinguaJob

Gowork.pl

26-04-15

Łódź (łódzkie)

speaking) in Dutch * Desire to work in a call center environment.* Excellent customer service.* Excellent communication skills (written and verbal).* Good interpersonal skills.* Proven ability to work effectively in a team environment.* Ability to apply advanced (...)

26-04-15

Łódź (łódzkie)

dobrej znajomości środowiska  MIcrosoft Postawy proklienckiej oraz nastawienia na pomoc w rozwiązywaniu problemów Zaangażowania w powierzone obowiązki Oferujemy: Ciekawą pracę w dynamicznym zespole w międzynarodowej firmie w samym centrum (...)

Magister farmacji

Firma: Apteka Malinowa

Gowork.pl

26-04-15

Łódź (łódzkie)

w centrum Łodzi zatrudni magistra farmacji na (...)

Manager Regionu (Branża Spożywcza)

Firma: Talent Partners

Gowork.pl

26-04-15

Łódź (łódzkie)

do pracy na terenie Łodzi i woj. łódzkiego na stanowisko: Manager Regionu (Branża Spożywcza) Nr ref. MR/58/15 Miejsce pracy: Łódź, woj. łódzkie Najważniejsze obowiązki: sprzedaż maszyn przetwórczych do branży mięsnej na podległym (...)

Technolog - Handlowiec

Firma: Talent Partners

Gowork.pl

26-04-15

Łódź

na stanowisko: Technolog - Handlowiec Nr ref. TH/59/15 Miejsce pracy: Łódź, woj. łódzkie Najważniejsze obowiązki: przedstawianie oferty handlowej i sprzedaż produktów firmy (przyprawy, aromaty, środki funkcjonalne), realizowanie polityki (...)

Promotorka marki

Firma: Galileo

Gowork.pl

26-04-15

Łódź (łódzkie)

na rynku branży klubowej poszukuje młodych osób na stanowisko Promotorki maki. Zadania: -Reprezentowanie marki wśród potencjalnych gości, -Rozdawanie wejściówek, -Zapraszanie do odwiedzenia lokalu Oferujemy: -Atrakcyjne wynagrodzenie, wypłacane w (...)

Ambasadorki marki

Firma: Stamples

Gowork.pl

26-04-15

Łódź (łódzkie)

chociaż raz odpowiedziałaś "tak" to ogłoszenie skierowane jest do Ciebie. Osoy na tym stanowisku mają za zadanie przede wszystkim reprezentowanie naszej firmy wśród gości. Poza tym do obowiązków należy doba zabawa! Oferujemy wynagrodzenie od (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.