Praca Łódź

1 - 18 z 407 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

Tajemniczy klient

Firma: HS Brands

Gowork.pl

22-11-14

Lódż (łódzkie)

Varšavě, Štětína, Lodz, Katowice, Gdynia. Práce se skládá z návštěvy obchodu a vyplňte průzkumy o prohlídce v polském jazyce na našich stránkách. Plat: 70 (...)

22-11-14

Łódź (łódzkie)

osób do pracy zdalnej wykonywanej w domu przy pomocy komputera i telefonu. Od kandydatów oczekujemy: Łatwości prowadzenia rozmów poprzez telefon Łatwości nawiązywania kontaktów Odporności na stres Zaangażowania w powierzone zadania (...)

Praktyki dla aktywnych - account manager

Firma: Agencja Reklamy Kreatywnej Szare Komórki

Gowork.pl

22-11-14

Łódź (łódzkie)

informacji na szarekomorki.com/rekrutacja   Zakres obowiązków Zadaniem dla każdego praktykanta będzie zarządzanie ogólnopolskim projektem na terenie miasta z którego został zrekrutowany. Szczegółowy opis programu praktyk na (...)

Przedstawiciel Marki

Firma: Dem`a Promotion Polska

Gowork.pl

22-11-14

Łódź (łódzkie)

Marki Miejsce pracy: Łódź   Założenia: Czas pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach pracy firm (8-16 / 9-17 / 10-18) Przewidywany czas projektu: 3 (...)

Wykładanie towaru – hipermarkety w Łodzi

Firma: Dem`a Promotion Polska

Gowork.pl

22-11-14

Łódź (łódzkie)

REAL Łódź – praca w przedziale 6:00 – 14:00 ·         TESCO Łódź – praca 3 razy w tygodniu od (...)

Magazynier - Osoby Niepełnosprawne

Firma: Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych

Gowork.pl

22-11-14

Łódź (łódzkie)

– warunek konieczny, - uprawnienia na wózki widłowe  - silna motywacja do pracy, - umiejętność pracy w zespole  - mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku   OBOWIĄZKI:  - odbiór dostaw  - dystrybucja (...)

22-11-14

Łódź (łódzkie)

w zawodach jak: elektryk, hydraulik, monter instalacji sanitarnych. Aktualnie szukamy nowych pracowników do pracy na terenie Niemiec w zawodach:   Elektryk , Hydraulik, Spawacz, (k/m) Obowiazki: Zakres obowiązków zgodny z wykonywanym (...)

SAP Support Specialist

Firma: Goldman Recruitment

Gowork.pl

22-11-14

Łódź (łódzkie)

demands for changes into SAP, optimizing and improving accounting processes in SAP system, cooperating with other departments (e.g. IT department), supporting systems regarding the integration and implementation of the accounting processes, updating internal SAP (...)

Kasjerka - Łódź

Firma: ISSP

Gowork.pl

22-11-14

Łódź (łódzkie)

klienta - sieci marketów, poszukuje osób chętnych do pracy na kasie w jednym z marketów budowlanych na terenie Łodzi Oferujemy: -praca od zaraz -praca w pełnym wymiarze godzin (160 godzin w m-cu) -stawka 9 zł brutto/godzina -umowę zlecenie / (...)

Graphic Designer

Firma: KUBO

Gowork.pl

22-11-14

Łódź (łódzkie)

reklamowych - współpraca z drukarniami i wydawnictwami, przygotowanie materiałów do druku - przygotowywanie elementów kampanii marketingowych on-line (banery i mailingi) - ścisła współpraca z kierownikami projektów Wymagania: (...)

Pracownik z ks sanepidu - Bałuty

Firma: HumanCenter

Gowork.pl

22-11-14

Łódź (łódzkie)

na produkcji w piekarni. Oferujemy: * stałą prace od zaraz, umowę cywilną prawną z możliwością przejscia na umowę o pracę* wynagrodzenie godzinowe* możliwość awansu Warunkiem konieczny KS.SANEPIDU Wymagania: * pełna dyspozycyjność ( system III zmian)* (...)

PRZEWOŹNIK

Firma: Podlasie Łódź

Gowork.pl

22-11-14

Łódź (łódzkie)

Oferujemy stałą pracę oraz terminowe płatności. co tydzień powroty do bazy. Praca cały rok. Przewoźnik otrzymuje dostęp do internetowego systemu firmy PODLASIE. Karty paliwowe LOTOS. Terminy płatności już od 7 dni. Zapraszam (...)

Handlowiec .

Firma: Handlowo-Usługowa Spóldzielnia Pracy

Gowork.pl

22-11-14

Łódź (łódzkie)

i w sprzedaży usług to jest to oferta dla ciebie. Podpisujemy umowy zlecenia od 1 grudnia 2014 roku. DODATKOWO - CZAS PRACY NIENORMOWANY. Praca będzie polegała na sprzedaży towarów poprzez: - Wykorzystanie FB i innych portali społecznościowych i lokalnych (...)

kierowca autobusu

Firma: Horeca Personal Service

praca-niemcy-oferty.pl

21-11-14

Wrocław, , Bydgoszcz ... (Dolnośląskie)

Opole (Opolskie); Rzeszów (Podkarpackie); Białystok (Podlaskie); Gdańsk (Pomorskie); Katowice (Śląskie); Kielce (Świętokrzyskie); OLsztyn (Warmińsko-mazurskie); Poznań (Wielkopolskie); Szczecin (Zachodniopomorskie); Badenia (Za granicą) kierowca autobusu na (...)

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Firma: GD Profesja

Gowork.pl

21-11-14

Łódź (łódzkie)

sieci telekomunikacyjnych, teletransmisyjnych w branży energetycznej. Poszukujemy Kandydatów, dla Spółek Grupy świadczących usługi dostępu hurtowego do sieci oraz świadczących usługi VNO w segmencie usług satelitarnych. Specjalista (...)

Inżynier Sprzedaży

Firma: GD Profesja

Gowork.pl

21-11-14

Łódź (łódzkie)

w branży energetycznej. Poszukujemy Kandydatów, dla Spółek Grupy świadczących usługi dostępu hurtowego do sieci oraz świadczących usługi VNO w segmencie usług satelitarnych. Inżynier Sprzedaży Miejsce pracy: (...)

Przedstawiciel Handlowy - motoryzacja

Firma: GD Profesja

Gowork.pl

21-11-14

Łódź (łódzkie)

usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech. Zapraszamy Kandydatów do zapoznania się ofertami pracy naszych Klientów również na naszej stronie internetowej (...)

Automatyk, Mechanik Urządzeń Przemysłowych

Firma: Kilargo Sp. z o. o.

Gowork.pl

21-11-14

Łódź (łódzkie)

już kilkanaście lat i stale się rozwijamy, co dla Ciebie, Drogi Kandydacie, oznacza, że jeśli przejdziesz pomyślnie proces rekrutacji będziesz miał okazję pracować w dynamicznej firmie, która jest niekwestionowanym liderem w produkcji (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.