Praca Łódź

1 - 18 z 452 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

Osoby na stanowisko z loterią w CH

Firma: Sally Yumeno

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

Praca możliwa codziennie - system zmianowy, po 5h (od 11 do 16 oraz od 16 do 21).Obowiązki: bardzo aktywne zachęcanie klientów galerii handlowej do udziału w loterii i wypełniania krótkich zgłoszeń na iPadach. Wymagania: - energia, (...)

25-11-15

Łódź (łódzkie)

doświadczenia ponad 20 lat i stale się rozwijamy, co dla Ciebie Drogi Kandydacie oznacza, że jeśli przejdziesz pomyślnie proces rekrutacji będziesz miał okazję pracować w dynamicznej firmie, która jest niekwestionowanym liderem w produkcji (...)

Referent ds. Monitoringu

Firma: Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

wierzytelnościami sektora b2b, notowana na Giełdzie NewConnect poszukuje osoby na stanowisko Referent ds. Monitoringu Zakres obowiązków:- monitoring należności własnych Kancelarii- windykacja na etapie polubownym i sądowym należności własnych Kancelarii- (...)

PRACOWNIK OCHRONY

Firma: KARABELA-CK Sp. z o.o

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

oraz usług porządkowych.Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: PRACOWNIK OCHRONYWymagania- orzeczenie o niepełnosprawności- mile widziane osoby posiadające wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony- niekaralnośćOferujemy- stabilne zatrudnienie (...)

Magazynier ŁÓDŹ dzielnica Widzew

Firma: LEGION CK Sp. z o.o.

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

Została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11 978. Opis stanowiska pracy:- załadunek, rozładunek towaru- obsługa wózka widłowegoOferujemy:- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową- praca zmianowa (...)

mechanik elektromechanik

Firma: WAMAZ

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

mechaników i elektromechaników; wysokie wynagrodzenie, dogodne warunki pracy. Miejsce pracy Łódź-Górna. Kontakt pod telefonem 508 198 (...)

Trener kursu: Grafik DTP

Firma: GoWork.pl

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

ich pozytywnego wizerunku, organizuje kursy i szkolenia o różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne. W związku z rozwojem ogólnopolskich projektów szkoleniowych poszukujemy osób na stanowisko: Trener kursu: (...)

Pracownik produkcyjny

Firma: SQS Sorting and Quality Services

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

naprawy, detali i komponentów oraz wyrobów gotowych dla przedsiębiorstw głównie z branży Automotive, AGD i hydraulicznej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik produkcyjny Miejsce (...)

Handlowiec w branży elektrotechnicznej

Firma: Alfa Elektro Sp. z o.o.

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

- bardzo dobrej znajomości obsługi komputera; - umiejętność organizowania pracy własnej; - wysokie umiejętności interpersonalne. Oferujemy: - ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie będącej liderem w swojej branży; - stabilne zatrudnienie w renomowanej (...)

Kierownik Robót Elektrycznych

Firma: Toolip HR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

związane z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Dla naszego Klienta, firmy z branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:   Kierownik Robót  Elektrycznych Miejsce Pracy: (...)

Doradca klienta

Firma: Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

stanowisko:Doradca Klienta Miejsce pracy (jedno z miast): Łódź, Bydgoszcz, Kraków, Warszawa, Katowice, Poznań Opis stanowiska: pozyskiwanie nowych klientów (szczególnie kluczowych) z segmentu B2B w zakresie: windykacji, faktoringu, usług (...)

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Firma: Adecco Poland Sp. z o.o.

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland (...)

Szwaczka

Firma: Bakap

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

sukienki, żakiety, spódnice. Miła atmosfera pracy. Zakład mieści się na Złotnie-Polesie. Mile widziane osoby spoza Łodzi, zwrot kosztów dojazdu do 100zł miesięcznie! Telefon 600 43 96 (...)

Technik elektronik

Firma: Biznes PArtner Sp. z o.o.

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

stanowisko:     TECHNIK SERWISANT   Miejsce pracy: Łódź Widzew Nr. ref. TS/Ł/N Opis stanowiska pracy:• Wymiana komponentów elektronicznych na płytach głównych• Testowanie płyt głównych• Inspekcja wizualna płyt (...)

Magister farmacji

Firma: Gama Farmacia

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

Retkinia (przy ul. Kusocińskiego) zatrudni Magistra farmacji. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia. Aplikację proszę wysłać na adres: rekrutacja@gamafarmacia.pl z dopiskiem w tytule maila: (...)

Doradca ds. Nieruchomości

Firma: Home Broker S.A.

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

Firmy Home Broker są ludzie, dlatego wybranym oferujemy: - dwutygodniowe szkolenie przygotowujące do zawodu, - opiekę doświadczonego pracownika w początkowym okresie współpracy, - wysokie zarobki: podstawa plus atrakcyjny system prowizyjny, - (...)

Ambasadorka Marki

Firma: Stamples

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

stanowisko Ambasadorek Marki. Do zadań na tym stanowisku należeć będzie reprezentowanie Marki, zgodnie z panujacymi w firmie standardami. Oczekiwani: miła aparycja, duża pewność siebie oraz komunikatywność. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki finansowe, dodatkowe (...)

Rozdawanie zaproszeń

Firma: Contact Services

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

znajdujacego się w centrum miasta. Oferujemy umowę zlecenie, pracę od godziny 19, po 5-6 godzin. Możliwość pracy w trybie 5-cio dniowym bądź dodatkowym. Oczekujemy samodzielności, odpowiedzialności, mile widziana podstawowa znajomośc j. angielskiego. (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.