Praca Łódź

1 - 18 z 352 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

Lektor językowy

Firma: CEE Experts

Gowork.pl

23-07-14

Łódź (łódzkie)

w Łodzi poszukuje lektorów języka włoskiego.  Wymagania: - bardzo dobra znajomość języka włoskiego - dobra znajmość języka angielskiego - doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie atutem Osoby zaintersowane proszę o przesłanie (...)

Psyholog/Wrocław

Firma: Psycholog

Gowork.pl

23-07-14

Łódź (wielkopolskie)

poradni psychologicznej: Wymagania: ukończone szkolenie specjalizacyjne dla psychoterapeutów uznawane przez PTP – warunek konieczny, minimum 3-letnie doświadczenie w pracy z pacjentem, wykształcenie psychologiczne, Wysoko rozwinięta odpowiedzialność (...)

Kierownik Działu Kontroli Jakości

Firma: HR partners

Gowork.pl

23-07-14

Łódź (łódzkie)

obowiązków: Realizacja polityki jakościowej firmy w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawnymi oraz przyjętymi normami i wytycznymi w zakresie kontroli jakości Zapewnienie dostępności przebadanych i zwolnionych materiałów (...)

23-07-14

Łódź (łódzkie)

DANYCH Opis stanowiska: - administracja, synchronizacja  oraz analiza danych  - wsparcie zagranicznych konrahentów  - raportowanie wykonywanych operacji - obsługa płatności realizowanych przez biznesowych partenrów (...)

23-07-14

Łódź (łódzkie)

Łodzi, Wrocławiu oraz Szczecinie. Obecnie dla swojego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator maszyn dozująco – pakujących. Miejsce pracy: Łódź- Górna Zadania: -obsługa maszyn do produkcji opakowań oraz urządzeń (...)

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu

Firma: HR partners

Gowork.pl

23-07-14

Łódź (łódzkie)

planów marketingowych dla poszczególnych produktów oraz ich grup Nadzorowanie przygotowania oraz kontrola wykonania budżetu marketingowego Monitorowanie i analiza wyników sprzedaży firmy oraz dostosowanie strategii marketingowej do (...)

Automatyk

Firma: Kilargo Sp. z o. o.

Gowork.pl

23-07-14

Łódź (łódzkie)

lodów. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:   Automatyk Miejsce pracy: Chechło Pierwsze (pod Pabianicami) Nr referencyjny: 18/AUT/CH   Zadania: Zapewnienie sprawności parku maszynowego w (...)

MECHANIK URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH

Firma: Kilargo Sp. z o. o.

Gowork.pl

23-07-14

Łódź (łódzkie)

w Europie. Zbieramy doświadczenia już kilkanaście lat i stale się rozwijamy, co dla Ciebie Drogi Kandydacie oznacza, że jeśli przejdziesz pomyślnie proces rekrutacji będziesz miał okazję pracować w dynamicznej firmie, która jest niekwestionowanym liderem w (...)

PRACOWNIK RESTAURACJI North Fish

Firma: North Food Polska S.A.

Gowork.pl

23-07-14

Łódź (łódzkie)

zlokalizowane są w największych  Centrach  Handlowych  na terenie całej Polski. Nasz rozwój oparty jest przede wszystkim na  zaangażowaniu, pasji i zamiłowaniach kulinarnych  naszych Pracowników. Klient jest dla nas (...)

23-07-14

Łódź - Oslo - Bergen

posiadasz obowiązkowych uprawnień wymaganych do pracy na wysokości w Norwegii?   Czas to zmienić!!!   W okresie letnim masz idealną okazję by je zdobyć i przygotować się do pracy po sezonie urlopowym na rynku skandynawskim. Skorzystaj z (...)

23-07-14

Łódż - Oslo, Bergen ...

okresie letnim masz idealną okazję by zdobyć uprawnienia i przygotować się do pracy po sezonie urlopowym na rynku skandynawskim. Skorzystaj z naszej wyjątkowej oferty! Zgodnie z §2-3 norweskiej ustawy o środowisku pracy pracownik ma obowiązek (...)

Magazynier- Operator wózka widłowego (Mroźnia)

Firma: Kilargo Sp. z o. o.

Gowork.pl

23-07-14

Łódź (łódzkie)

w Europie. Zbieramy doświadczenia już kilkanaście lat i stale się rozwijamy, co dla Ciebie, Drogi Kandydacie, oznacza, że jeśli przejdziesz pomyślnie proces rekrutacji będziesz miał okazję pracować w dynamicznej firmie, która jest (...)

Praca na produkcji.

Firma: Grupa kapitałowa Progres

Gowork.pl

23-07-14

Łódź (łódzkie)

rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Zapraszamy osoby zainteresowane pracą na produkcji. Mile widziani panowie. Praca w Centrum Łodzi w systemie 4-brygadowym. Polega na pakowaniu artykułów (...)

23-07-14

Łódź (łódzkie)

rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego. Jesteś osobą chętną do pracy na produkcji? Zgłoś się do nas! Spraktykuj swoje możliwości w pakowaniu produktów spożywczych i nie tylko... System pracy (...)

Praca

Firma: Augusta Personaldienstleistungen GmbH

Gowork.pl

23-07-14

Łódź

z roznych dziedzin zainteresowanych dlugotrwala wspolpraca jak i zatrudnieniem na czas okreslony. Gwarantujemy profesjonalna opieke, zakwaterowanie i pomoc w zalatwieniu formalnosci. Zatrudnienie oparte jest na umowie o prace zgodnie z obowiazujacym (...)

23-07-14

Łódź (łódzkie)

państwa jak: Łotwa, Litwa, Estonia, Białoruś, Czechy, Słowacja, Węgry, Polska. Obecnie dla naszego partnera biznesowego w Łodzi poszukujemy kandydatów gotowych rozpocząć lub kontynuować karierę zawodową w obszarze administracji i ksiegowości, na (...)

Operator koparki

Firma: Work Wonders

Gowork.pl

23-07-14

Łódź (łódzkie)

koparki kołowej, jednonaczyniowej 0,8m3. Tylko osoby z doświadczeniem. Praca na maszynie Atlas 1604, od poniedziałku do soboty 10h, 15 zł/h do ręki. Kontakt (...)

Elektryk Hydraulik Niemcy

Firma: Ewiko personal

Gowork.pl

23-07-14

Łódź (łódzkie)

jak: elektryk, hydraulik, monter instalacji sanitarnych. Aktualnie szukamy nowych pracowników do pracy na terenie Niemiec w zawodach:   Elektryk , Hydraulik,  (k/m) Obowiazki: Zakres obowiązków zgodny z wykonywanym zawodem (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.