Praca pracownik ochrony Łódź

55 - 72 z 74 ogłoszeń

PRACOWNIK INWENTARYZACJI ŁÓDŹ

Firma: ISSP Sp z o.o.

Gowork.pl

08-06-15

Łódź (łódzkie)

pracy (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629), poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko; Pracownik inwentaryzacji Łódź Zakres obowiązków: - liczenie towarów w sklepach sieci handlowych, - obsługa urządzeń do skanowania (...)

07-06-15

Łódź (łódzkie)

pracy: Łódź - Widzew.   Obowiązki: Do obowiązków zatrudnionych osób będzie należało m.in.: Pakowanie mięsa Praca na (...)

Pracownik obsługi klienta - Łódź

Firma: Eurest Poland

Gowork.pl

07-06-15

Łódź (łódzkie)

wiodącym dostawcą usług cateringowych w Polsce.Obecnie poszukujemy do naszej restauracji w Łodziosoby na stanowisko:Pracownik obsługi klienta / bufetowaOpis stanowiska:• czynności związane z obsługą gości oraz kasy• nadzór nad stanem (...)

Pracownik/Pracowniczka restauracji

Firma: Burger King Poland S.A.

Gowork.pl

07-06-15

Łódź (łódzkie)

                       Obecnie BURGER KING Poland S.A. buduje swoje struktury w Polsce.                    W związku z otwarciem nowej restauracji (...)

Magazynier - Łódź Teofilów

Firma: GI Group Sp. z o.o.

Gowork.pl

02-06-15

Łódź (łódzkie)

tymczasowej i doradztwa personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze (...)

Pracownik szeregowy w dziale PR

Firma: NADNAD Interactive

Gowork.pl

29-05-15

Łódź (łódzkie)

obejmującą wdrożenie i - w zależności od potrzeb - mentoring wraz z coachingiem. Możliwość rozwoju kompetencji komunikacyjnych oraz analitycznych a w dalszej perspektywie także realizacji własnych, samodzielnych projektów. Praca może być wykonywana (...)

Pracownik do sortowania towaru

Firma: KS Service

Gowork.pl

28-05-15

Łódź (łódzkie)

w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894. Aktualnie dla jednego z naszych Klientów – firmy z branży logistycznej, świadczącej usługi kurierskie, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:Pracownik do sortowania towaruMiejsce pracy: (...)

Pracownik ds. utrzymania czystości

Firma: Pulire Warehouse Sp. z o.o.

Gowork.pl

24-05-15

Łódź (łódzkie)

- dodatkowe czynności w zakresie utrzymania porządku WYMAGANIA: - Książeczka sanepidowska - solidność, dokładność, punktualność OFERUJEMY: - stawkę godzinową (6zł netto) - pracę w miłym zespole Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: (...)

Pracownik sortowni

Firma: Grupa Progres

Gowork.pl

20-05-15

Łódź (łódzkie)

pracowników do pracy w sortowni paczek kurierskich.  Mile widziani Panowie. Zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu (...)

20-05-15

Łódź (łódzkie)

elementów elektroinstalacyjnych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik magazynu – Operator wózka widłowego Miejsce pracy:  Łódź Nr Ref.: PMOWW/LDZ/052015 Wymagania: Doświadczenie przy obsłudze (...)

Pracownik produkcji

Firma: KS Service

Gowork.pl

20-05-15

Łódź (łódzkie)

poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik produkcji Miejsce pracy:  Łódź Nr Ref.: PP/LDZ/052015 Wymagania: Doświadczenie w pracy na produkcji Zdolności manualne Szybkie i precyzyjne wykonywanie powierzonych zadań Dbanie o (...)

Praca na produkcji / Łódź Widzew

Firma: GI Group Sp. z o.o.

Gowork.pl

19-05-15

Łódź (łódzkie)

-dyspozycyjnośc do podjęcia pracy od zaraz Oferujemy: -umowę o pracę tymczasową na pełen etat, -pracę w systemie 3 zmianowym, (...)

Pracownik sortowni

Firma: GI Group Sp. z o.o.

Gowork.pl

19-05-15

Łódź (łódzkie)

570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR. Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy (...)

17-05-15

Łódź (łódzkie)

obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR. Obecnie dla naszego Klienta z Łodzi, poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik montażu (...)

Sekretarka

Firma: strefa-asystentek

Gowork.pl

14-05-15

Łódź (łódzkie)

organizacji i planowania,Dokładność,Umiejętności pisania i redagowania tekstów,Umiejętność pracy w zespole,Bardzo dobre umiejętności komunikacji interpersonalnej.Wymagania:Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowiskuZnajomości języka (...)

Specjalista d/s turystyki

Firma: OLLOPA

Gowork.pl

14-05-15

Łódź (łódzkie)

do naszego biura w Łodzi przy ul. Kościuszki Od kandydatów oczekujemy: -doświadczenia w biurze podróży -znajomości systemów rezerwacyjnych -doświadczenia w obsłudze klienta Pożądane cechy kandydata: -komunikatywność -umiejętność sprzedaży (...)

Pracownik linii produkcyjnej

Firma: Adecco Poland

Gowork.pl

13-05-15

Łódź (łódzkie)

który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland (...)

Pracownik produkcji - 100 osób od zaraz

Firma: Adecco Poland

Gowork.pl

13-05-15

Łódź (łódzkie)

który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.