Praca pracownik ochrony Łódź

55 - 62 z 62 ogłoszeń

08-12-16

Łódź (łódzkie)

- oddział Łódź Bałuty. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 14:00 - 21:00. Zakres obowiązków: - wymiana baterii w sprzęcie- odbiór paczek z punktu kurierskiego (auto służbowe; wymagane prawo jazdy kat. B) - tankowanie samochodów (...)

06-12-16

Łódź (łódzkie)

Prace z zakresu serwisu porządkowego   WYMAGANIA: - Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności - Zdecydowanie do podjęcia pracy od zaraz. - Sumienność OFERUJEMY: - Umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie. - Przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie (...)

Spedytor międzynarodowy - Łódź

Firma: Spedycja.Co

Gowork.pl

01-12-16

Łódź (łódzkie)

na stanowisko spedytora międzynarodowego w Łodzi.Opis stanowiska: -pozyskiwanie zleceń spedycyjnych i organizowanie transportów,-realizacja zleceń spedycyjnych w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym,-rozwój bazy klientów i (...)

Pracownik Restauracji KFC

Firma: Anna Bednarek

Gowork.pl

30-11-16

Łódź (łódzkie)

przegryźć skrzydełko bądź nóżkę ;) Naszym sekretem jest przepis na najlepszego pod słońcem kurczaka – razem nauczymy Cię, jak go przyrządzać i pokażemy, co sprawia, że obsługa Gości w KFC jest tak wyjątkowa.Szukamy uśmiechniętych, pozytywnie (...)

30-11-16

Łódź (łódzkie)

posiadających orzeczenie o niepełnosprawności na stanowisko ''Pracownik magazynowy'' w salonach odzieżowych w Gdańsku i Gdyni. Wymagania: - orzeczenie o niepełnosprawności - st. znaczny lub umiarkowany - gotowość do pracy zmianowej - (...)

Pracownik etykietowania towaru

Firma: GiGroup

Gowork.pl

29-11-16

Łódź (łódzkie)

570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HR. Pracownik etykietowanie towaru Numer ref. (...)

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ - Łódź

Firma: BIZNES PARTNER SP. Z O.O.

Gowork.pl

29-11-16

Łódź (łódzkie)

pracy: ŁÓDŹ   OBOWIĄZKI: - pakowanie gotowych produktów w kartoniki i opakowania zbiorcze - naklejanie etykiet na kartoniki - utrzymywanie odpowiednich standardów czystości w pomieszczeniach i na stanowiskach pracy - przestrzeganie (...)

Kasjer / pracownik hali

Firma: PION

Gowork.pl

28-11-16

Łódź (łódzkie)

KASJERA oraz PRACOWNIKA HALI w marketach spożywczych i budowlanych w ŁODZI. Wymagania: - orzeczenie o niepełnosprawności (stopień znaczny lub umiarkowany) Oferujemy: - atrakcyjne warunki zatrudnienia: 2300 zł brutto + bogaty pakiet socjalny - umowa o pracę - 7 (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.