Praca Łódź

55 - 72 z 442 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

Doradca Techniczno-Handlowy

Firma: Synergia Konulting

Gowork.pl

30-08-15

Łódź (łódzkie)

komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; - biegła znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office;- gotowość do pracy w terenie (inwestycje - cała Polska);- (...)

Praktyki

Firma: RONZO

Gowork.pl

30-08-15

Łódź (łódzkie)

młodego i ambitnego zespołuZnajdziesz czas zarówno na rozluźnienie jak i pracę na pełnych obrotach. Dostarczymy Ci możliwości rozwoju, przez udział w niezwykle różnorodnych projektach. Dzięki nim będziesz miał bezpośredni wpływ na (...)

30-08-15

Łódź (łódzkie)

polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech. Co miesiąc na naszym pośrednictwem pracę w fabrykach międzynarodowych koncernów samochodowych w Czechach znajduje kilkadziesiąt (...)

Ogrodnik - Pilne

Firma: Human&Hunter

Gowork.pl

30-08-15

Łódź (łódzkie)

z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Obecnie dla jednego z naszych (...)

Dziennikarz

Firma: WAM PRESS Sp.z o.o.

Gowork.pl

30-08-15

Łódź (łódzkie)

osób do współpracy. Poszukujemy dziennikarzy i sprzedawców powierzchni reklamowej z terenu Bełchatowa, Rawy Mazowieckiej i Łodzi. Jeśli jesteś osobą kreatywną, świadomie planujesz swój rozwój zawodowy, marzysz o ciekawej i (...)

Koordynator Procesu

Firma: Hutchinson Poland Sp. z o.o.

Gowork.pl

30-08-15

Łódź (łódzkie)

nad procesami produkcyjnymi i realizacja wyznaczonych celów (zarówno produkcyjnych jak i developmentowych). Udział w zespołach developmentowych; Ścisła współpraca z działami wspomagającymi; Wdrażanie projektów (...)

30-08-15

Łódź (łódzkie)

oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w (...)

Lektor języka angielskiego w przedszkolu

Firma: Centrum Edukacji Lingua

Gowork.pl

30-08-15

Łódź (łódzkie)

LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO do przeprowadzenia zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym. WYMAGANIA:   - wykształcenie pedagogiczne na kierunku pedagogika przedszkolna lub wczesnoszkolna - kwalifikacje do prowadzenia zajęć z j.angielskiego - doświadczenie w (...)

Manager do klubu

Firma: KR-3 Sp. z o.o.

Gowork.pl

30-08-15

Łódź (łódzkie)

nami będzie rozwijała naszą markę oraz będzie reprezentowała ją, zgodnie z najwyższymi standardami Obowiązki: -Delegowanie zadań pracownikom, -Kontakt z innymi działami firmy, -Rekrutacja oraz szkolenia, -Zapewnienie najwyższej jakości obsługi (...)

Hostessa

Firma: Marceting and Consulting Sp. z o.o.

Gowork.pl

30-08-15

Łódź (łódzkie)

pracy? Nudzi Cię siedzenie za biurkiem albo sprzedaż w sklepie. Dołącz do nas!!! Poszukujemy hostess klubowych. Są to osby, które reprezentują markę oraz dobrze się bawią z gośćmi lokalu. Praca w godzinach wieczornych i nocnych, oferujemy atrakcyjne (...)

Inżynier Kontroli Procesu

Firma: HR partners

Gowork.pl

30-08-15

Łódź (łódzkie)

oprogramowania w sterownikach PLC oraz systemów SCADA Automatyzacja i doskonalenie procesów przemysłowych Optymalizacja procesów produkcyjnych we współpracy z działami: Produkcji, IT, Jakości, Global Engineering Nadzór techniczny (...)

30-08-15

Łódź (łódzkie)

Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech. Co miesiąc na (...)

Specjalista ds. Zamówień Technicznych

Firma: HR partners

Gowork.pl

30-08-15

Łódź (łódzkie)

ref.: SZT/08 Miejsce pracy: Łódź   Zakres obowiązków:   Opracowywanie zleceń produkcyjnych oraz dbanie o ich terminową realizację Nadzór nad dokumentacją techniczną Bieżąca realizacja zakupów surowców, (...)

30-08-15

Łódź (łódzkie)

za poświęcony czas. IT is Smart to Join Kiwi! Obecnie dla naszego klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko: Stanowisko: Programista  TIBCO XML/XSD/SOA / Senior Developer - Łódź Nr. referencyjny: TIBCO/4/2015 Typ zatrudnienia: pełny (...)

Menager

Firma: PM International

Gowork.pl

30-08-15

Łódź (łódzkie)

szczerych, naturalnych i pozytywnie nastawionych osób. Oferuję współpracę w biznesie XXI wieku osobom, które mają dość utrzymywania swojego Szefa, Zarządu, utrzymywania pracowników ZUS i Urzędu Skarbowego, których pieniądze w (...)

pracownik księgowy/kontroler finansowy.

Firma: Envistar Sp. z o.o.

Gowork.pl

30-08-15

Łódź (łódzkie)

nieprawidłowości w procesie rozliczeń należności i zobowiązań,-archiwizowanie dokumentacji księgowej,-realizacja bieżących zadań związanych z funkcjonowaniem działu.   W Y M A G A N I A   - wykształcenie min. średnie - mile widziane ekonomiczne,- (...)

Kasjer markety - Łódź

Firma: Interkadra

Gowork.pl

30-08-15

Łódź (łódzkie)

kasjer to nie masz się co martwic gdyż mamy dla ciebie bezpłatnie szkolenie kasjerskie. Od ciebie będzie zależeć czy chcesz przepracować tylko miesiąc czy pracować dla nas dłużej   Nie zwlekaj aplikuj już dziś! CV prosimy przesyłać na (...)

Kasjer markety - Łódź

Firma: Interkadra

Gowork.pl

30-08-15

Łódź (łódzkie)

studentem lub uczniem? Albo po prostu szukasz pracy? Mieszkasz w Łodzi lub okolicach? Jeżeli tak, to ta oferta jest dla ciebie!   Wymagamy od ciebie tylko książeczki sanitarno- epidemiologicznej i dyspozycyjności! Zatrudnimy ciebie w oparciu o umowę cywilno- (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.