Praca Łódź

55 - 72 z 417 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

Pracownikow na weekendy

Firma: HumanCenter

Gowork.pl

28-11-14

Łódź (łódzkie)

pomocy na produkcji Warunkiem koniecznym jest posiadanie ks.sanepidu! Oferujemy: *pracę od zaraz* wynagrodzenie godzinowe Wymagania: * pełna dyspozycyjność w weekend ( sobota, niedziela)* ks.sanepidu!! Obowiązki: * pakowanie ,sortowanie pieczywa* obsługa maszyn w ruchu* (...)

Produkcja- Bałuty

Firma: HumanCenter

Gowork.pl

28-11-14

Łódź (łódzkie)

oraz sortowanie pieczywa *obsługa maszyn produkcyjnych *nadzorowanie prawidłowości działania linii oraz urządzeń*kontrolowanie produktów na poszczególnych liniach produkcyjnych*prace pomocnicze Wymagania :*KS.SANEPIDOWSKA*dyspozycyjność (system (...)

Tajemniczy klient

Firma: HS Brands

Gowork.pl

28-11-14

Lódż (łódzkie)

výzkum tajemného klienta Varšavě, Štětína, Lodz, Katowice, Gdynia. Práce se skládá z návštěvy obchodu a vyplňte průzkumy o prohlídce v polském jazyce na našich (...)

28-11-14

Łódź (łódzkie)

poszukujemy osób do pracy zdalnej wykonywanej w domu przy pomocy komputera i telefonu. Od kandydatów oczekujemy: Łatwości prowadzenia rozmów poprzez telefon Łatwości nawiązywania kontaktów Odporności na stres Zaangażowania w powierzone (...)

Specjalista ds testów

Firma: Akademia Humanistyczno – Ekonomiczna w Łodzi

Gowork.pl

28-11-14

Łódź (łódzkie)

do pracy w Dziale Rozwoju Oprogramowania na stanowisku: Specjalista ds. testów Miejsce pracy: Łódź ST/DRO/12/14 Opis stanowiska: Przygotowywanie planów testów i testowanie oprogramowania; Rozpoznawanie i analiza (...)

Sprzedawca

Firma: PRIMAMODA

Gowork.pl

28-11-14

Łódź (łódzkie)

torebek. Nasze produkty cechuje wyjątkowa precyzja wykonania z dbałością o detale oraz wysokiej jakości materiały. Salony marki PRIMAMODA znajdują się w ponad 30 prestiżowych centrach handlowych Polski. Kolekcje nawiązują do najnowszych trendów, a bogata (...)

Konsultant / Starszy Konsultant SAP

Firma: RECRUIT.PL Grajewski Bartosz

Gowork.pl

28-11-14

Łódź (łódzkie)

szukamy konsultantów funkcjonalnych i technicznych SAP, do pracy na etat we Wrocławiu lub Łodzi. Zatrudnieni konsultanci będą pracować nad międzynarodowymi projektami (wdrożenia, roll-outy, w mniejszym stopniu support) w wyjazdowym lub stacjonarnym trybie (...)

Doradca klienta CitiPhone

Firma: Citi Handlowy

Gowork.pl

28-11-14

Łódź (łódzkie)

nauczyć się profesjonalnej obsługi klienta i myślisz o rozwoju swojej kariery w prestiżowym Banku?Masz już doświadczenie w sprzedaży?Weź udział w rekrutacji na stanowisko:Doradca Klienta CitiPhone Do głównych zadań należeć będzie:- Obsługa (...)

Strażak Obiektowy

Firma: Delta Security Sp. z o.o

Gowork.pl

28-11-14

Łódź (łódzkie)

państwowej straży pożarnej lub będącą w czynnej służbie- zapraszamy do naszego Zespołu.   W zamian za profesjonalizm i zaangażowanie oferujemy: zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, profesjonalne i cykliczne szkolenia. Możliwość zdobywania nowych (...)

Ochroniarz

Firma: Delta Security Sp. z o.o

Gowork.pl

28-11-14

Łódź (łódzkie)

jesteś osobą spostrzegawczą, potrafiącą samodzielnie podejmować decyzję, zaangażowaną w powierzoną pracę, sumienną a do tego posiadasz zaświadczenie o niekaralności - zapraszamy do naszego Zespołu.   W zamian za profesjonalizm i zaangażowanie oferujemy: (...)

Sprzedaż choinek - Łódź

Firma: ISSP

Gowork.pl

28-11-14

Łódź (łódzkie)

na rozwój kandydatów do sprzedaży choinek w jednym z marketów budowlanych w Łodzi. Oferujemy: - pracę od zaraz do świąt -stawkę 10 zł brutto/godzina, -umowę zlecenie / o dzieło, -osobom z potencjałem – możliwość rozwoju, (...)

28-11-14

Łódź (łódzkie)

budowaniu ich pozytywnego wizerunku, organizuje kursy i szkolenia o różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne. W związku z rozwojem ogólnopolskich projektów szkoleniowych poszukujemy osób na stanowisko: Trener (...)

Inżynier Procesu

Firma: Creative Center

Gowork.pl

28-11-14

Łódź (łódzkie)

rekrutacyjne oraz szkoleniowe dla Klientów korporacyjnych, średnich i małych przedsiębiorstw na terenie całego kraju. Obecnie dla naszego klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Inżynier procesu (...)

28-11-14

Łódź (łódzkie)

z wykonywanym zawodem Wymagania: -          Wyuczony zawód Hydraulik, Elektryk, lub Spawacz -          2-letnie doświadczenie (...)

SPECJALISTA DS. ODSZKODOWAŃ

Firma: PRAEMIUM

Gowork.pl

28-11-14

Łódź

na pierwszej wypłacie, walczymy do końca na drodze postępowania sądowego. Daje to pełne zadowolenie klientowi z otrzymanego świadczenia i satysfakcję współpracownikowi z wysokiego wynagrodzenia. Oczekiwania: - dużej samodzielności i automotywacji - (...)

Magazynier

Firma: Personnel Solutions Sp. z o.o.

Gowork.pl

28-11-14

Łódź (łódzkie)

pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy. W chwili obecnej dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy osób na stanowisko:PRACOWNIK MAGAZYNU: ŁÓDŹ os. WidzewOFERUJEMY:• CIEPŁY POSIŁEK REGENERACYJNY DLA (...)

Pracownik hali CARREFOUR

Firma: Gruppo Trade Service

Gowork.pl

28-11-14

Łódź (łódzkie)

usługi w oparciu o gruntowną analizę rynku i wieloletnie doświadczenie oraz oczekiwania klientów. W Związku z realizacją projektu dla Carrefour Polska, Firma GRUPPO TRADE SERVICESp. z.o.o.   Poszukuje osób zainteresowanych pracą na (...)

Pracownik hali CARREFOUR - Wykładanie Towaru

Firma: Gruppo Trade Service

Gowork.pl

28-11-14

Łódź (łódzkie)

o gruntowną analizę rynku i wieloletnie doświadczenie oraz oczekiwania klientów. W Związku z realizacją projektu dla Carrefour Polska, Firma GRUPPO TRADE SERVICESp. z.o.o. Poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: WYKŁADANI (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.