Praca Łódź

55 - 72 z 390 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

KIEROWNIK DS SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

Firma: SANDA SP ZOO

Gowork.pl

20-09-14

Łódź (łódzkie)

obsługa klienta (przyjmowanie zamówień i tworzenie kart produkcyjnych, bezpośredni kontakt z klientem) - kontrola przebiegu transakcji na każdym etapie jej trwania (przyjęcie zamówienia – kontrola procesu produkcyjnego – sprawdzanie jakości (...)

20-09-14

Łódź (łódzkie)

mieć kontakt z klientem? Firma zatrudni osoby do pracy w charakterze telemarketera! Jeśli jesteś:- otwarty na świat,- chętny do samorealizacji,- posiadasz miły tempr głosu, - osobą lubiącą rozmawiać przez telefon,nie czekaj, dołącz do naszego (...)

sortowacz/pakowaczka

Firma: HumanCenter

Gowork.pl

20-09-14

Łódź (łódzkie)

do lekkich prac magazynowych:- pakowanie,- metkowanie,- etykietowanie,- skanowanie- sortowanie towaru Wymagamy: - chęci do pracy- dyspozycyjności- utrzymywania porządku w miejscu pracy Oferujemy: - stałą pracę od zaraz ( Łódź-Teofilów)- II (...)

Osoba do dotacji unijnych

Firma: Agencja

Gowork.pl

20-09-14

Łódź (łódzkie)

z osobą, która świetnie pisze i porusza się w dotacjach unijnych. 690-618-815 (w godz. 10-14:00).   Osoba z okolic (...)

Kosmetyczka

Firma: Boroń Permanentne Piękno

Gowork.pl

20-09-14

Łódź (łódzkie)

zawodowego, - Komunikatywności i dobrej organizacji pracy, - Sprawnego posługiwania się aparaturą zabiegową zakresu kosmetyki na ciało i twarz. - Wysokiej kultury osobistej Oferujemy: - Pracę w uznanej na rynku firmie, o przyjaznej strukturze organizacyjnej, - (...)

Sprzedawca

Firma: Markety w Łodzi

Gowork.pl

20-09-14

Łódź (łódzkie)

o czystość i porzadek w miejscu pracy   Oferujemy: - szkolenie kasjerskie - stawkę godzinową + premię uzależnioną od wyników sprzedaży - regularne wypłaty - elastyczne godziny pracy   Wymagania: - aktualna książeczka sanepidu   Osoby (...)

20-09-14

Łódź (łódzkie)

korporacyjnej, inwestycyjnej i detalicznej. W 2010 r. utworzyliśmy Centrum Badania i Rozwoju Produktów Bankowych Citi Handlowy – pierwszy w Polsce ośrodek R&D, którego zadaniem jest tworzenie i doskonalenie produktów bankowych, by były jak (...)

Automatyk

Firma: Work Wonders

Gowork.pl

20-09-14

Łódź

jako PB KADRY Sp. z o.o.) dla swojego Klienta, firmy z poligraficznej, poszukuje osób na stanowisko: AUTOMATYK w Dziale Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: Łódź Zadania: - wykonywanie remontów i usuwanie awarii w obwodach i układach automatyki, - (...)

trener tablice interaktywne

Firma: firs

Gowork.pl

19-09-14

Łódź (łódzkie)

dla nauczycieli z zakresu wykorzystania tablic interaktywnych w procesie nauczania. Zakres godzin: 43 h Termin: koniec września - październik Wymagania: - doświadczenie w prowadzeniu min. 3 podobnych szkoleń - wykształcenie wyższe   Zainteresowane osoby (...)

Pracownik produkcji

Firma: DK Partner

Gowork.pl

19-09-14

Łódź (łódzkie)

przy produkcji elementów betonowych podporządkowanie się normom jakościowym i czasowym obowiązującym w zakładzie utrzymywanie porządku na stanowisku pracy Wymagania: sprawność i wytrzymałość (...)

19-09-14

Łódź (łódzkie)

klienta o bieżącej ofercie i produktach finansowych; • Budowanie relacji z klientami biznesowymi. Oczekujemy: • Dyspozycyjności w pełnym wymiarze czasu pracy (praca od poniedziałku do piątku, 8 godzin dziennie); • Zaangażowania w realizowane (...)

Przedstawiciel Handlowy - ŁÓDŹ

Firma: DAKO CONSULTING

Gowork.pl

19-09-14

Łódź (łódzkie)

zł miesięcznie) samochód służbowy + firmowa karta bankowa (wraz z comiesięcznym budżetem reprezentacyjnym) pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie dużą samodzielność w pracy możliwości objęcia stanowisk kierowniczych (koordynator, Key (...)

Spedytor frachtu morskiego

Firma: Grow Up Polska

Gowork.pl

19-09-14

Łódź (wielkopolskie)

prawo jazdy kat. B• praktyczna znajomość pakietu MS Office• bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem Obowiązki • aktywne pozyskiwanie nowych klientów• realizacja założonych (...)

Spedytor krajowy i/lub międzynarodow

Firma: Grow Up Polska

Gowork.pl

19-09-14

Łódź (łódzkie)

logistyką etc.)• przynajmniej 3-letnie doświadczenie w transporcie krajowym i/lub międzynaroodwym• znajomość lokalnego rynku• bardzo dobra znajomość branży TSL• dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną (...)

Regionalny Przedstawiciel Handlowy (ŁÓDŹ)

Firma: DAKO CONSULTING

Gowork.pl

19-09-14

Łódź (łódzkie)

zracjonalizować wydatki związane z kosztami energii, zwracając baczną uwagę na budowę uczciwej i długofalowej współpracy.W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie ze strony klientów, firma poszukuje 2 osób działających na terenie (...)

Sortowacz odzieży używanej

Firma: Sortownia odzieży używanej

Gowork.pl

19-09-14

Łódź (łódzkie)

do sortowania odzieży używanej. Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku. Godziny pracy 8-16. Miejsce pracy Łódź-Teofilów. CV prosimy przesyłać na adres e-mail. Mile widziane osoby uczące się w trybie (...)

Pracownik utrzymania ruchu

Firma: DK Partner

Gowork.pl

19-09-14

Łódź (łódzkie)

dla swojego Klienta, osób na stanowisko: Pracownik utrzymania ruchu Miejsce pracy: Łódź, Górna Nr referencyjny: 08/AR/Łódź Obowiązki: obsługa wózka widłowego zapewnienie ciągłości utrzymania (...)

Operator wózka widłowego

Firma: DK Partner

Gowork.pl

19-09-14

Łódź (łódzkie)

międzynarodowej firmy produkującej betonowe przeciwwagi do sprzętu AGD, osoby na stanowisko : Operator wózka widłowego Miejsce pracy: Łódź - Górna Nr referencyjny: 08/ARO/LDZ Obowiązki: transport palet z (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.