Praca Łódź

55 - 72 z 452 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

Osoby na stanowisko z loterią w CH

Firma: Sally Yumeno

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

wycieczka). Praca możliwa codziennie - system zmianowy, po 5h (od 11 do 16 oraz od 16 do 21).Obowiązki: bardzo aktywne zachęcanie klientów galerii handlowej do udziału w loterii i wypełniania krótkich zgłoszeń na iPadach. Wymagania: - (...)

25-11-15

Łódź (łódzkie)

potrzeby firmy oraz klientów Koordynacja procesu reklamacji od klienta Monitorowanie terminowości realizacji zobowiązań klientów Aktywny udział w procesie tworzenia nowych produktów Planowanie sprzedaży oraz analiza realizacji (...)

Referent ds. Monitoringu

Firma: Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

b2b, notowana na Giełdzie NewConnect poszukuje osoby na stanowisko Referent ds. Monitoringu Zakres obowiązków:- monitoring należności własnych Kancelarii- windykacja na etapie polubownym i sądowym należności własnych Kancelarii- administracja (...)

PRACOWNIK OCHRONY

Firma: KARABELA-CK Sp. z o.o

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

ul. Warszawska 34 jest Firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych.Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: PRACOWNIK OCHRONYWymagania- orzeczenie o niepełnosprawności- mile widziane osoby posiadające wpis na (...)

Magazynier ŁÓDŹ dzielnica Widzew

Firma: LEGION CK Sp. z o.o.

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

tymczasowej, outsourcingu pracowniczego oraz rekrutacji. Została wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11 978. Opis stanowiska pracy:- załadunek, rozładunek towaru- obsługa wózka widłowegoOferujemy:- zatrudnienie w (...)

mechanik elektromechanik

Firma: WAMAZ

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

mechaników i elektromechaników; wysokie wynagrodzenie, dogodne warunki pracy. Miejsce pracy Łódź-Górna. Kontakt pod telefonem 508 198 (...)

Trener kursu: Grafik DTP

Firma: GoWork.pl

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

w skutecznej rekrutacji oraz w budowaniu ich pozytywnego wizerunku, organizuje kursy i szkolenia o różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne. W związku z rozwojem ogólnopolskich projektów szkoleniowych poszukujemy osób na (...)

Pracownik produkcyjny

Firma: SQS Sorting and Quality Services

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

o szczegóły, zdolności manualne - Dyspozycyjność - Doskonała organizacja pracy własnej - Odpowiedzialność i odporność na stres - Mile widziane doświadczenie w kontroli jakości lub branży produkcyjnej Oferujemy: - (...)

Handlowiec w branży elektrotechnicznej

Firma: Alfa Elektro Sp. z o.o.

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

rejon: łódzkie Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klientów i przygotowanie ofert handlowych dla klientów oraz współpracę z przedstawicielem handlowym. Główny zakres obowiązków: - (...)

Kierownik Robót Elektrycznych

Firma: Toolip HR Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

numerem certyfikatu 8268, powstała w lutym 2009r. dzięki pasji przyjaciół, a także w odpowiedzi na potrzeby klientów, związane z kompleksową obsługą w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Dla naszego Klienta, firmy z branży budowlanej (...)

Doradca klienta

Firma: Kancelaria Prawna-Inkaso WEC S.A

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

rynek NewConnect, w związku z intensywnym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:Doradca Klienta Miejsce pracy (jedno z miast): Łódź, Bydgoszcz, Kraków, Warszawa, Katowice, Poznań Opis stanowiska: pozyskiwanie nowych klientów (...)

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Firma: Adecco Poland Sp. z o.o.

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z (...)

Szwaczka

Firma: Bakap

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

do szycia tkanin. Konfekcja damska: sukienki, żakiety, spódnice. Miła atmosfera pracy. Zakład mieści się na Złotnie-Polesie. Mile widziane osoby spoza Łodzi, zwrot kosztów dojazdu do 100zł miesięcznie! Telefon 600 43 96 (...)

Technik elektronik

Firma: Biznes PArtner Sp. z o.o.

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

Widzew Nr. ref. TS/Ł/N Opis stanowiska pracy:• Wymiana komponentów elektronicznych na płytach głównych• Testowanie płyt głównych• Inspekcja wizualna płyt głównych• Naprawa płyt (...)

Magister farmacji

Firma: Gama Farmacia

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

Magistra farmacji. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia. Aplikację proszę wysłać na adres: rekrutacja@gamafarmacia.pl z dopiskiem w tytule maila: (...)

Doradca ds. Nieruchomości

Firma: Home Broker S.A.

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

oraz największym brokerem rynku pierwotnego. Do naszego zespołu w Łodzi/woj. łódzkim poszukujemy:   Doradców ds. Nieruchomości.   Wartością Firmy Home Broker są ludzie, dlatego wybranym oferujemy: - dwutygodniowe szkolenie (...)

Ambasadorka Marki

Firma: Stamples

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

Ambasadorek Marki. Do zadań na tym stanowisku należeć będzie reprezentowanie Marki, zgodnie z panujacymi w firmie standardami. Oczekiwani: miła aparycja, duża pewność siebie oraz komunikatywność. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki finansowe, dodatkowe benefity tj. (...)

Rozdawanie zaproszeń

Firma: Contact Services

Gowork.pl

25-11-15

Łódź (łódzkie)

do klubu znajdujacego się w centrum miasta. Oferujemy umowę zlecenie, pracę od godziny 19, po 5-6 godzin. Możliwość pracy w trybie 5-cio dniowym bądź dodatkowym. Oczekujemy samodzielności, odpowiedzialności, mile widziana podstawowa znajomośc j. angielskiego. (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.