Praca Łódź

55 - 72 z 404 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

22-08-14

Łódź (łódzkie)

ds. Systemów Raportowania Nr referencyjny: 41/SSR/2014   Zakres odpowiedzialności: Administracja i rozwój systemów BI w oparciu o MS SharePoint i Reporting Services; Tworzenie raportów dla danych z otwartych systemów baz danych: (...)

22-08-14

Łódź (łódzkie)

produkcyjnych narzędzi wytłaczających; Dbałość nad terminowym  zaopatrzeniem stanowisk w odpowiednie materiały i narzędzia.   Wymagania: Wykształcenie techniczne; Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku; Zdolności manualne, mile (...)

22-08-14

Łódź (łódzkie)

karoseryjnych do samochodów oraz produkcją pasków transmisyjnych do branży motoryzacyjnej i AGD.   Poszukujemy osób, które z zaangażowaniem dążą do wyznaczonych celów nie bojąc się trudności, a tym samym czerpią radość i (...)

Ślusarz Nr ref: 39/Ś/2014

Firma: Hutchinson

Gowork.pl

22-08-14

Łódź (łódzkie)

karoseryjnych do samochodów oraz produkcją pasków transmisyjnych do branży motoryzacyjnej i AGD.   Poszukujemy osób, które z zaangażowaniem dążą do wyznaczonych celów nie bojąc się trudności, a tym samym czerpią (...)

sortowanie, etykietowanie odzieży

Firma: HumanCenter

Gowork.pl

22-08-14

Łódź (łódzkie)

PRACA STAŁA Praca polega na:- metkowaniu,- kompletowaniu zamówień,- sortowaniu i pakowaniu odzieży. Praca na trzy zmiany:- od poniedziałku do piątku, - sobota pracująca na potrzeby magazynu. Mile widziany osoby uczące się (...)

22-08-14

Łódź (wielkopolskie)

się w rekrutacji oraz selekcji pracowników średniego i wyższego szczebla dla branży TSL– transport/spedycja/logistyka. Naszym celem jest pomoc w ulepszaniu strategii rekrutacyjnych w przedsiębiorstwach TSL oraz budowanie pozytywnego wizerunku (...)

Spedytor frachtu morskiego

Firma: Grow Up Polska

Gowork.pl

22-08-14

Łódź (wielkopolskie)

znajomość branży TSL oraz aktualnych trendów na rynku transportu i spedycji• czynne prawo jazdy kat. B• praktyczna znajomość pakietu MS Office• bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka będzie dodatkowym (...)

Spedytor krajowy i/lub międzynarodow

Firma: Grow Up Polska

Gowork.pl

22-08-14

Łódź (łódzkie)

doświadczenie w transporcie krajowym i/lub międzynaroodwym• znajomość lokalnego rynku• bardzo dobra znajomość branży TSL• dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację• komunikatywność• dobra znajomość (...)

Sprzedawca Telefoniczny

Firma: LeasingTeam Sp. z.o.o.

Gowork.pl

22-08-14

Łódź (łódzkie)

naszych Klientów jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, a dla naszych Pracowników przyjazną Agencją Zatrudnienia. Nasz numer wpisu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia to 636. Więcej informacji o nas znajdziesz (...)

22-08-14

Łódź (łódzkie)

konieczny: - własny samochód. Na obecną chwilę nie możemy niestety zaproponować wynagrodzenia - może to być zajęcie w ramach bezpłatnych praktyk. Opłacamy wyjazdy (przejazdy, nocleg, wyżywienie) oraz zapewniamy nocleg, wyżywienie, czas wolny. (...)

Senior Software Developer

Firma: Nobelium Sp. z o.o.

Gowork.pl

22-08-14

Łódź (łódzkie)

stronę internetową lub aplikację webową zintegrować portal internetowy z modułami płatności online, systemami reklamowymi i  mailingowymi posiadają podstawowe umiejętności związane z administrowaniem systemami opartymi na Linuxie, (...)

Przedstawiciel Farmaceutyczny

Firma: AMS Pharma Sp. z o.o.

Gowork.pl

22-08-14

Łódź (wielkopolskie)

na stanowisko: Przedstawiciel Farmaceutyczny (praca dodatkowa)   Miejsce pracy: poszukujemy osób na terenie całej Polski   Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: aktywna sprzedaż bieżących promocji, monitoring (...)

Fizjoterapeuta dziecięcy

Firma: Fundacja POmocy Dzieciom "Kolorowy Świat"

Gowork.pl

22-08-14

Łódź (łódzkie)

poszukujemy: FIZJOTERAPEUTY DZIECIĘCEGO Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za proces rehabilitacji dzieci z niepełnosprawnością ruchową i umysłową. Nasze wymagania : - wykształcenie kierunkowe z zakresu fizjoterapii; - doświadczenie w pracy z dziećmi; - (...)

Magazynier- Operator wózka widłowego (Mroźnia)

Firma: Kilargo Sp. z o. o.

Gowork.pl

22-08-14

Łódź (łódzkie)

w Europie. Zbieramy doświadczenia już kilkanaście lat i stale się rozwijamy, co dla Ciebie, Drogi Kandydacie, oznacza, że jeśli przejdziesz pomyślnie proces rekrutacji będziesz miał okazję pracować w dynamicznej firmie, która jest niekwestionowanym liderem (...)

Pracownik inwentaryzacji - Warszawa

Firma: INVENT Sp. z o. o.

Gowork.pl

22-08-14

Łódź (łódzkie)

przy inwentaryzacji w terminach 1, 2, 29.09.2014   Wymagania: -dyspozycyjność w godzinach nocnych - aktualna książeczka sanepidu, -podstawy obsługi komputera, - pełnoletność.   Oferujemy: - ubezpieczenie na czas trwania umowy, - odprowadzanie przez (...)

22-08-14

Łódź (łódzkie)

poszukuje Inżyniera/Technika Instalacji sanitarnych, najlepiej z upr. SEP, do działu technicznego - nowoczesny biurowiec klasy A w centrum Łodzi. Zatrudnienie od zaraz. Zatrudnienie na pełen etat wraz z umową o pracę. Oferujemy wynagrodzenie adekwatne do (...)

Wykładowca - Instruktor

Firma: BEHAP-BUD s.c.

Gowork.pl

22-08-14

Łódź (łódzkie)

w związku z realizacją projektu na terenie województwa łódzkiego poszukuje osób do prowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych na kursach z zakresu: 1. Kierowca wózków jezdniowych z napedem silnikowym wraz z (...)

Pracownik magazynu/Magazynier

Firma: Personnel Solutions

Gowork.pl

22-08-14

Łódź (łódzkie)

stanowisko:PRACOWNIK MAGAZYNU ZADANIA:• Przyjmowanie, rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami• Sortowanie przesyłek zgodnie z określonymi zasadami• Przygotowanie przesyłek do załadunku – pakowanie przesyłek do opakowań (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.