Praca Łódź

55 - 72 z 421 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

Senior Android Developer

Firma: TeamQuest

Gowork.pl

27-02-15

Łódź (łódzkie)

IT szukamy: For our client, German company specializing in the creation of modern applications, we are actually looking for:Senior Android Developerlocation: Warszawa  Key duties:Develop technical platforms according to the requirements and expectations set by (...)

27-02-15

Łódź (łódzkie)

szczególności w rekrutacji specjalistów IT. Dla naszego Klienta z branży IT szukamy: TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów ITDla naszego (...)

27-02-15

Łódź (łódzkie)

usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT. Dla naszego Klienta z branży IT szukamy: Programista aplikacji mobilnych - iOS/Android  Realizowane zadania:Implementacja komponentów biznesowych w technologiach Objective-C/iOS i (...)

Specjalista ds. Celnych

Firma: HR partners

Gowork.pl

27-02-15

Łódź (łódzkie)

Urzędu Celnego oraz Izby Celnej Przygotowywanie dokumentów do odpraw celnych oraz współpraca z agencjami celnymi Nadzór nad składem celnym Kontakt z zagranicznymi odbiorcami Bieżące raportowanie na potrzeby Działu Celnego  Nasz Klient (...)

Planista Produkcji Nr ref: 10/PP/2015

Firma: Hutchinson

Gowork.pl

27-02-15

Łódź (łódzkie)

do branży motoryzacyjnej i AGD.   Poszukujemy osób, które z zaangażowaniem dążą do wyznaczonych celów nie bojąc się trudności, a tym samym czerpią radość i satysfakcję z codziennej pracy stawiającej wiele (...)

27-02-15

Łódź (łódzkie)

doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT. Dla naszego Klienta z branży IT szukamy: Programista aplikacji mobilnych - Android  Zadania:niestandardowe platformy Android przemysłu motoryzacyjnego,aplikacje współpracujące z (...)

27-02-15

Łódź (łódzkie)

specjalistów IT. Dla naszego Klienta z branży IT szukamy: Dla naszego klienta, jednego z liderów rynku usług dodanych na telefony komórkowe szukamy osoby na stanowisko:Programista aplikacji mobilnych Android JAVA J2ME  Zakres obowiązków:Udział w (...)

Młodszy Programista Android

Firma: TeamQuest

Gowork.pl

27-02-15

Łódź (łódzkie)

się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT. Dla naszego Klienta z branży IT szukamy: Dla naszego Klienta, dla prężnie rozwijającej się, stabilnej finansowo firmy, działającej na rynku usług (...)

27-02-15

Łódź (łódzkie)

aplikacji mobilnych/Android  Zadania:tworzenie aplikacji składających się na portfel produktowy firmynadzór nad uruchamianymi aplikacjami, wdrażanie, testy oraz rozwiązywanie problemówoptymalizacja aplikacjitworzenie dokumentacji  Od (...)

Kierownik Zmiany Nr ref: 06/KZ/2015

Firma: Hutchinson

Gowork.pl

27-02-15

Łódź (łódzkie)

pracownikami i parkiem maszynowym; Optymalizacja i ciągłe udoskonalanie procesów produkcyjnych; Budowanie oraz podtrzymywanie dobrych relacji z klientami zgodnie ze strategią firmy.   Od idealnych Kandydatów oczekujemy: Preferowane wykształcenie (...)

27-02-15

Łódź (łódzkie)

do samochodów oraz produkcją pasków transmisyjnych do branży motoryzacyjnej i AGD.   Poszukujemy osób, które z zaangażowaniem dążą do wyznaczonych celów nie bojąc się trudności, a tym samym czerpią radość i satysfakcję z (...)

Product Menager

Firma: Creative Center

Gowork.pl

27-02-15

Łódź (łódzkie)

obecna na rynku ogólnopolskim od ponad ośmiu lat. Realizujemy projekty rekrutacyjne oraz szkoleniowe dla Klientów korporacyjnych, średnich i małych przedsiębiorstw na terenie całego kraju. Dla naszego klienta – firmy z branży reklamowej (...)

27-02-15

Łódź (łódzkie)

motoryzacyjnej i AGD.   Poszukujemy osób, które z zaangażowaniem dążą do wyznaczonych celów nie bojąc się trudności, a tym samym czerpią radość i satysfakcję z codziennej pracy stawiającej wiele wyzwań.   Obecnie do naszej (...)

27-02-15

Łódź (łódzkie)

przy ul. Kurczaki 130 poszukujemy Kandydatów na stanowisko:   Stażysta – Technik Procesu Nr ref. 04/P/STP/2015     Do Twoich obowiązków należeć będzie:   Odpowiedzialność za zrewidowanie CDP - mierzenie czasu, (...)

Asystent ds. Wprowadzania Danych

Firma: Target BPO Polska

Gowork.pl

27-02-15

Łódź (łódzkie)

będzie należało: - uzupełnianie bazy danych; - wprowadzanie danych do systemu; - administrowanie bazami danych; - przygotowywanie zestawień w Excel. Oferujemy: - Możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych; - Miłą atmosferę pracy; - (...)

Trade Marketing Specialist

Firma: MarketLab Sp. z o.o,

Gowork.pl

27-02-15

Łódź (łódzkie)

na stanowisko Trade Marketing Specialist Nr ref.: TMS/MKL/03/15   OPIS STANOWISKA: Rozwijanie projektów z zakresu nowych  technologii w działaniach trade marketingowych. Opracowywanie informacji marketingowych. Współtworzenie produktów (...)

27-02-15

Łódź (łódzkie)

ich pozytywnego wizerunku, organizuje kursy i szkolenia o różnorodnej tematyce oraz prowadzi szkoły policealne. W związku z rozwojem ogólnopolskich projektów szkoleniowych poszukujemy osób na (...)

Specjalista. ds depozytów

Firma: Creative Center

Gowork.pl

27-02-15

Łódź

na terenie całego kraju. Dla naszego klienta – jednego z banków poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. depozytów Zakres obowiązków: uczestnictwo w opracowywaniu założeń biznesowych dla nowo wdrażanych (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.