Praca Łódź

55 - 72 z 407 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

Tajemniczy klient

Firma: HS Brands

Gowork.pl

22-11-14

Lódż (łódzkie)

na osobu provádět výzkum tajemného klienta Varšavě, Štětína, Lodz, Katowice, Gdynia. Práce se skládá z návštěvy obchodu a vyplňte průzkumy o prohlídce v polském jazyce na (...)

22-11-14

Łódź (łódzkie)

firmy HRW POLSKA poszukujemy osób do pracy zdalnej wykonywanej w domu przy pomocy komputera i telefonu. Od kandydatów oczekujemy: Łatwości prowadzenia rozmów poprzez telefon Łatwości nawiązywania kontaktów Odporności na stres Zaangażowania w (...)

Praktyki dla aktywnych - account manager

Firma: Agencja Reklamy Kreatywnej Szare Komórki

Gowork.pl

22-11-14

Łódź (łódzkie)

programu praktyk? Chcesz by praktyki były kolejnym krokiem w stronę wymarzonej pracy? Agencja Reklamy Kreatywnej Szare Komórki szuka takich jak Ty! Więcej informacji na szarekomorki.com/rekrutacja   Zakres obowiązków Zadaniem dla każdego (...)

Przedstawiciel Marki

Firma: Dem`a Promotion Polska

Gowork.pl

22-11-14

Łódź (łódzkie)

będą udostępniać nieodpłatnie demo programów naszego Klienta, wzmacniając jego wizerunek nienaganną postawą i profesjonalizmem.   Przedstawiciel Marki Miejsce pracy: (...)

Wykładanie towaru – hipermarkety w Łodzi

Firma: Dem`a Promotion Polska

Gowork.pl

22-11-14

Łódź (łódzkie)

REAL Łódź – praca w przedziale 6:00 – 14:00 ·         TESCO Łódź – praca 3 razy w tygodniu od (...)

Magazynier - Osoby Niepełnosprawne

Firma: Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych

Gowork.pl

22-11-14

Łódź (łódzkie)

na stanowisko: MAGAZYNIER  Miejsce pracy: ŁÓDŹ  OCZEKIWANIA:  - orzeczenie o niepełnosprawności (I lub II grupa) – warunek konieczny, - uprawnienia na wózki widłowe  - silna motywacja do pracy, - umiejętność pracy w (...)

22-11-14

Łódź (łódzkie)

sanitarnych. Aktualnie szukamy nowych pracowników do pracy na terenie Niemiec w zawodach:   Elektryk , Hydraulik, Spawacz, (k/m) Obowiazki: Zakres obowiązków zgodny z wykonywanym (...)

SAP Support Specialist

Firma: Goldman Recruitment

Gowork.pl

22-11-14

Łódź (łódzkie)

demands for changes into SAP, optimizing and improving accounting processes in SAP system, cooperating with other departments (e.g. IT department), supporting systems regarding the integration and implementation of the accounting processes, updating internal SAP (...)

Kasjerka - Łódź

Firma: ISSP

Gowork.pl

22-11-14

Łódź (łódzkie)

poszukuje osób chętnych do pracy na kasie w jednym z marketów budowlanych na terenie Łodzi Oferujemy: -praca od zaraz -praca w pełnym wymiarze godzin (160 godzin w m-cu) -stawka 9 zł brutto/godzina -umowę zlecenie / o dzieło -możliwość (...)

Graphic Designer

Firma: KUBO

Gowork.pl

22-11-14

Łódź (łódzkie)

na stanowisko Graphic Designera, którego rolą będzie tworzenie grafik dla projektów realizowanych przez firmę. Zadania: - opracowywanie koncepcji graficznych stron internetowych oraz aplikacji mobilnych - projektowanie i skład (...)

Pracownik z ks sanepidu - Bałuty

Firma: HumanCenter

Gowork.pl

22-11-14

Łódź (łódzkie)

prace od zaraz, umowę cywilną prawną z możliwością przejscia na umowę o pracę* wynagrodzenie godzinowe* możliwość awansu Warunkiem konieczny KS.SANEPIDU Wymagania: * pełna dyspozycyjność ( system III zmian)* chęć do pracy* ks.sanepidu!! Obowiązki: * (...)

PRZEWOŹNIK

Firma: Podlasie Łódź

Gowork.pl

22-11-14

Łódź (łódzkie)

do stałej współpracy posiadających zestawy 13,6m (ciągnik+naczepa). Oferujemy stałą pracę oraz terminowe płatności. co tydzień powroty do bazy. Praca cały rok. Przewoźnik otrzymuje dostęp do internetowego systemu firmy PODLASIE. Karty paliwowe LOTOS. (...)

Handlowiec .

Firma: Handlowo-Usługowa Spóldzielnia Pracy

Gowork.pl

22-11-14

Łódź (łódzkie)

masz dużo znajomych i przyjaciół,  chcesz zdobyć doświadczenie w e-marketingu, e-sprzedaży i w sprzedaży usług to jest to oferta dla ciebie. Podpisujemy umowy zlecenia od 1 grudnia 2014 roku. DODATKOWO - CZAS PRACY NIENORMOWANY. Praca będzie (...)

kierowca autobusu

Firma: Horeca Personal Service

praca-niemcy-oferty.pl

21-11-14

Wrocław, , Bydgoszcz ... (Dolnośląskie)

Opole (Opolskie); Rzeszów (Podkarpackie); Białystok (Podlaskie); Gdańsk (Pomorskie); Katowice (Śląskie); Kielce (Świętokrzyskie); OLsztyn (Warmińsko-mazurskie); Poznań (Wielkopolskie); Szczecin (Zachodniopomorskie); Badenia (Za granicą) kierowca autobusu na (...)

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Firma: GD Profesja

Gowork.pl

21-11-14

Łódź (łódzkie)

teletransmisyjnych w branży energetycznej. Poszukujemy Kandydatów, dla Spółek Grupy świadczących usługi dostępu hurtowego do sieci oraz świadczących usługi VNO w segmencie usług satelitarnych. Specjalista ds. Wsparcia (...)

Inżynier Sprzedaży

Firma: GD Profesja

Gowork.pl

21-11-14

Łódź (łódzkie)

IS/LO Obowiązki: Nawiązywanie nowych kontaktów, budowanie i utrzymywanie stałych relacji z największymi klientami, dystrybutorami oraz producentami rozwiązań ICT Wsparcie zespołów handlowych w procesie (...)

Przedstawiciel Handlowy - motoryzacja

Firma: GD Profesja

Gowork.pl

21-11-14

Łódź (łódzkie)

rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech. Zapraszamy Kandydatów do zapoznania się ofertami pracy naszych Klientów również na naszej stronie internetowej (...)

Automatyk, Mechanik Urządzeń Przemysłowych

Firma: Kilargo Sp. z o. o.

Gowork.pl

21-11-14

Łódź (łódzkie)

w Europie. Zbieramy doświadczenia już kilkanaście lat i stale się rozwijamy, co dla Ciebie, Drogi Kandydacie, oznacza, że jeśli przejdziesz pomyślnie proces rekrutacji będziesz miał okazję pracować w dynamicznej firmie, która jest niekwestionowanym liderem (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.