Praca magazynier Łódź

1 - 17 z 17 ogłoszeń

Pracownik magazynu - kompletowanie zamówień

Firma: PlusKadra Sp. z o.o.

Gowork.pl

29-06-15

Łódź (łódzkie)

- solidność w wykonywaniu powierzonych zadań. Oferujemy: - umowę zlecenie; - pracę na dwie zmiany od poniedziałku do piątku - atrakcyjne wynagrodzenie.   Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV za pośrednictwem portalu lub kontakt telefoniczny w (...)

Pracownik Magazynowy z uprawnieniami na wózki widłowe

Firma: Dystrybutor Kosmetyków

Gowork.pl

29-06-15

Łódź (łódzkie)

dystrybucją wyrobów kosmetycznychna terenie całego kraju już od ponad 20 lat. Poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNOWY Liczba wakatów: 2 Miejsce pracy: Łódź-Górna, ul. Ustronna Wymagamy doświadczenia na podobnym (...)

Praca dla Kobiet - Magazynierka

Firma: Dystrybutor Kosmetyków

Gowork.pl

29-06-15

Łódź (łódzkie)

- Pracownik Magazynu.Miejsce pracy: Łódź, ul. Ustronna (siedziba firmy)Od Kandydatek oczekujemy chęci do pracy oraz nastawienia na długoterminową współpracę.Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.Oferujemy zatrudnienie w firmie o stabilnej (...)

Magazynier

Firma: Grupa Progres

Gowork.pl

29-06-15

Łódź (łódzkie)

ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko MAGAZYNIERA. Praca polega na kompletowaniu zamówień i przygotowywaniu towarów do wysyłki. Nasz Klient oferuje pracę na Widzewie, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, (...)

Magazynier

Firma: KS Service

Gowork.pl

29-06-15

Łódź (łódzkie)

jednego z naszych Klientów – firmy z branży logistycznej, świadczącej usługi kurierskie, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:MagazynierMiejsce pracy: ŁódźNr Ref.: MGZ/LDZ/052015Wymagania:• Uprawnienia do obsługi wózków (...)

Magazynier Stryków

Firma: Sklepy KOMFORT S.A.

Gowork.pl

26-06-15

Łódź (łódzkie)

Poszukujemy osób zainteresowanych solidną pracą, odznaczających się chęcią i predyspozycjami do zostania profesjonalnymi magazynierami. Oczekujemy:• Uprawnień na prowadzenie wózków widłowych (wysoki skład),• Sumienności i (...)

Order picker - Magazynier

Firma: Uniapol

Gowork.pl

25-06-15

Łódź

we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150 Obecnie dla naszego klienta, renomowanej firmy o silnej pozycji na rynku (...)

24-06-15

Łódź (łódzkie)

Wartościowych w Warszawie. Kierujemy się przekonaniem, że nasze sukcesy możemy osiągać tylko dzięki współpracy w sprzyjającej i niepowtarzalnej atmosferze. Nasza firma aktywnie wspiera Fundację Happy Kids, dołączając do Nas, stajesz się (...)

Referent ds. Gospodarki Magazynowej

Firma: The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.

Gowork.pl

22-06-15

Łódź (łódzkie)

koncernu wchodzi kilkanaście spółek zlokalizowanych w 6 krajach, w których zatrudnionych jest około 3000 osób, w tym blisko 1100 w Polsce. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją słonych przekąsek: chipsów, chrupek, słonego pieczywa i (...)

Pracownik Magazynu od zaraz!!

Firma: Dystrybutor Kosmetyków

Gowork.pl

17-06-15

Łódź (łódzkie)

kosmetycznychna terenie całego kraju już od ponad 20 lat. Poszukujemy kandydatów na stanowisko: PRACOWNIK MAGAZYNOWY Liczba wakatów: 2 Miejsce pracy: Łódź-Górna Wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku, sumienności oraz chęci do (...)

Pracownik Magazynu

Firma: Dystrybutor Kosmetyków

Gowork.pl

14-06-15

Łódź (łódzkie)

Praca w siedzibie firmy na terenie Łodzi.Oczekujemy przede wszystkim chęci do pracy oraz doświadczenia na podobnym stanowisku. Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe. Oferujemy pracę stałą od zaraz. Dołącz do naszego (...)

Pracownik kompletacji

Firma: Work Express Sp. z o.o.

Gowork.pl

09-06-15

Łódź (łódzkie)

pracy: Stryków Dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko pracownik kompletacji zamówień z uprawnieniami na wózki widłowe. Obowiązki - kompletacja zamówień zgodnie ze specyfikacją; - realizacja wyznaczonych celów (...)

Kompletacja zamówień

Firma: Work Express Sp. z o.o.

Gowork.pl

09-06-15

Łódź (łódzkie)

na wózki widłowe Miejsce pracy: Stryków Dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko pracownik kompletacji zamówień z uprawnieniami na wózki widłowe. Obowiązki - kompletacja zamówień zgodnie ze specyfikacją; - (...)

Magazynier - Łódź Teofilów

Firma: GI Group Sp. z o.o.

Gowork.pl

02-06-15

Łódź (łódzkie)

i doradztwa personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług (...)

Magazynier/Operator wózków widłowych

Firma: Work Temp Service

Gowork.pl

01-06-15

Łódź (łódzkie)

w kierowaniu wózkami widłowymi • doświadczenie w pracy na magazynie logistycznym i ze skanerem • gotowość do pracy zmianowej Oferujemy: • pracę w nowoczesnym zakładzie logistycznym w oparciu o umowę pracę • pracę w trybie (...)

Magazynier

Firma: KS Service

Gowork.pl

20-05-15

Łódź (łódzkie)

zatrudnienie Terminowe wynagrodzenie Pracę w oparciu o umowę zlecenie   Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz zgłoszeniowy lub bezpośrednio na e-mail: lodz@ksservice.pl  z dopiskiem w tytule: (...)

Magayznier(ka)/Sortowacz(ka)

Firma: Redan SA

Gowork.pl

18-05-15

Łódź (łódzkie)

oraz w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Możesz mieć aktywny wpływ na rozwój Grupy Kapitałowej REDAN, budując takie marki jak Top Secret, Troll i Drywash oraz sieć TextilMarket. Od 2003 roku jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.