Praca magazynier Łódź

1 - 18 z 20 ogłoszeń

PRACOWNIK HALI

Firma: Selgros Cash&Carry

Gowork.pl

23-10-14

Łódź (łódzkie)

HALI Wymagania: -    Wykształcenie min. zawodowe -    Doświadczenie w pracy w handlu -    Uprawnienia do obsługi wózków jezdniowych będą dodatkowym atutem -    Znajomość zasad (...)

KASJER

Firma: Selgros Cash&Carry

Gowork.pl

23-10-14

Łódź (łódzkie)

 Umiejętność obsługi kasy fiskalnej -    Aktualna książeczka zdrowia dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid) -    Rzetelność, sumienność, umiejętność organizacji pracy, kultura (...)

Magazynier

Firma: Personnel Solutions Sp. z o.o.

Gowork.pl

23-10-14

Łódź (łódzkie)

o umowę cywilno-prawną- Zdobycie doświadczenia zawodowego w znanej firmie z sektora logistycznego- Pracę od poniedziałku do piątku- Pracę w godzinach 15:00 – 21:00 (możliwość pracy 15:00 - 23:00) lub 2:00 - 8:00DO ZADAŃ PRACOWNIKA NALEŻY:• (...)

Pracownik Magazynu

Firma: REDAN SA

Gowork.pl

21-10-14

Łódź (łódzkie)

w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Możesz mieć aktywny wpływ na rozwój Grupy Kapitałowej REDAN, budując takie marki jak Top Secret, Troll i Drywash oraz sieć TextilMarket. Od 2003 roku jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych (...)

Specjalista ds. magazynu i zaopatrzenia

Firma: VIGO-Ortho Polska sp. z o.o.

Gowork.pl

09-10-14

Łódź (łódzkie)

lat. Znani jesteśmy jako czołowy producent zaopatrzenia ortopedycznego: protez kończyn, ortez, aparatów i wkładek ortopedycznych, a także gorsetów. Środowisko medyczne oraz Pacjenci każdego dnia korzystają  z proponowanych przez nas rozwiązań. (...)

Operator wózka widłowego / Łódź

Firma: Work Temp Service

Gowork.pl

09-10-14

Łódź (łódzkie)

Klienta z branży logistycznej poszukujemy osób na stanowisko:   Operator wózka widłowego Miejsce pracy: Łódź Olechów   Obowiązki: - prace związane z funkacjonowaniem magazynu: przyjęcie towaru, kontrola, wydanie - praca na (...)

03-10-14

Łódź (łódzkie)

i wydawanie towarów z magazynu prawidłowe rozmieszczanie towarów w magazynie obsługa skanera dbanie o czystość na terenie magazynu prace magazynowe Wymagania: doświadczenie w pracy w (...)

PRACOWNIK DZIAŁU PRZYJĘCIA TOWARU

Firma: Selgros Cash&Carry

Gowork.pl

03-10-14

Łódź (łódzkie)

 Doświadczenie w pracy przy przyjęciu towaru, -    Podstawowa znajomość zasad związanych z gospodarką magazynową, -    Umiejętność obsługi komputera, -    Uprawnienia do obsługi wózków (...)

Magazynier / Operator Maszyn

Firma: Human&Hunter

Gowork.pl

01-10-14

Łódź (łódzkie)

się rekrutacją i selekcją pracowników oraz doradztwem personalnym. Dla naszego klienta obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier / Operator Maszyn Miejsce pracy: Łódź Nr ref.: MOW/EC/Ł Obowiązki: - prace magazynowe, obsługa maszyn (...)

10-09-14

Łódź (łódzkie)

22:00-06:00 -możliwość dowozu do pracy -miłą atmosferę w miejscu pracy -wynagrodzenie 9,50 brutto/godz. Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie aplikacji na warszawa@jobhouse.pl z podaniem nr ref. PRAC/PROD/ŁOD Prosimy o dopisanie następującej (...)

07-09-14

Łódź (łódzkie)

modułów zajęć teoretycznych i praktycznych na kursach: - obsługa kas fiskalnych; - obsługa programów do magazynowania Subiekt lub Symfonia; - sprzedawca; - obsługa wózków widłowych.   Praca na terenie Łodzi i (...)

Operator wózka widłowego

Firma: M-Serwis

Gowork.pl

02-09-14

Łódź (łódzkie)

pracy: ŁódźWymagania:- doświadczenie w pracy na magazynie (obsługa wózka widłowego)- uprawnienia na wózki widłowe- dyspozycyjność- odpowiedzialność- znajomość branży sanitarnejOferujemy:- umowę o pracę tymczasową,- dobre (...)

01-09-14

Łódź (łódzkie)

doświadczeniem w związku z realizacją projektu na terenie województwa łódzkiego poszukuje osób do prowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych na kursach z zakresu: 1. Kierowca wózków jezdniowych z napedem silnikowym wraz z (...)

Magazynier / Łódź

Firma: Personnel Solutions

Gowork.pl

28-08-14

Łódź (łódzkie)

roku jako agencja pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy. Stale rozwijamy się i uruchamiamy nowe centra rekrutacyjne, świadczące usługi na terenie kraju i zagranicą. W chwili obecnej dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej, (...)

Pracownik magazynu

Firma: Personnel Solutions

Gowork.pl

27-08-14

Łódź (łódzkie)

na terenie kraju i zagranicą. W chwili obecnej dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy osób na stanowisko:PRACOWNIK MAGAZYNU ZADANIA:• Przyjmowanie, rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami• Sortowanie (...)

Lakiernik z uprawnieniami na suwnice

Firma: Manpower

Gowork.pl

27-08-14

Łódź (łódzkie)

osób na stanowisko: Lakiernik/operator suwnic Zadania: Malowanie kadzi Wymagania: Uprawnienia do obsługi suwnic UDT - warunek konieczny zdolności manualne Oferujemy: umowę o pracę na pełen etat pracę od zaraz!! atrakcyjne wynagrodzenie praca w (...)

Pracownik magazynu/Magazynier

Firma: Personnel Solutions

Gowork.pl

25-08-14

Łódź (łódzkie)

stanowisko:PRACOWNIK MAGAZYNU ZADANIA:• Przyjmowanie, rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami• Sortowanie przesyłek zgodnie z określonymi zasadami• Przygotowanie przesyłek do załadunku – pakowanie przesyłek do opakowań (...)

Pomocnik magazynu

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gowork.pl

17-08-14

Łódź (łódzkie)

magazyniera   Oferujemy: - umowę o pracę na pełen etat - stabilne zatrudnienie - wynagrodzenie godzinowe - pracę w systemie 3 zmianowym - 4 brygadowm (takze w weekendy) - mozliwość pracy w nadgodzinach   Wymagania: - doświadczenie w pracy fizycznej, (...)

 << 
12
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.