Praca magazynier Łódź

1 - 18 z 20 ogłoszeń

Praca weekendowa - pakowanie/magazyn odzieżowy

Firma: PlusKadra Sp. z o.o.

Gowork.pl

30-07-15

Łódź (łódzkie)

firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy przy pakowaniu odzieży (wysyłki - sklep internetowy). Praca TYLKO (...)

Pracownik produkcyjny

Firma: SQS Sorting and Quality Services

Gowork.pl

29-07-15

Łódź (łódzkie)

i komponentów oraz wyrobów gotowych dla przedsiębiorstw głównie z branży Automotive, AGD i hydraulicznej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik produkcyjny Miejsce pracy: (...)

28-07-15

Łódź (łódzkie)

podejście do naszych pracowników. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik magazynu - (magazyn odzieżowy) Miejsce pracy: Łódź - Polesie Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało: (...)

28-07-15

Łódź (łódzkie)

uprawnienia na wózki widłowe. Liczba wakatów: 2Miejsce pracy: Łódź-GórnaOferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji rynkowej.Prześlij swoją aplikację (CV) już teraz!Możliwe, że czekamy właśnie na (...)

Pracownik Magazynowy

Firma: Wit

Gowork.pl

28-07-15

Łódź (łódzkie)

w Łodzi (Górna). Jedna zmiana. Kompletacja towaru, pakowanie, przyjmowanie i rozkładanie dostaw. Osoby gotowe do podjęcia pracy na ww. stanowiskuprosimy o przesłanie swojego CV na adres: praca@wit.pl Mile widziane uprawnienia na wózki (...)

26-07-15

Łódź (łódzkie)

17 - letnim doświadczeniem w związku z realizacją projektu na terenie województwa łódzkiego poszukuje osób do prowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych na kursach z zakresu: 1. Kierowca wózków jezdniowych z napedem silnikowym (...)

Pracownik magazynu

Firma: Grupa Progres

Gowork.pl

23-07-15

Łódź (łódzkie)

pracowników do pracy w magazynie na Olechowie.  Obowiązki: kompletowanie zamówień przy użyciu skanera Wymagania: dyspozycyjność, motywacja do pracy, niekaralność,  Oferujemy: umowę o pracę tymczasową, 3-zmianowy system pracy, stawkę (...)

20-07-15

Łódź (łódzkie)

Pracownik magazynowy/pomocnik magazynowy                (...)

Pracownik magazynu

Firma: Grupa Progres

Gowork.pl

18-07-15

Łódź (łódzkie)

ze sprzętem RTV i AGD. Umowa o pracę, Łódź Olechów. Prześlij swoje CV lub odwiedź biuro przy ul. Wólczańskiej (...)

Magazynier

Firma: Grupa Progres

Gowork.pl

16-07-15

Łódź (łódzkie)

doświadczenia, a jedynie chęci do pracy i dyspozycyjności. Praca na Olechowie w Łodzi.  Więcej informacji pod nr tel. 661-141-421.  Oferta pracy tymczasowej. Ne cert. (...)

Magazynier/Operator wózka widlowego

Firma: Work Temp Service

Gowork.pl

14-07-15

Łódź (łódzkie)

Excel • gotowość do pracy zmianowej Oferujemy: • pracę w nowoczesnym zakładzie logistycznym w oparciu o umowę pracę • pracę w trybie 3-zmianowym • stabilne zatrudnienie Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie cv odpowiadając na ofertę (...)

Magazynier

Firma: KS Service

Gowork.pl

05-07-15

Łódź (łódzkie)

jednego z naszych Klientów – firmy z branży logistycznej, świadczącej usługi kurierskie, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:MagazynierMiejsce pracy: ŁódźNr Ref.: MGZ/LDZ/052015Wymagania:• Uprawnienia do obsługi wózków (...)

Magazynier

Firma: Grupa Progres

Gowork.pl

29-06-15

Łódź (łódzkie)

poszukuje kandydatów na stanowisko MAGAZYNIERA. Praca polega na kompletowaniu zamówień i przygotowywaniu towarów do wysyłki. Nasz Klient oferuje pracę na Widzewie, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową, atrakcyjne wynagrodzenie (...)

Order picker - Magazynier

Firma: Uniapol

Gowork.pl

25-06-15

Łódź

w Niemczech. Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150 Obecnie dla naszego klienta, renomowanej firmy o silnej pozycji na rynku niemieckim poszukujemy kandydatów na stanowisko: Magazynier (...)

Pracownik kompletacji

Firma: Work Express Sp. z o.o.

Gowork.pl

09-06-15

Łódź (łódzkie)

osób na stanowisko pracownik kompletacji zamówień z uprawnieniami na wózki widłowe. Obowiązki - kompletacja zamówień zgodnie ze specyfikacją; - realizacja wyznaczonych celów jakościowych; - dbałość o powierzone mienie. (...)

Kompletacja zamówień

Firma: Work Express Sp. z o.o.

Gowork.pl

09-06-15

Łódź (łódzkie)

Miejsce pracy: Stryków Dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko pracownik kompletacji zamówień z uprawnieniami na wózki widłowe. Obowiązki - kompletacja zamówień zgodnie ze specyfikacją; - realizacja wyznaczonych (...)

Magazynier - Łódź Teofilów

Firma: GI Group Sp. z o.o.

Gowork.pl

02-06-15

Łódź (łódzkie)

personalnego (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia 570). Pierwsze kroki stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z (...)

Magazynier/Operator wózków widłowych

Firma: Work Temp Service

Gowork.pl

01-06-15

Łódź (łódzkie)

magazynu: przyjęcie towaru, kontrola, wydanie • pracę na wózku widłowym • załadunek/rozładunek towarów • praca ze skanerem Kwalifikacje: • uprawnienia na wózki widłowe (mile widziany wysoki skład) • (...)

 << 
12
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.