Praca magazynier Łódź

1 - 6 z 6 ogłoszeń

Magazynier - Łódź Teofilów

Firma: GI Group Sp. z o.o.

Gowork.pl

27-05-15

Łódź (łódzkie)

stawialiśmy w 1999 roku w Katowicach, obecnie mamy swoje oddziały już w całej Polsce. W marcu 2007 staliśmy się częścią największej włoskiej grupy w sektorze usług związanych z HRObecnie dla naszego Klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:Magazynier (...)

Magazynier/Operator wózków widłowych

Firma: Work Temp Service

Gowork.pl

26-05-15

Łódź (łódzkie)

i dla swojego Klienta z branży logistycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko: Magazynier/ Operator wózka widłowego Miejsce pracy: Łódź Obowiązki: • prace związane z funkcjonowaniem magazynu: przyjęcie towaru, kontrola, wydanie • (...)

Magazynier

Firma: KS SERVICE

Gowork.pl

20-05-15

Łódź (łódzkie)

dla jednego z naszych Klientów – firmy z branży logistycznej, świadczącej usługi kurierskie, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magazynier Miejsce pracy:  Łódź Nr Ref.: MGZ/LDZ/052015 Wymagania: Dobra kondycja fizyczna Mile (...)

Magayznier(ka)/Sortowacz(ka)

Firma: Redan SA

Gowork.pl

18-05-15

Łódź (łódzkie)

wpływ na rozwój Grupy Kapitałowej REDAN, budując takie marki jak Top Secret, Troll i Drywash oraz sieć TextilMarket. Od 2003 roku jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.   Kierujemy się przekonaniem, że nasze sukcesy (...)

Magazynier

Firma: PERSONNEL SOLUTIONS

Gowork.pl

07-04-15

Łódź (łódzkie)

zgodnie z określonymi zasadami • Przygotowanie przesyłek do załadunku – pakowanie przesyłek do opakowań zbiorczych, tworzenie palet   WYNAGANIA:   • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie i/lub sortowni • Umiejętności (...)

Pracownik kompletacji- magazynier

Firma: KS SERVICE

Gowork.pl

15-03-15

Łódź (łódzkie)

kompletacji- magazynierMiejsce pracy: SmoliceZadania:- kompletacja zamówień- liczenie asortymentu- obsługa wózka widłowego ( niski skład)Wymagania:- uprawnienia na wózki widłowe i aktualne psychotesty- warunek konieczny- (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.