Praca magazynier Łódź

1 - 18 z 22 ogłoszeń

PRACOWNIK HALI

Firma: Selgros Cash&Carry

Gowork.pl

29-10-14

Łódź (łódzkie)

jezdniowych będą dodatkowym atutem -    Znajomość zasad związanych z obsługą klienta -    Aktualna książeczka zdrowia dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid) -    Rzetelność, (...)

KASJER

Firma: Selgros Cash&Carry

Gowork.pl

29-10-14

Łódź (łódzkie)

 Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku -    Znajomość zasad związanych z obsługą klienta -    Umiejętność obsługi kasy fiskalnej -    Aktualna książeczka zdrowia dopuszczająca do kontaktu z (...)

Pracownik Magazynu

Firma: KS Service

Gowork.pl

27-10-14

Łódź (łódzkie)

Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.   Aktualnie do naszego oddziału w Łodzi poszukujemy Kandydata na stanowisko:   Magazynier    Miejsce pracy: Łódź - Widzew Numer ref.: (...)

Praca od zaraz Magazyn Holandia

Firma: JL-Flex

Gowork.pl

27-10-14

Łódź (łódzkie)

Znajomosc jezyka niemieckiego , angielskiego lub niderlandzkiego -Własny transport (duży plus)   W razie spełniania warunków prosimy o niezwłoczne przesłanie CV w języku angielskim lub niemieckim na adres: PRODUKCJA@JL-FLEX.EU Prosimy o wpisanie (...)

Magazynier

Firma: Personnel Solutions Sp. z o.o.

Gowork.pl

26-10-14

Łódź (łódzkie)

firmie z sektora logistycznego- Pracę od poniedziałku do piątku- Pracę w godzinach 15:00 – 21:00 (możliwość pracy 15:00 - 23:00) lub 2:00 - 8:00DO ZADAŃ PRACOWNIKA NALEŻY:• Przyjmowanie, rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami• (...)

Pracownik Magazynu

Firma: REDAN SA

Gowork.pl

21-10-14

Łódź (łódzkie)

atmosferze. Nasza firma aktywnie wspiera Fundację Happy Kids, dołączając do Nas, stajesz się członkiem organizacji aktywnie wspierającej potrzebujące dzieci. W związku z rozwojem sieci naszych sklepów poszukujemy kobiet i mężczyzn w każdym wieku, (...)

Specjalista ds. magazynu i zaopatrzenia

Firma: VIGO-Ortho Polska sp. z o.o.

Gowork.pl

09-10-14

Łódź (łódzkie)

protez kończyn, ortez, aparatów i wkładek ortopedycznych, a także gorsetów. Środowisko medyczne oraz Pacjenci każdego dnia korzystają  z proponowanych przez nas rozwiązań. Naszą przewagą jest nie tylko wiedza i technologia, ale przede (...)

Operator wózka widłowego / Łódź

Firma: Work Temp Service

Gowork.pl

09-10-14

Łódź (łódzkie)

logistycznej poszukujemy osób na stanowisko:   Operator wózka widłowego Miejsce pracy: Łódź Olechów   Obowiązki: - prace związane z funkacjonowaniem magazynu: przyjęcie towaru, kontrola, wydanie - praca na wózku widłowym - (...)

03-10-14

Łódź (łódzkie)

Klienta osób na stanowisko:   MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO WYSOKI SKŁAD Miejsce pracy: ŁÓDŹ - Widzew Nr referencyjny: 09/RD.OP/LDZ Obowiązki: obsługa wózka widłowego - wysoki (...)

PRACOWNIK DZIAŁU PRZYJĘCIA TOWARU

Firma: Selgros Cash&Carry

Gowork.pl

03-10-14

Łódź (łódzkie)

PRZYJĘCIA TOWARU Wymagania: -    Wykształcenie min. zawodowe, -    Doświadczenie w pracy przy przyjęciu towaru, -    Podstawowa znajomość zasad związanych z gospodarką magazynową, -   (...)

Magazynier / Operator Maszyn

Firma: Human&Hunter

Gowork.pl

01-10-14

Łódź (łódzkie)

się rekrutacją i selekcją pracowników oraz doradztwem personalnym. Dla naszego klienta obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier / Operator Maszyn Miejsce pracy: Łódź Nr ref.: MOW/EC/Ł Obowiązki: - prace magazynowe, obsługa maszyn (...)

10-09-14

Łódź (łódzkie)

Klientów poszukuje osób na stanowisko:  Pracownik produkcji Obowiązki: - pakowanie wyrobów firmowych - prace pomocnicze na produkcji Wymagania: - zaangażowanie - dyspozycyjność od zaraz - nie wymagamy doświadczenia - praca dla każdego (...)

07-09-14

Łódź (łódzkie)

wykładowców do realizacji  poszczególnych modułów zajęć teoretycznych i praktycznych na kursach: - obsługa kas fiskalnych; - obsługa programów do magazynowania Subiekt lub Symfonia; - sprzedawca; - obsługa wózków (...)

Operator wózka widłowego

Firma: M-Serwis

Gowork.pl

02-09-14

Łódź (łódzkie)

znajomość branży sanitarnejOferujemy:- umowę o pracę tymczasową,- dobre wynagrodzenieOsoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@m-serwis.com.pl w temacie „magazyn Łódź” lub kontakt:M-Serwis Dział (...)

01-09-14

Łódź (łódzkie)

doświadczeniem w związku z realizacją projektu na terenie województwa łódzkiego poszukuje osób do prowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych na kursach z zakresu: 1. Kierowca wózków jezdniowych z napedem silnikowym wraz z (...)

Magazynier / Łódź

Firma: Personnel Solutions

Gowork.pl

28-08-14

Łódź (łódzkie)

w zespole• Sumienność i motywacja • KomunikatywnośćCo oferujemy?• Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną• Wynagrodzenie 10 zł godzina/brutto• Pracę w godzinach 16:00-21:00Prosimy również o dopisanie w swojej aplikacji (...)

Pracownik magazynu

Firma: Personnel Solutions

Gowork.pl

27-08-14

Łódź (łódzkie)

od 2007 roku jako agencja pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy. Stale rozwijamy się i uruchamiamy nowe centra rekrutacyjne, świadczące usługi na terenie kraju i zagranicą. W chwili obecnej dla naszego Klienta, firmy z branży (...)

Lakiernik z uprawnieniami na suwnice

Firma: Manpower

Gowork.pl

27-08-14

Łódź (łódzkie)

Lakiernik/operator suwnic Zadania: Malowanie kadzi Wymagania: Uprawnienia do obsługi suwnic UDT - warunek konieczny zdolności manualne Oferujemy: umowę o pracę na pełen etat pracę od zaraz!! atrakcyjne wynagrodzenie praca w systemie 3 zmianowym z (...)

 << 
12
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.