Praca magazynier Łódź

1 - 18 z 18 ogłoszeń

Pracownik Magazynu

Firma: REDAN SA

Gowork.pl

21-10-14

Łódź (łódzkie)

REDAN, budując takie marki jak Top Secret, Troll i Drywash oraz sieć TextilMarket. Od 2003 roku jesteśmy notowani na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Kierujemy się przekonaniem, że nasze sukcesy możemy osiągać tylko dzięki (...)

Magazynier

Firma: Personnel Solutions Sp. z o.o.

Gowork.pl

20-10-14

Łódź (łódzkie)

logistycznego- Pracę od poniedziałku do piątku- Pracę w godzinach 15:00 – 21:00 (możliwość pracy 15:00 - 23:00) lub 2:00 - 8:00DO ZADAŃ PRACOWNIKA NALEŻY:• Przyjmowanie, rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami• Sortowanie (...)

Specjalista ds. magazynu i zaopatrzenia

Firma: VIGO-Ortho Polska sp. z o.o.

Gowork.pl

09-10-14

Łódź (łódzkie)

Środowisko medyczne oraz Pacjenci każdego dnia korzystają  z proponowanych przez nas rozwiązań. Naszą przewagą jest nie tylko wiedza i technologia, ale przede wszystkim zespół młodych i zdolnych fachowców. Jeśli chcesz dołączyć do (...)

Operator wózka widłowego / Łódź

Firma: Work Temp Service

Gowork.pl

09-10-14

Łódź (łódzkie)

Olechów   Obowiązki: - prace związane z funkacjonowaniem magazynu: przyjęcie towaru, kontrola, wydanie - praca na wózku widłowym - załadunek/rozładunek towarów - praca ze skanerem   Kwalifikacje: - uprawnienia na wózki (...)

03-10-14

Łódź (łódzkie)

swojego Klienta osób na stanowisko:   MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO WYSOKI SKŁAD Miejsce pracy: ŁÓDŹ - Widzew Nr referencyjny: 09/RD.OP/LDZ Obowiązki: obsługa wózka widłowego - wysoki (...)

PRACOWNIK DZIAŁU PRZYJĘCIA TOWARU

Firma: Selgros Cash&Carry

Gowork.pl

03-10-14

Łódź (łódzkie)

DZIAŁU PRZYJĘCIA TOWARU Wymagania: -    Wykształcenie min. zawodowe, -    Doświadczenie w pracy przy przyjęciu towaru, -    Podstawowa znajomość zasad związanych z gospodarką (...)

Magazynier / Operator Maszyn

Firma: Human&Hunter

Gowork.pl

01-10-14

Łódź (łódzkie)

6664, zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników oraz doradztwem personalnym. Dla naszego klienta obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier / Operator Maszyn Miejsce pracy: Łódź Nr ref.: MOW/EC/Ł Obowiązki: - prace magazynowe, (...)

10-09-14

Łódź (łódzkie)

mile widziani emeryci, studenci, uczniowie Oferujemy: -pracę na stałe od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-14.00; 14.00-22:00; 22:00-06:00 -możliwość dowozu do pracy -miłą atmosferę w miejscu pracy -wynagrodzenie 9,50 brutto/godz. Osoby zainteresowane (...)

07-09-14

Łódź (łódzkie)

wykładowców do realizacji  poszczególnych modułów zajęć teoretycznych i praktycznych na kursach: - obsługa kas fiskalnych; - obsługa programów do magazynowania Subiekt lub Symfonia; - sprzedawca; - obsługa wózków (...)

Operator wózka widłowego

Firma: M-Serwis

Gowork.pl

02-09-14

Łódź (łódzkie)

do podjęcia pracy na stanowisku:Operator wózka widłowegoMiejsce pracy: ŁódźWymagania:- doświadczenie w pracy na magazynie (obsługa wózka widłowego)- uprawnienia na wózki widłowe- dyspozycyjność- odpowiedzialność- znajomość branży (...)

01-09-14

Łódź (łódzkie)

- letnim doświadczeniem w związku z realizacją projektu na terenie województwa łódzkiego poszukuje osób do prowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych na kursach z zakresu: 1. Kierowca wózków jezdniowych z napedem silnikowym wraz z (...)

Magazynier / Łódź

Firma: Personnel Solutions

Gowork.pl

28-08-14

Łódź (łódzkie)

pracy. Stale rozwijamy się i uruchamiamy nowe centra rekrutacyjne, świadczące usługi na terenie kraju i zagranicą. W chwili obecnej dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy osób na stanowisko:PRACOWNIK MAGAZYNU ZADANIA:• (...)

Pracownik magazynu

Firma: Personnel Solutions

Gowork.pl

27-08-14

Łódź (łódzkie)

od 2007 roku jako agencja pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy. Stale rozwijamy się i uruchamiamy nowe centra rekrutacyjne, świadczące usługi na terenie kraju i zagranicą. W chwili obecnej dla naszego Klienta, firmy z branży (...)

Lakiernik z uprawnieniami na suwnice

Firma: Manpower

Gowork.pl

27-08-14

Łódź (łódzkie)

do obsługi suwnic UDT - warunek konieczny zdolności manualne Oferujemy: umowę o pracę na pełen etat pracę od zaraz!! atrakcyjne wynagrodzenie praca w systemie 3 zmianowym z zastosowaniem 4 brygad bogaty pakiet Manpower Premium (karta Multisport, (...)

Pracownik magazynu/Magazynier

Firma: Personnel Solutions

Gowork.pl

25-08-14

Łódź (łódzkie)

przesyłek zgodnie z określonymi zasadami• Przygotowanie przesyłek do załadunku – pakowanie przesyłek do opakowań zbiorczych, tworzenie paletCzego wymagamy?• Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie i/lub sortowni• Umiejętność pracy (...)

Pomocnik magazynu

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gowork.pl

17-08-14

Łódź (łódzkie)

Klientów na Olechowie poszukuje kandyadtów do pracy na stanowisku pomocnika magazyniera   Oferujemy: - umowę o pracę na pełen etat - stabilne zatrudnienie - wynagrodzenie godzinowe - pracę w systemie 3 zmianowym - 4 brygadowm (takze w weekendy) - (...)

Pracownik magazynu / Magazynier / Łódź

Firma: Personnel Solutions

Gowork.pl

12-08-14

Łódź (łódzkie)

się i uruchamiamy nowe centra rekrutacyjne, świadczące usługi na terenie kraju i zagranicą. W chwili obecnej dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy osób na stanowisko:PRACOWNIK MAGAZYNU ZADANIA:• Przyjmowanie, (...)

12-08-14

Łódź (łódzkie)

widziane uprawnienia na wózki widłowe Oferujemy: umowę o pracę na pełen etat 3 zmianowy system pracy atrakcyjne wynagrodzenie praca od zaraz Zapraszamy do wysłania (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.