Praca magazynier Łódź

19 - 23 z 23 ogłoszeń

Magazynier/operator wózka widłowego

Firma: Legion CK

Gowork.pl

06-10-15

Łódź (łódzkie)

pracy: Łódź Opis stanowiska pracy: - załadunek, rozładunek towaru - obsługa wózka widłowego Oferujemy: - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową - praca zmianowa (3 zmiany) - atrakcyjne wynagrodzenia. Wymagania: - uprawnienia do (...)

Magazynier

Firma: Grupa Progres

Gowork.pl

30-09-15

Łódź (łódzkie)

Łodzi na Olechowie.  Praca polega na kompletowaniu zamówień przy użyciu skanera.  Oferujemy: - umowę o pracę na pełny etat,  - stawkę godzinową 12 zł brutto + dodatki, - stabilne zatrudnienie na dłuższy okres,  - pracę (...)

22-09-15

Łódź (łódzkie)

zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników oraz doradztwem personalnym. Dla naszego klienta obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:Pracownik Magazynowy (praca od zaraz)Miejsce pracy: Łódź - TeofilówNr ref.: PM/KK/ŁObowiązki:- załadunek, (...)

Czynności pomocnicze na magazynie

Firma: Biznes PArtner Sp. z o.o.

Gowork.pl

21-09-15

Łódź (łódzkie)

491 poszukuje dla swojego Klienta osób do pracy na stanowisku: Czynności pomocnicze na magazynie Miejsce pracy: Łódź-Widzew Wschód Oferujemy: - umowa zlecenie, - stawka 10 zł brutto za godz., - praca od poniedziałku do piątku, - pracę w firmie (...)

17-09-15

Łódź (łódzkie)

w związku z realizacją projektu na terenie województwa łódzkiego poszukuje osób do prowadzenia zajęć teoretycznych i praktycznych na kursach z zakresu: 1. Kierowca wózków jezdniowych z napedem silnikowym wraz z bezpieczną wymiana (...)

 << 
12
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.