Praca Łódź

1 - 18 z 415 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

PRAKTYKANTA/ PRAKTYKANTKI

Firma: Akademia Humanistyczno- Ekonomiczna w Łodzi

Gowork.pl

26-11-14

Łódź (łódzkie)

w Łodzi jest nowoczesną placówką diagnostyczno-doradczą, która powstała z myślą o studentach i absolwentach AHE. Misją i celem Biura jest wsparcie studentów i absolwentów wchodzących na rynek pracy oraz ułatwianie kontaktu z (...)

Glazurnik

Firma: Firma IZAR

Gowork.pl

26-11-14

Łódź (łódzkie)

glazurnika. Praca na stałe, także w  okresie zimowym. Wymagane doświadczenie, dokładność i solidność przy układaniu glazury i terakoty. Praca od zaraz. Inwestycja w okolicach Pabianic, woj. (...)

26-11-14

Łódź (łódzkie)

IT szukamy: Oferujemy: * atrakcyjne wynagrodzenie * możliwość rozwoju kompetencji oraz budowanie indywidualnej ścieżki kariery * możliwość współpracy z prestiżowymi partnerami biznesowymi z branży lotniczej w Europie i na świecie Zadania: * programowanie (...)

Senior Procurement Consultant SRM/MM

Firma: TeamQuest

Gowork.pl

26-11-14

Łódź (łódzkie)

pracy i bogaty pakiet socjalny; * Możliwość stałego rozwoju. Zadania: * Zapewnienie ciągłości usług w zakresie wsparcia SAP modułów SRM oraz MM w zakresie procesów * Zapewnienie wsparcia wraz z korektą i rozszerzeniami * Monitorowanie rozwiązania i zapewnienie (...)

Spawacz MIG/MAG w Łodzi!

Firma: Beetsma

Gowork.pl

26-11-14

Łódź (łódzkie)

jednego z naszych klientów.Wymagania:- doświadczenie w pracy spawacza- silna motywacja do pracyOferujemy:- atrakcyjną stawkę - 12 zł. netto (na rękę)- atrakcyjną formę zatrudnienia- terminowe wypłaty- pracę od zarazOsoby zainteresowane proszę o przesłanie (...)

Automatyk, Mechanik Urządzeń Przemysłowych

Firma: Kilargo Sp. z o. o.

Gowork.pl

26-11-14

Łódź (łódzkie)

Kandydacie, oznacza, że jeśli przejdziesz pomyślnie proces rekrutacji będziesz miał okazję pracować w dynamicznej firmie, która jest niekwestionowanym liderem w produkcji lodów. Aktualnie poszukujemy pracownika na (...)

Młodszy Specjalista ds. Marketingu

Firma: MT Marketing

Gowork.pl

26-11-14

Łódź (łódzkie)

udziału w kampaniach marketingowych, które prowadzimy na potrzeby zewnętrznych Klientów w swoim regionie oraz na terenie kraju. Projekty są realizowane na bieżąco i gwarantujemy odpowiednie przeszkolenie na każdym etapie (...)

26-11-14

Łódź (łódzkie)

szukamy nowych pracowników do pracy na terenie Niemiec w zawodach:   Elektryk , Hydraulik, Spawacz, (k/m) Obowiazki: Zakres obowiązków zgodny z wykonywanym zawodem Wymagania: -          Wyuczony (...)

26-11-14

Łódź (łódzkie)

żywic syntetycznych i klejów aktualnie poszukuje osób na stanowisko:   DORADCA TECHNICZNO - HANDLOWY DS. SPRZEDAŻY LAKIERÓW SAMOCHODOWYCH   Wymagania: –          doświadczenie zawodowe (...)

26-11-14

Łódź (łódzkie)

hydraulik, monter instalacji sanitarnych. Aktualnie szukamy nowych pracowników do pracy na terenie Niemiec w zawodach:   Elektryk , Hydraulik, Spawacz, (k/m) Obowiazki: Zakres obowiązków zgodny z wykonywanym (...)

Kierownik Działu Utrzymania Ruchu

Firma: HR partners

Gowork.pl

26-11-14

Łódź (łódzkie)

ciągłości ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych w celu zrealizowania zakładanych wskaźników KPI• Nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją urządzeń technicznych poprzez użytkowanie zgodne z przepisami (...)

Kasjer/ka Łódź

Firma: ISSP

Gowork.pl

26-11-14

Łódź (łódzkie)

swojego klienta - sieci marketów, poszukuje osób chętnych do pracy na kasie w jednym z marketów budowlanych na terenie Łodzi Oferujemy: -praca od zaraz -praca w pełnym wymiarze godzin (160 godzin w m-cu) -stawka 9 zł brutto/godzina -umowę (...)

Przedstawiciel handlowy

Firma: rsg

Gowork.pl

26-11-14

Łódź (łódzkie)

nowy oddział w Łodzi. W związku z tym przeprowadzona zostanie rekrutacja na stanowisko:  Przedstawiciela handlowego / Konsultanta. Ze względu na szeroki zakres szkoleń oraz zapotrzebowanie doświadczenie nie jest wymagane. Gwarantujemy: Pracę w młodym (...)

Programista JAVA

Firma: Human&Hunter

Gowork.pl

26-11-14

Łódź (łódzkie)

z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Obecnie dla jednego z (...)

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Firma: GD Profesja

Gowork.pl

25-11-14

Łódź (łódzkie)

usługi dostępu hurtowego do sieci oraz świadczących usługi VNO w segmencie usług satelitarnych. Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży Miejsce pracy: Łódź Nr referencyjny: (...)

Inżynier Sprzedaży

Firma: GD Profesja

Gowork.pl

25-11-14

Łódź (łódzkie)

w branży energetycznej. Poszukujemy Kandydatów, dla Spółek Grupy świadczących usługi dostępu hurtowego do sieci oraz świadczących usługi VNO w segmencie usług satelitarnych. Inżynier Sprzedaży Miejsce pracy: Łódź Nr (...)

Przedstawiciel Handlowy - motoryzacja

Firma: GD Profesja

Gowork.pl

25-11-14

Łódź (łódzkie)

2006 roku. Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla wielu Firm z różnych branż, zlokalizowanych w Krakowie, w Polsce i Niemczech. Zapraszamy Kandydatów do zapoznania się ofertami pracy naszych Klientów również na naszej stronie (...)

Pracownikow na weekendy

Firma: HumanCenter

Gowork.pl

25-11-14

Łódź (łódzkie)

do pomocy na produkcji Warunkiem koniecznym jest posiadanie ks.sanepidu! Oferujemy: *pracę od zaraz* wynagrodzenie godzinowe Wymagania: * pełna dyspozycyjność w weekend ( sobota, niedziela)* ks.sanepidu!! Obowiązki: * pakowanie ,sortowanie pieczywa* obsługa maszyn w (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.