Praca konin

1 - 18 z 29 ogłoszeń

18-02-17

Konin (wielkopolskie)

dolnośląskim, sporządzanie dokumentów i raportów związanych z realizacją projektu, przeprowadzenie rekrutacji Uczestników/Uczestniczek Projektu, stały kontakt z Uczestnikami Projektu, organizacja doradztwa, szkoleń, staży, pośrednictwa (...)

Mechanik do Działu Utrzymania Ruchu

Firma: AP Vector Sp. z o.o. Sp. K.

Gowork.pl

18-02-17

Konin (wielkopolskie)

11 lat. Obecnie dla naszego Klienta - firmy produkcyjnej - szukamy osoby na stanowisko: Mechanik do Działu Utrzymania Ruchu Miejsce pracy: Szamotuły Obowiązki: - utrzymanie sprawności i ciągłości pracy maszyn produkcyjnych - dokonywanie napraw i okresowych (...)

Przedstawiciel handlowy

Firma: WIDU

Gowork.pl

17-02-17

Konin (wielkopolskie)

paliwowa od początku współpracy, -podstawa + premia lub wysoka prowizja. Praca od poniedziałku do piątku od godziny 7 do 15. Wymagania: własna działalność gospodarcza, dyspozycyjność oraz gotowość do podroży na terenie kilku (...)

15-02-17

Konin (wielkopolskie)

klienta niemieckojęzycznego Miejsce pracy: Konin Nr ref. AKN_1703     Obowiązki: Kompleksowa obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy, Budowanie długotrwałych relacji z klientem  zewnętrznym  i wewnętrznym, Bieżąca współpraca (...)

15-02-17

Konin (wielkopolskie)

i energicznej osoby na stanowisko:   Młodszy specjalista ds. obsługi klienta z j.niemieckim Miejsce pracy: Konin       Obowiązki : Kompleksowa obsługa kontraktów zgodnie ze standardami firmy, Organizacja i koordynacja wyjazdu oraz (...)

13-02-17

Konin (wielkopolskie)

w działaniu oraz krótki czas realizacji zleceń.   Dla naszego klienta – dużej międzynarodowej firmy, będącej liderem branży opieki domowej na rynku Europejskim poszukujemy osoby na stanowisko:   Młodszy Specjalista ds. Obsługi (...)

13-02-17

Konin (wielkopolskie)

osób do obsługi klientów BiznesowychSTANOWISKO: Doradca Klienta BiznesowegoZADANIA DORADCY:- wyszukiwanie klientów i pozyskiwanie klientów biznesowych- prezentacja ofert dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta- utrzymanie (...)

Zostań tajemniczym klientem - Konin

Firma: DIVE Polska

Gowork.pl

10-02-17

Konin (wielkopolskie)

poszukuje kandydatów na stanowisko:Tajemniczy Klient Opis stanowiska:Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:• przeprowadzanie wizyt we wskazanych placówkach w oparciu o dostępne scenariusze, instrukcje i ankiety,• dokładne wypełnianie (...)

Specjalista ds. rekrutacji

Firma: WIDU

Gowork.pl

09-02-17

Konin (wielkopolskie)

stanowiska: Aktywne wsparcie działu rekrutacji Aktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych. Oferujemy: Szkolenie wdrożeniowe Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji Ciekawą, pełną wyzwań (...)

Koordynator regionalny

Firma: WIDU

Gowork.pl

09-02-17

Konin (wielkopolskie)

paliwowa od początku współpracy, -motywacyjny system wynagradzania. Wymagania: -samochód, -dyspozycyjność, -mile widziane doświadczenie rekrutacyjne, -mile widziane doświadczenie sprzedażowe, -gotowość do podroży na terenie 2 lub 3 (...)

Młodszy Doradca Ubezpieczeniowy

Firma: GSU Spółka Ubezpieczeniowa Sp. z o.o.

Gowork.pl

08-02-17

Konin (wielkopolskie)

nie kierując się tą fundamentalną potrzebą każdego człowieka. Takie podejście pozwoliło nam zdobyć rynek ogólnopolski i zaufanie przeszło 300 tysięcy klientów indywidualnych oraz kilkuset firm i instytucji łącznie z gigantami branży (...)

Operator maszyn sortujących - Belgia

Firma: EuroJob24

Gowork.pl

08-02-17

Konin (wielkopolskie)

pracowników do pracy w Belgi. 1.      Operator koparki, 2.      Osoba do obsługi maszyn sortujących, Miejsce pracy: Lummen (65 km od Brukseli).   Od kandydatów oczekujemy: - komunikatywnej (...)

Konin: montowanie reklam w marketach

Firma: MarMedia

Gowork.pl

01-02-17

Konin (wielkopolskie)

rzetelnej osoby do montowania reklam w marketach na terenie miasta Konin. Praca dodatkowa. Elastyczne godziny pracy. W odpowiedzi proszę przesłać numer telefonu albo (...)

Autoryzowany Doradca Biznesowy_KON

Firma: EURO-PHONE SP. Z O.O.

Gowork.pl

28-01-17

Konin (wielkopolskie)

OEX S.A. Dołącz do nas.   Autoryzowany Doradca Biznesowy WOJ. WIELKOPOLSKIE   Twoje zadania: Pozyskiwanie klientów biznesowych Aktywna sprzedaż innowacyjnych usług i rozwiązań telekomunikacyjnych do firm Doradztwo dla klienta w zakresie (...)

16-01-17

Konin (wielkopolskie)

dobrze rozwinięte zdolności negocjacyjne, • prowadzenie własnej działalności i doświadczenie w pracy windykatora terenowego będzie dodatkowym atutem, • umiejętność pozyskiwania i wykorzystywania informacji, • umiejętność radzenia sobie z (...)

13-01-17

Konin (wielkopolskie)

zależne od efektów pracy.Twoje zadania: - doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów i zużycia energii elektrycznej i gazu- stworzenie oferty na podstawie indywidualnych potrzeb klienta- utrzymanie długofalowych relacji z klientem- (...)

13-01-17

Konin (wielkopolskie)

pracy w biurze doradztwa energetycznego. W chwili obecnej poszukujemy osób do obsługi klientów Biznesowych STANOWISKO: Doradca Klienta Biznesowego ZADANIA AGENTA: - wyszukiwanie klientów i pozyskiwanie klientów biznesowych - prezentacja ofert (...)

Recepcjonista/tka w gabinecie badań słuchu

Firma: Amplifon Poland Sp. z o. o.

Gowork.pl

10-01-17

Konin (wielkopolskie)

z niedosłuchem odkryć na nowo, co to znaczy żyć pełnią życia poprzez znajdowanie rozwiązań, które odnoszą się do indywidualnych potrzeb i gwarantują pełną satysfakcję. Na rynku polskim jesteśmy ponad cztery lata i mamy już 60 (...)

 << 
12
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta konin

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.