Praca konin

1 - 18 z 19 ogłoszeń

Doradca Klienta Biznesowego- BIZ BANK- Konin

Firma: FM BANK PBP S. A. - BIZ BANK

Gowork.pl

30-01-15

Konin (wielkopolskie)

są motorem zmian w polskiej gospodarce – w tym czasie udzieliliśmy pożyczek na kwotę ponad 2,2 miliarda złotych, pomagając rozwijać biznes blisko 60 tysiącom klientów. BIZ Bank stworzony jest dla ludzi przedsiębiorczych i profesjonalistów. (...)

Pracownik inwentaryzacji- KONIN

Firma: INVENT

Gowork.pl

29-01-15

Konin (wielkopolskie)

dorywczej pracy?   Firma INVENT  Sp. z. o. o  świadcząca usługi inwentaryzacyjne na terenie całej Polski poszukuje osób chętnych do podjęcia współpracy na stanowisku:   Pracownik inwentaryzacji     Najbliższe terminy do (...)

Spawacz TIG ( 5 lub 6 gr. mat.)

Firma: Polish Employees

Gowork.pl

28-01-15

Konin

pozycji i wieloletnim doświadczeniu. Specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji wykwalifikowanych specjalistów na rynek polski i zagraniczny. Dla naszego polskiego klienta poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko spawacza TIG (5 bądź 6 gr (...)

Doradca klienta d/s prawnych

Firma: SERVITUTES.PL

Gowork.pl

28-01-15

Konin (wielkopolskie)

mamy wymagań , a jedynie oczekiwania! To jest Twoje życie i tylko od Ciebie ono zależy! Dajemy Ci możliwość zarobienia wielkich pieniędzy , sukces zależy tylko od Ciebie! Obowiązki: - pozyskiwanie klientów Jeżeli jesteś zainteresowany/a współpracą (...)

Spawacz 141 (5, 6 gr. mat.)

Firma: Polish Employees

Gowork.pl

25-01-15

Konin

stawka godzinowa 25 zł / kwota netto- zakwaterowanie bez ponoszenia żadnych kosztów- pracę na dłuższy okresWymagania:- kilkuletnie doświadczenie- ważne uprawnieniaO przyjęciu do pracy decyduje zdanie próbek spawalniczych. Zainteresowane osoby (...)

Kierownik Zespołu ds. Odszkodowań

Firma: Lex Fortis

Gowork.pl

22-01-15

Konin (wielkopolskie)

ds. Odszkodowań należy: • aktywne poszukiwanie osób na stanowisko: Przedstawiciel ds Odszkodowań • szkolenie podległego zespołu Przedstawicieli • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych na podległym terenie • samodzielne (...)

Spawacz 141 (5, 6 gr.mat.)

Firma: Polish Employees

Gowork.pl

19-01-15

Konin

doświadczeniu. Specjalizujemy się w rekrutacji i selekcji wykwalifikowanych specjalistów na rynek polski i zagraniczny. Dla naszego polskiego klienta poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko spawacza TIG (5, 6 gr materiałowa)Miejsce pracy: (...)

Pomoc do sklepu medycznego w Koninie

Firma: POFAM - Poznań

Gowork.pl

15-01-15

Konin (wielkopolskie)

medycznym na zastępstwa - zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na około 30 - 40 godzin w miesiącu. Do obowiązków będzie należało obsługa klienta podczas zastępstw głównego pracownika a także wsparcie promocyjne w środowisku medycznym. Mile (...)

Doradca

Firma: SERVITUTES.PL

Gowork.pl

10-01-15

Konin (wielkopolskie)

serdecznie Ciebie zaprosić w nasze szeregi! Stawiamy na sukces i dynamiczny rozwój , plan który realizujemy od 2012 roku! Oferujemy: - wynagrodzenie prowizyjne od 20% na start - możliwość wysokich awansów - materiały reklamowe - pomoc w budowie (...)

Doradca klienta d/s Prawnych

Firma: SERVITUTES.PL

Gowork.pl

10-01-15

Konin (wielkopolskie)

sukces i dynamiczny rozwój , plan który realizujemy od 2012 roku! Oferujemy: - wynagrodzenie prowizyjne od 20% na start - możliwość wysokich awansów - materiały reklamowe - pomoc w budowie struktury informacyjnej oraz agencyjnej - nagrody - darmową (...)

09-01-15

Konin (wielkopolskie)

system szkoleń • Dedykowana personalna strona sprzedażowa pracująca dla Ciebie • Bierzemy na siebie sprzedaż i rekrutację – marketing 4G • Dział wsparcia sprzedaży Wymagania: Nie stawiamy sztywnych wymagań. Zainteresuj nas swoją osobą (...)

Menedżer Regionu / Doradca Klienta / Konsultant

Firma: Na Radzymińskiej - D.Rus, M.Pluta Sp.J.

Gowork.pl

01-01-15

Konin (wielkopolskie)

osób chcących zdecydowanie poprawić swój status finansowy. Zadania Doradcy Klienta/Konsultanta: nawiązywanie kontaktu z osobami poszkodowanymi zbieranie informacji na temat okoliczności zdarzenia ustalanie zakresu pomocy osobom poszkodowanym, ich rodzinom (...)

SPECJALISTA DS. ODSZKODOWAŃ

Firma: PRAEMIUM

Gowork.pl

04-12-14

Konin

Daje to pełne zadowolenie klientowi z otrzymanego świadczenia i satysfakcję współpracownikowi z wysokiego wynagrodzenia. Oczekiwania: - dużej samodzielności i automotywacji - umiejętności zjednywania sobie ludzi oraz zdolności przekonywania ich do swoich (...)

AGENTÓW DS. ODSZKODOWAŃ

Firma: PRAEMIUM

Gowork.pl

01-12-14

Konin

z otrzymanego świadczenia i satysfakcję współpracownikowi z wysokiego wynagrodzenia. Oczekiwania: - dużej samodzielności i automotywacji - umiejętności zjednywania sobie ludzi oraz zdolności przekonywania ich do swoich argumentów - wysokiego (...)

AGENT DS. ODSZKODOWAŃ

Firma: PRAEMIUM

Gowork.pl

18-11-14

Konin

i innych zdarzeniach. Nie poprzestajemy na pierwszej wypłacie, walczymy do końca na drodze postępowania sądowego. Daje to pełne zadowolenie klientowi z otrzymanego świadczenia i satysfakcję współpracownikowi z wysokiego (...)

Pracownik Ochrony i Dozoru

Firma: Securi sp. z o. o. sp. k.

Gowork.pl

11-11-14

Konin (wielkopolskie)

Ochrony i Dozoru   Praca na terenie Konina  dla osób niepełnosprawnych. Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym lub znacznym, lub renta inwalidzka     Oferujemy: Umowę o pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej (...)

Przedstawiciel handlowy

Firma: AP PGE Obrót S.A.

Gowork.pl

11-11-14

Konin (wielkopolskie)

i weryfikacja niezbędnej dokumentacji sprzedażowej -Raportowanie sprzedaży oraz realizowanie wyznaczonych celów sprzedażowych i jakościowych -Podnoszenie własnych kwalifikacji -Budowanie i zarządzanie własną strukturą (...)

Menadżer - Niezależny Partner

Firma: Eldorado International Investments LLC

Gowork.pl

11-11-14

Konin (wielkopolskie)

Partnerów - Na terenie Całego Kraju - szczeólnie Wielkopolska Oferujemy Pakiety Medyczne Kompleksową obsługę - Lekarze Bez Kolejki  Oferta dla osób prywatnych i małych i średnich firm. Ścieżka kariery, auta służbowe za wyniki, wyciecki (...)

 << 
12
 >> 
Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.