Praca konin

1 - 16 z 16 ogłoszeń

Doradca klienta

Firma: Servitutes

Gowork.pl

01-09-15

Konin (wielkopolskie)

d/s odszkodowań. Wiedza prawnicza niewymagana. Masz doświadczenie? Dostaniesz coś extra... Dostaniesz więcej niż daje konkurencja... Kancelaria obsługuje następujące sprawy: Wypadki komunik. i w pracy Wypadki w rolnictwie Błędy medyczne Niesłuszne (...)

Kasjer/ Kasjerka

Firma: Agencja Outworking Sp. z o.o Sp. K.

Gowork.pl

31-08-15

Konin (wielkopolskie)

rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:miejsce pracy: KoninObowiązki:    -płynna obsługa klientów przy (...)

Kasjer/ka w markecie spożywczym

Firma: Interkadra

Gowork.pl

25-08-15

Konin (wielkopolskie)

nawiązania długofalowej współpracy, - Regularne wynagrodzenia, wypłacane w systemie miesięcznym,   Jak do nas aplikować ? Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji w formie CV  na adres praca.poznan@interkadra.pl (w temacie (...)

Firma transportowa z regionu Konina - kierowcy kat. C+E

Firma: koninska.firma.transportowa

Gowork.pl

24-08-15

Konin (wielkopolskie)

Organizujemy wyjazdy jednotygodniowe ze zjazdami na weekendy. Oczekujemy: prawo jazdy C+E, świadectwo kalifikacji kierowcy do przewozu rzeczy, karta kierowcy; doświadczenie w transporcie ciężarowym. Oferujemy : praca na pełen etat, umowa o pracę. Czas pracy (...)

Doradca Techniczno - Handlowy

Firma: Moltton Poland

Gowork.pl

13-08-15

Konin (wielkopolskie)

Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy (...)

Operator maszyn

Firma: Aterima

Gowork.pl

09-08-15

Konin (wielkopolskie)

osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Operator maszyn Miejsce pracy: Krągola/k. Konina Nr referencyjny: OPM/KON/07/2015 Wymagania: doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej (branża metalowa, konstrukcje stalowe) doświadczenie na stanowisku: operator (...)

Pracownik biurowy

Firma: ABOUT YOU PL

Gowork.pl

02-08-15

Konin (wielkopolskie)

• inicjowanie i nadzorowanie procesów zakupowych, • monitoring wykonania umów przez firmy oferujące usługi na rzecz Klienta, • dbanie o warunki powierzchni biurowej, • szukanie i polecanie sposobów podnoszących produkcyjność (...)

Ankieter Audytor 150 zł netto/dzień Konin

Firma: Multi Solution

Gowork.pl

30-07-15

Konin (wielkopolskie)

z respondentami; Uzyskanie odpowiedzi od mieszkańców we wskazanych przez firmę adresach na około 3-4 pytania (ok.8h); Raportowanie; Obsługiwany obszar: Konin i okolice. Przewidywany zasięg pracy - ok. 100 km. Wymagania: Prawo jazdy kat. B oraz własny (...)

23-07-15

Konin (wielkopolskie)

przedsiębiorców rozliczających się na KPiR(nie obsługujemy spółek cywilnych, jawnych, z o.o.), przygotowywał deklaracje ZUS i podatkowe, rzetelnie kontaktował się z US i ZUS. Jesteś: doświadczony w prowadzeniu księgowości (...)

produkcja

Firma: Beetsma sp. z o.o.

Gowork.pl

20-07-15

Konin (wielkopolskie)

na stanowisko:Pracownika produkcjiZakres obowiązków:- proste prace produkcyjneWymagania:- zdolności manualne- dobra organizacja pracy- chęć do pracyOferujemy:- umowę zlecenie- bezpłatne przyuczenie do wykonywanego zajęcia- możliwość rozwoju- pracę w (...)

Specjalista ds. umawiania spotkań

Firma: APS Sp. z o.o.

Gowork.pl

19-07-15

Konin (wielkopolskie)

kolejne szkolenie!!! Wyślij swoje cv na adres telemarketing@apservices.pl z dopiskiem PRO/APS/07/2015   W aplikacji prosimy o wpisanie klauzuli:   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Administration Personnel Services Sp. z o.o., al. (...)

Pracownik ochrony

Firma: Securi

Gowork.pl

29-06-15

Konin (wielkopolskie)

z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności (dawna II grupa) lub ze stopniem znacznym (dawna I grupa) Praca od zaraz   Czym będziesz się zajmować: - dozór powierzonego mienia, - regularne dokonywanie obchodów, - ewidencja pojazdów i (...)

Magazynier - pick by voice

Firma: Uniapol

Gowork.pl

25-06-15

Konin

w Niemczech. Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150 Obecnie dla naszego klienta, renomowanej firmy o silnej pozycji na rynku niemieckim poszukujemy kandydatów na stanowisko: Magazynier (...)

Pracownik ochrony-dozoru

Firma: Ochrona Securi

Gowork.pl

21-06-15

Konin (wielkopolskie)

proszone są o przesłanie swojego CV wraz z informacją o niepełnosprawności za pośrednictwem portalu.  Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez  Securi Sp. z o. (...)

Kierowca c+e

Firma: Transmac

Gowork.pl

17-06-15

Konin

wyjazdy tygodniowe. Zatrudnimy kierowcę kat. C+E w transporcie międzynarodowym. Wymogi to: prawo jazdy C+E, świadectwo kalifikacji kierowcy do przewozu rzeczy, karta kierowcy; doświadczenie w transporcie ciężarowym. Wyjazdy tygodniowe.  Praca na pełen etat, (...)

Kierownik w Dziale Sprzedaży, umowa na zastępstwo

Firma: Provident Polska S.A.

Gowork.pl

15-06-15

Konin (wielkopolskie)

z Klientem, praca w terenie Wymagania: Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta Dobre umiejętności (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta konin

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.