Praca konin

1 - 6 z 6 ogłoszeń

22-04-14

Konin (wielkopolskie)

w Niemczech, Austrii i Szwajcarii odbędzie się w biurze w Poznaniu 18.04.2014   SILVERHAND ul. Bosa 4/6 60-125 Poznań Zadzwoń: +48 697 317 027, + 48 785 624 599 Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na (...)

Merchandisier / Pracownik do wykładania towaru Konin

Firma: InterKadra Sp. z o. o

Gowork.pl

10-04-14

Konin (wielkopolskie)

Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Merchandisier / Pracownik do wykładania towaru Konin Nr referencyjny: (...)

Kasjer/Sprzedawca Konin (Market na ul. Paderewskiego)

Firma: InterKadra Sp. z o. o

Gowork.pl

08-04-14

Konin (wielkopolskie)

Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą. Kasjer/Sprzedawca Konin (Market (...)

Doradca klienta

Firma: Provident Polska S.A.

Gowork.pl

20-03-14

Konin (wielkopolskie)

polega na: Pozyskiwaniu nowych klientów Współpracy z obecnymi klientami Provident Cotygodniowym zbieraniu rat od swoich klientów Oczekujemy: Umiejętności lub predyspozycji sprzedażowych Umiejętności lub predyspozycji w obsłudze (...)

Specjalista ds. Marketingu

Firma: CNiB Żak

Gowork.pl

13-03-14

Konin (wielkopolskie)

szkół policealnych, posiadającą 80 oddziałów na terenie całego kraju. To Ty możesz kreować całokształt działań marketingowych w jednym z nich. Pracując dla Nas będziesz wykonywał następujące zadania, wykazując się poniżej opisanymi (...)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Firma: Zaklady Miesne Madej i Wróbel

Gowork.pl

04-03-14

Konin (łódzkie)

HANDLOWY Miejsce pracy: Łódź, Konin Zakres obowiązków na stanowisku pracy: utrzymywanie kontaktów z klientami detalicznymi i hurtowymi, pozyskiwanie strategicznych (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta konin

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.