Praca konin

1 - 16 z 16 ogłoszeń

Przedstawiciel handlowy

Firma: SILVERHAND

Gowork.pl

20-10-14

Konin (wielkopolskie)

prestiżowej firmy hiszpańskiej, szuka kobiety lub mężczyzny na stanowisko: Przedstawiciel handlowy Miejsce pracy: Cała Polska Nr referencyjny: GO/29S/441 Obowiązki: pozyskiwanie nowych klientów (hurtowni (...)

KIEROWCA C+E

Firma: klient GoWork.pl

Gowork.pl

20-10-14

Konin (wielkopolskie)

o powierzony ładunek sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu Wymagania: prawo jazdy kat. C+E karta kierowcy aktualne zaświadczenie o niekaralności, (...)

Magazynier

Firma: Kupsik

Gowork.pl

20-10-14

Konin (wielkopolskie)

pracy na stanowisko: Magazynier. Wymagania: wyksztacenie średnie, obsługa wózka jezdniowego i suwnicy, obsługa komputera, doświadczenie na podobnym (...)

Koordynator ds. Finansowych – praca w Koninie - Konin

Firma: Fundacja im. Doktora Piotra Janaszka PODAJ DALEJ

Gowork.pl

19-10-14

Konin (wielkopolskie)

dzięki którym osoby z różnym stopniem i rodzajem niepełnosprawności usamodzielniają się i żyją aktywnie. Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko Koordynatora ds. Finansowych – praca w Koninie Zadania: • Nadzór nad (...)

Doradca klienta

Firma: Provident Polska S.A.

Gowork.pl

15-10-14

Stary Konin (wielkopolskie)

sam, że warto z nami współpracować! Jeżeli lubisz ludzi, pomoc innym sprawia Ci radość, a oprócz tego cenisz sobie wsparcie współpracowników, pragniesz się rozwijać i szukasz zawodowej stablizacji, dołącz do nas! Zostań (...)

Spawacz 141

Firma: Polishemployees

Gowork.pl

15-10-14

Konin (śląskie)

z certyfikatem na spawaniem metodą TIG 141, spawanie stal stopowych na kotle, grupa materiałowa 5.   Stawka dla kandydata za 1 hr (spawacze 141 TIG): 38-40 pln, szukamy pracowników, którzy maja własne działalności gospodarcze i wszystkie (...)

13-10-14

Konin (wielkopolskie)

i przekonywania -płynna, dynamiczna wymowa -miły sympatyczny głos -wysoka kultura osobista -nastawienie na realizację celów -doświadczenie w branży call center - dostęp do Internetu   Zadania: -aktywny kontakt z Klientem -przestawienie oferty (...)

Specjalista ds. e-Marketingu

Firma: Grene sp.z.o.o

Gowork.pl

07-10-14

Konin (wielkopolskie)

i realizowanie kampanii internetowych Udział w tworzeniu i rozwijaniu firmowych serwisów i sklepów internetowych Pozyskiwanie (SEO, SEM, SM) i analiza ruchu na stronach (Google Analytics) Przygotowywanie kreacji banerowych, (...)

05-10-14

Konin (wielkopolskie)

doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Szwacz/Szwaczka Miejsce: Konin Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - praca na (...)

21-09-14

Konin (wielkopolskie)

urządzeń do skanowania towarów.   Wymagania: Umiejętność obsługi komputera Gotowość do pracy 6 dni w tygodniu w godzinach nocnych (przez cały okres trwania turnusu) Oświadczenie o niekaralności (firma zastrzega sobie prawo do (...)

Magazynier

Firma: market-Detal spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.j

Gowork.pl

18-09-14

Konin (wielkopolskie)

kandydatów na stanowisko: Magazynier Miejsce pracy: Krągola (powiat koniński) Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: • rozładunki i załadunki towarów; • kompletację towarów zgodnie z zamówieniami; • (...)

Spawacz

Firma: Polish Employees

Gowork.pl

24-08-14

Konin (wielkopolskie)

w Koninie : Spawacz 135/136 /138 Stawka 18 zł / netto + zakwaterowanie i ubezpieczenie Praca do końca 2015 roku po zakwalifikowaniu.   Aplikacje ( cv + uprawnienia ) prosimy kierować na adres (...)

Nauczyciel / Pracownik Oświatowy

Firma: Eureka

Gowork.pl

24-08-14

Konin (wielkopolskie)

współpracy zapraszamy: Osoby zamieszkujące bądź pracujące na terenie województwa wielkopolskiego, powiat m. Konin, koniński, turecki, kolski bądź słupecki Osoby z doświadczeniem na stanowisku nauczyciela bądź innych związanych z instytucjami (...)

Nauczyciel / Pracownik Oświatowy

Firma: ProjektUE

Gowork.pl

06-08-14

Konin (wielkopolskie)

Oświatowy Miejsce pracy: Wielkopolska / Konin (okolice) Nr Ref. 140307_NK   Opis stanowiska: Poszukujemy nauczycieli wszystkich specjalności, gotowych podjąć nowe wyzwania zawodowe oraz osoby, które chciałyby poszerzać swoje umiejętności i (...)

Przedstawiciel handlowy

Firma: Sigma

Gowork.pl

04-08-14

Konin (wielkopolskie)

z ludźmi w dynamicznie rozwijającej się firmie handlowej to przyłącz się do nas w charakterze: PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO w branży technicznej i medycznej. Od kandydata oczekujemy:– czynnego prawa jazdy kat. B -minimum średniego wykształcenia (...)

Projekt Rozwojowy, Nauczyciele, Konin

Firma: ProjektUE

Gowork.pl

03-08-14

Konin (wielkopolskie)

rynku pracy umiejętności? Chcesz pracować w ciekawych zawodach z przyszłością?   Weź  udział w cyklu bezpłatnych szkoleń związanych z zawodami: kadry i płace, księgowość, HR, PR, e-commerce, administracja, usługi, marketing, analiza danych i (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta konin

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.