Praca konin

1 - 18 z 27 ogłoszeń

Monter

Firma: LINOX MTS SP. Z O.O.

Gowork.pl

03-08-15

Konin (wielkopolskie)

lub w delegacji (cała Polska) Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie cv na adres mailowy: (...)

Praca dodatkowa - ankieter, Konin

Firma: Research 4 Retail

Gowork.pl

03-08-15

Konin (wielkopolskie)

krótkich wywiadów z respondentami;Uzyskanie odpowiedzi od mieszkańców we wskazanych przez firmę adresach na około 3-4 pytania (ok.8h);Raportowanie;Obsługiwany obszar: Konin i okolice.Przewidywany zasięg pracy - do 100 km.Wymagania:Prawo (...)

Operator maszyn

Firma: Aterima

Gowork.pl

03-08-15

Konin (wielkopolskie)

zawodowe w firmie produkcyjnej (branża metalowa, konstrukcje stalowe) doświadczenie na stanowisku: operator maszyn sterowanych numerycznie wykształcenie min. średnie techniczne (preferowane kierunki: budowa maszyn, mechatronika, (...)

Pracownik biurowy

Firma: ABOUT YOU PL

Gowork.pl

02-08-15

Konin (wielkopolskie)

klientów, • realizowanie zadań administracyjno-biurowych: porządkowanie dokumentów, umieszczanie danych do systemu, obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej, • inicjowanie i nadzorowanie procesów zakupowych, • monitoring wykonania (...)

Mechanik samochodów ciężarowych

Firma: MotoKariera S.C.

Gowork.pl

30-07-15

Konin

kandydatów do pracy na stanowisku:   Mechanika samochodów ciężarowych Miejsce pracy: Konin (woj. wielkopolskie)   Zakres obowiązków: - przegląd i naprawa samochodów ciężarowych różnych marek, - rozpoznawanie (...)

Elektromechanik/Elektronik samochodowy

Firma: MotoKariera S.C.

Gowork.pl

30-07-15

Konin

kandydatów do pracy na stanowisku:   Elektromechanik/Elektronik samochodowy Miejsce pracy: Konin (woj. wielkopolskie)   Zakres obowiązków: - samodzielne diagnozowanie układów elektrycznych i elektronicznych w pojazdach samochodowych, - (...)

Blacharz samochodowy

Firma: MotoKariera S.C.

Gowork.pl

30-07-15

Konin

kandydatów do pracy na stanowisku:   Blacharz Samochodowy Miejsce pracy: Konin (woj. wielkopolskie) Zakres obowiązków: - naprawa uszkodzeń, wgnieceń, wymiana elementów, - przygotowanie karoserii do lakierowania, - montaż elementów (...)

Ankieter Audytor 150 zł netto/dzień Konin

Firma: Multi Solution

Gowork.pl

30-07-15

Konin (wielkopolskie)

we wskazanych przez firmę adresach na około 3-4 pytania (ok.8h); Raportowanie; Obsługiwany obszar: Konin i okolice. Przewidywany zasięg pracy - ok. 100 km. Wymagania: Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód; Dyspozycyjność 1 - 3 dni w tygodniu;Posiadanie (...)

Kierownik Placówki Bankowej

Firma: Agencja Bankowa

Gowork.pl

27-07-15

Konin (wielkopolskie)

do prowadzenia Agencji Bankowej nr.ref.; Kierownik - Partner/Konin Oczekujemy:- zarządzania na najwyższym poziomie Placówką/Agencją Bankową- wiedzy z zakresu usług finansowych, przygotowania dokumentacji i procesowania wniosków dla umów (...)

23-07-15

Konin (wielkopolskie)

działalność i chcesz ją rozwinąć Będziesz: obsługiwał swoich Klientów - kontaktował się z nimi w sposób proaktywny (telefonicznie i e-mailowo), księgował przedsiębiorców rozliczających się na KPiR(nie obsługujemy spółek (...)

produkcja

Firma: Beetsma sp. z o.o.

Gowork.pl

20-07-15

Konin (wielkopolskie)

na stanowisko:Pracownika produkcjiZakres obowiązków:- proste prace produkcyjneWymagania:- zdolności manualne- dobra organizacja pracy- chęć do pracyOferujemy:- umowę zlecenie- bezpłatne przyuczenie do wykonywanego zajęcia- możliwość rozwoju- pracę w (...)

Specjalista ds. umawiania spotkań

Firma: APS Sp. z o.o.

Gowork.pl

19-07-15

Konin (wielkopolskie)

(2 zmiany 9-15 i 15-20) i 1 sobota 9-17. Co oferujemy? – umowę zlecenie na czas nieoznaczony, szkolenie wstępne, przyjazną atmosferę, konkursy i imprezy. Zgłoś się już dziś!!! - niedługo rusza kolejne szkolenie!!! Wyślij swoje cv na adres (...)

Pracownik ochrony

Firma: Securi

Gowork.pl

29-06-15

Konin (wielkopolskie)

z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności (dawna II grupa) lub ze stopniem znacznym (dawna I grupa) Praca od zaraz   Czym będziesz się zajmować: - dozór powierzonego mienia, - regularne dokonywanie obchodów, - ewidencja pojazdów i (...)

Magazynier - pick by voice

Firma: Uniapol

Gowork.pl

25-06-15

Konin

z oddziałem we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 2150 Obecnie dla naszego klienta, renomowanej firmy o silnej pozycji na (...)

Pracownik ochrony dozoru

Firma: Securi

Gowork.pl

22-06-15

Konin (wielkopolskie)

książki zdarzeń.   Co oferujemy w zamian ?: - przeszkolenie, - umowę o pracę, - regularnie wypłacane wynagrodzenie, - oraz opiekę koordynatorów. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV wraz z informacją o niepełnosprawności (...)

Pracownik ochrony-dozoru

Firma: Ochrona Securi

Gowork.pl

21-06-15

Konin (wielkopolskie)

od zaraz   Czym będziesz się zajmować: - dozór powierzonego mienia, - regularne dokonywanie obchodów, - ewidencja pojazdów i osób, - prowadzenie książki zdarzeń.   Co oferujemy w zamian ?: - przeszkolenie, - umowę (...)

Kierowca c+e

Firma: Transmac

Gowork.pl

17-06-15

Konin

kat. C+E w transporcie międzynarodowym. Wymogi to: prawo jazdy C+E, świadectwo kalifikacji kierowcy do przewozu rzeczy, karta kierowcy; doświadczenie w transporcie ciężarowym. Wyjazdy tygodniowe.  Praca na pełen etat, umowa o pracę. Czas pracy (...)

Kierownik w Dziale Sprzedaży, umowa na zastępstwo

Firma: Provident Polska S.A.

Gowork.pl

15-06-15

Konin (wielkopolskie)

jazdy kat. B Wykształcenie minimum średnie Umiejętność zarządzania zespołem będzie dodatkowym (...)

 << 
12
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta konin

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.