Praca Administracja Łódź

1 - 6 z 6 ogłoszeń

Asystentka Zarządu

Firma: Kadry

Gowork.pl

26-10-14

Łódź (łódzkie)

stanowiska: Kompleksowa obsługa sekretariatu Zarządu; Organizowanie spotkań Zarządu i prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu; Sprawowanie nadzoru nad prawidłowym obiegiem dokumentów; Redagowanie pism formalnych; Archiwizacja (...)

Sekretarka

Firma: P.P.H.U. Berotex Jarosław Majtczak

Gowork.pl

18-10-14

Łódź (łódzkie)

limitu. Sekretarka Miejsce pracy: Łódź, Polska Nr referencyjny: SEKRETARKA Obowiązki: 1.     Samodzielne prowadzenie sekretariatu z uwzględnieniem następujących (...)

Pracownik biurowy

Firma: KS Service

Gowork.pl

14-10-14

Łódź (łódzkie)

zatrudnienia pod numerem 2894. Obecnie, dla jednego z naszych Klientów z branży energetycznej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik Administracyjno-Biurowy   Miejsce pracy: Rzeszów   Zadania: wprowadzanie danych do (...)

osobę do dotacji unijnych

Firma: Jolanta

Gowork.pl

13-10-14

Łódź (łódzkie)

z osobą, która świetnie pisze i porusza się w dotacjach unijnych.Więcej szczegółów pod numerem telefonu w godz. 10-14:00.Osoba z okolic Łodzi. 690 618 (...)

Praktyki

Firma: Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna

Gowork.pl

07-10-14

Łódź

pracy: Łódź Nr referencyjny: PDPM/10/2014 Zapraszamy studentów zainteresowanych współpracą międzynarodową i projektami UE do odbycia praktyk w Dziale Projektów Międzynarodowych i Współpracy z Zagranicą AHE w Łodzi. Liczba (...)

Praktyki - Wolontariat

Firma: Kadry

Gowork.pl

10-09-14

Łódź (łódzkie)

i Współpracy z Zagranicą AHE w Łodzi Miejsce pracy: Łódź Nr referencyjny: PDPM/09/2014 Zapraszamy studentów zainteresowanych współpracą międzynarodową i projektami UE do odbycia praktyk w Dziale Projektów Międzynarodowych i (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.