Praca Administracja Łódź

1 - 18 z 23 ogłoszeń

Osobista Asystentka

Firma: Aspirator

Gowork.pl

22-04-15

Łódź (łódzkie)

Kurator, Pracownik Administracyjny, Sekretarka, Inspektor BHP Opinie o pracodawcach Kursy / Szkolenia Praca w Niemczech dla opiekunek Osobista Asystentka - Gorzów Wielkopolski Polska - lubuskie Branże: Administracja Firma: Aspirator - Zielona (...)

Pracownik biurowy ds. administracyjnych

Firma: STP-Group Sp. a.

Gowork.pl

22-04-15

Łódź (łódzkie)

klienta i usług administracyjnych, od wielu lat obecną na polskim rynku.  Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:   Pracownik biurowy ds. administracyjnych   Opis stanowiska: -  obsługa dokumentacji handlowo-administracyjnej - (...)

20-04-15

Łódź (łódzkie)

- stopień znaczny (dowolna przyczyna) lub stopień umiarkowany (z przyczyną niepełnosprawności 01-U lub 02-P), - gotowość do podjęcia pracy w niepełnym wymiarze czasu (0,75 etatu), - znajomość obsługi pakietu MS Office, - dobra organizacja pracy, (...)

Asystentka

Firma: Express-Work

Gowork.pl

11-04-15

Łódź (łódzkie)

- Asystent/ka Działu Marketingu Opis stanowiska:Wsparcie w realizacji projektów marketingowychWspółudział we wdrażaniu nowych produktów na rynekKoordynowanie pracy podwykonawcówKoordynowanie czasem kilku równolegle prowadzonych (...)

Asystent Spedytora- j. niemiecki

Firma: CEE Experts

Gowork.pl

01-04-15

Łódź

i konsultantów specjalizujących się w rekrutacjach międzynarodowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za codzienne wsparcie Spedytora na rynkach niemieckojęzycznych. Poszukujemy (...)

Personal Assistant- j. niemiecki

Firma: CEE Experts

Gowork.pl

01-04-15

Łódź (łódzkie)

menedżerów i konsultantów specjalizujących się w rekrutacjach międzynarodowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć między innymi:- zarządzanie prywatnym kalendarzem (...)

Specjalista ds. turystyki- j. francuski

Firma: CEE Experts

Gowork.pl

01-04-15

Łódź (łódzkie)

na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Specjalista ds. turystyki- j. francuski Obowiązki:- odpowiadania na zapytania klientów odnośnie ofert turystycznych - przyjmowanie rezerwacji oraz aktualizacja bazy danych- wsparcie klientów francuskojęzycznych- (...)

Animator czasu wolnego- j. niemiecki

Firma: CEE Experts

Gowork.pl

01-04-15

Łódź (łódzkie)

menedżerów i konsultantów specjalizujących się w rekrutacjach międzynarodowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Dla naszego klienta, jednej z najbardziej prestiżowych organizacji turystycznych poszukujemy osób na stanowisko Animatora (...)

01-04-15

Łódź (łódzkie)

się w rekrutacjach międzynarodowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Administrator biura zarządu- j. niemiecki Zakres obowiązków:• Tworzenie raportów, zestawień i prezentacji biznesowych• Administracja transakcji przeprowadzanych (...)

01-04-15

Łódź (łódzkie)

menedżerów i konsultantów specjalizujących się w rekrutacjach międzynarodowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Obsługa platformy zakupowej- j. niemiecki Obowiązki:- wykonywanie bieżących tłumaczeń - rozpatrywanie reklamacji - przedłużanie (...)

Nauczanie / Tłumaczenia- j. niemiecki

Firma: CEE Experts

Gowork.pl

01-04-15

Łódź

tłumaczenia- j. niemiecki Centrum Języków Obcych poszukuje osoby odpowiedzialnej za edukację (prowadzenie zajęć, koordynowanie grup językowych) oraz tłumaczenia. Poszukujemy osoby znającej bardzo dobrze język niemiecki oraz w pełni dyspozycyjnej. (...)

01-04-15

Łódź

specjalizujących się w rekrutacjach międzynarodowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Doradca klienta biznesowego- j. francuski Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:- budowanie długotrwałych relacji z klientami- aktualizacja i (...)

01-04-15

Łódź (łódzkie)

i konsultantów specjalizujących się w rekrutacjach międzynarodowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Nasze działania obejmują obszar między innymi Polski, Rosji, Węgier, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, Estonii i Białorusi. Posiadamy doświadczenie i (...)

01-04-15

Łódź (łódzkie)

się w rekrutacjach międzynarodowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Nasze działania obejmują obszar między innymi Polski, Rosji, Węgier, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, Estonii i Białorusi. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w zakresie (...)

01-04-15

Łódź (łódzkie)

w rekrutacjach międzynarodowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Nasze działania obejmują obszar między innymi Polski, Rosji, Węgier, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, Estonii i Białorusi. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w zakresie (...)

01-04-15

Łódź

specjalizujących się w rekrutacjach międzynarodowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Dla naszego klienta, globalnej firmy konsultingowej poszukujemy obecnie absolwentów lub studentów zaocznych zainteresowanych 2 letnim programem menedżerskim w (...)

Dyspozytor-Pracownik Biurowy

Firma: MVR1-office

Gowork.pl

13-03-15

Łódź (łódzkie)

przyjmowania i wyceny przesyłek- współpracę z przewoźnikami i firmami kurierskimi- monitorowanie przesyłek i rozwiązywanie problemów- sporządzanie ofert i udział w akcjach promocyjnych Od kandydatów oczekujemy;- wykształcenia minimum (...)

Telefoniczna Obsługa Klientów

Firma: KS SERVICE

Gowork.pl

26-02-15

Łódź (łódzkie)

(ok. Rudzkiej Góry)Zadania:- nawiązanie kontaktu telefonicznego z potencjalnym klientem- przekazanie informacji o produkcie- wprowadzenie danych do bazyWymagania:- status osoby uczącej się- poprawna dykcja- łatwość w nawiązywaniu kontaktu- silna motywacja (...)

 << 
12
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.