Praca Administracja Łódź

1 - 18 z 19 ogłoszeń

Asystent Spedytora- j. niemiecki

Firma: CEE Experts

Gowork.pl

29-03-15

Łódź

i konsultantów specjalizujących się w rekrutacjach międzynarodowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za codzienne wsparcie Spedytora na rynkach niemieckojęzycznych. Poszukujemy osób (...)

Personal Assistant- j. niemiecki

Firma: CEE Experts

Gowork.pl

29-03-15

Łódź (łódzkie)

menedżerów i konsultantów specjalizujących się w rekrutacjach międzynarodowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć między innymi:- zarządzanie prywatnym kalendarzem przełożonego - (...)

Specjalista ds. turystyki- j. francuski

Firma: CEE Experts

Gowork.pl

29-03-15

Łódź (łódzkie)

konsultantów specjalizujących się w rekrutacjach międzynarodowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Specjalista ds. turystyki- j. francuski Obowiązki:- odpowiadania na zapytania klientów odnośnie ofert turystycznych - przyjmowanie rezerwacji oraz (...)

Animator czasu wolnego- j. niemiecki

Firma: CEE Experts

Gowork.pl

29-03-15

Łódź (łódzkie)

specjalizujących się w rekrutacjach międzynarodowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Dla naszego klienta, jednej z najbardziej prestiżowych organizacji turystycznych poszukujemy osób na stanowisko Animatora czasu wolnego z językiem (...)

29-03-15

Łódź (łódzkie)

się w rekrutacjach międzynarodowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Administrator biura zarządu- j. niemiecki Zakres obowiązków:• Tworzenie raportów, zestawień i prezentacji biznesowych• Administracja transakcji (...)

29-03-15

Łódź (łódzkie)

i konsultantów specjalizujących się w rekrutacjach międzynarodowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Obsługa platformy zakupowej- j. niemiecki Obowiązki:- wykonywanie bieżących tłumaczeń - rozpatrywanie reklamacji - przedłużanie (...)

Nauczanie / Tłumaczenia- j. niemiecki

Firma: CEE Experts

Gowork.pl

29-03-15

Łódź

tłumaczenia- j. niemiecki Centrum Języków Obcych poszukuje osoby odpowiedzialnej za edukację (prowadzenie zajęć, koordynowanie grup językowych) oraz tłumaczenia. Poszukujemy osoby znającej bardzo dobrze język niemiecki oraz w pełni dyspozycyjnej. (...)

29-03-15

Łódź

Doradca klienta biznesowego- j. francuski Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:- budowanie długotrwałych relacji z klientami- aktualizacja i uzupełnianie bazy danych - profesjonalna obsługa i badanie potrzeb klienta - realizację założonych planów (...)

29-03-15

Łódź (łódzkie)

partnera- firmy zajmującej się legalizacją pobytu w Polsce dla osób spoza UE poszukujemy kandydatów którzy płynnie posługują się językiem francuskim oraz dobrze językiem angielskim. Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku (...)

29-03-15

Łódź (łódzkie)

specjalizujących się w rekrutacjach międzynarodowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Nasze działania obejmują obszar między innymi Polski, Rosji, Węgier, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, Estonii i Białorusi. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną (...)

29-03-15

Łódź (łódzkie)

Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, Estonii i Białorusi. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w zakresie rekrutacji na stanowiska w Sprzedaży i Marketingu, Zasobach Ludzkich, Energetyce, Produkcji, Zakupach i Logistyce oraz BPO / SSC. Poszukujemy obecnie (...)

29-03-15

Łódź

się w rekrutacjach międzynarodowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Dla naszego klienta, globalnej firmy konsultingowej poszukujemy obecnie absolwentów lub studentów zaocznych zainteresowanych 2 letnim programem menedżerskim w obszarze HR lub (...)

Dyspozytor-Pracownik Biurowy

Firma: MVR1-office

Gowork.pl

13-03-15

Łódź (łódzkie)

wyceny przesyłek- współpracę z przewoźnikami i firmami kurierskimi- monitorowanie przesyłek i rozwiązywanie problemów- sporządzanie ofert i udział w akcjach promocyjnych Od kandydatów oczekujemy;- wykształcenia minimum średniego (mile widziani (...)

Telefoniczna Obsługa Klientów

Firma: KS SERVICE

Gowork.pl

26-02-15

Łódź (łódzkie)

(nr certyfikatu 2894) mającą swoje oddziały w Poznaniu, Gorzowie, Łodzi, Wrocławiu oraz Szczecinie. Obecnie dla swojego Klienta poszukujemy kandydatów do:Telefonicznej Obsługi KlientaMiejsce pracy: Łódź-Górna (ok. Rudzkiej (...)

Office Assistant- j. francuski

Firma: CEE Experts

Gowork.pl

18-02-15

Łódź (łódzkie)

Obsługa recepcji w j. szwedzkim • Zarządzanie kalendarzem   Wymagania: • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów • Bardzo dobra znajomość języka szwedzkiego • Gotowość do ciągłego rozwoju • Samodzielność, (...)

Office Assistant z j. francuskim

Firma: CEE_Experts

Gowork.pl

03-02-15

Łódź (łódzkie)

specjalizujących się w rekrutacjach międzynarodowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Nasze działania obejmują obszar między innymi Polski, Rosji, Węgier, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, Estonii i Białorusi. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę (...)

03-02-15

Łódź (łódzkie)

na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Nasze działania obejmują obszar między innymi Polski, Rosji, Węgier, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, Estonii i Białorusi. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w zakresie rekrutacji na stanowiska w (...)

03-02-15

Łódź (łódzkie)

J. FRANCUSKIM BĄDŹ NIEMIECKIM OBOWIĄZKI: - prowadzenie bazy danych- monitorowanie realizacji zleceń- współpraca z magazynem WYMAGANIA:- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego bądź francuskiego- dobra znajomość języka angielskiego ( min. B2)- (...)

 << 
12
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.