Praca Administracja Łódź

1 - 6 z 6 ogłoszeń

Sekretarka / Sekretarz

Firma: Międzynarodowe Doradztwo Prawne w Biznesie Kancelaria Radcy Prawnego dr Magdaleny Rytwińskiej-Rasz

Gowork.pl

25-06-15

Łódź (łódzkie)

i intensywnego własnego rozwoju, - zatrudnienie w młodym, dynamicznym zespole. Od kandydatów oczekujemy: - ukończonych studiów wyższych, - biegłej znajomości języka angielskiego (w tym prawniczego i biznesowego) w mowie i piśmie; - umiejętności (...)

24-06-15

Łódź (łódzkie)

Grupy Kapitałowej REDAN, z zaangażowaniem i inicjatywą budować takie marki jak Top Secret, Troll, Drywash. Kierujemy się przekonaniem, że nasze sukcesy możemy osiągać tylko dzięki współpracy w sprzyjającej i niepowtarzalnej atmosferze. Mamy (...)

Asystentka

Firma: folregio

Gowork.pl

27-05-15

Łódź (łódzkie)

sekretarka asystentka po szkole średniej, wyższej lub w trakcie studiów dobrze widziana miła aparycja. CV z załączonym zdjęciem proszę nadsyłać na adres e-mail firma@folregio.com.pl praca dla osób z łodzi i województwa (...)

Koordynator

Firma: DK Partner

Gowork.pl

26-05-15

Łódź (łódzkie)

tymczasowych   Miejsce pracy: Łódź     Obowiązki: Zatrudnienie i koordynacja pracowników tymczasowych Utrzymywanie kontaktów z klientem Przygotowywanie rozliczeń czasu pracy Kontrolowanie obiegu (...)

10-05-15

Łódź (łódzkie)

sieci salonów w kraju oraz zagranicą. Możesz mieć wpływ na rozwój Grupy Kapitałowej REDAN, z zaangażowaniem i inicjatywą budować takie marki jak Top Secret, Troll, Drywash. Kierujemy się przekonaniem, że nasze sukcesy możemy osiągać tylko (...)

Asystentka

Firma: Express-Work

Gowork.pl

11-04-15

Łódź (łódzkie)

na stanowisko - Asystent/ka Działu Marketingu Opis stanowiska:Wsparcie w realizacji projektów marketingowychWspółudział we wdrażaniu nowych produktów na rynekKoordynowanie pracy podwykonawcówKoordynowanie czasem kilku równolegle (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.