Praca Administracja Łódź

1 - 5 z 5 ogłoszeń

15-11-15

Łódź (łódzkie)

bardzo dobrze język holenderski i angielski? Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia? Z łatwością nawiązujesz kontakty z ludźmi? Chcesz połączyć studia z karierą zawodową?   Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK to z całą pewnością (...)

15-11-15

Łódź (łódzkie)

Posiadasz umiejętność analitycznego myślenia? Z łatwością nawiązujesz kontakty z ludźmi? Chcesz połączyć studia z karierą zawodową?   Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś TAK to z całą pewnością ta oferta jest skierowana do Ciebie!   Jak (...)

Fluent/native english speaker - urgent

Firma: Elefanco Sp Zoo

Gowork.pl

10-10-15

Łódź (łódzkie)

employment package and great atmosphere @ global firm - fluent or native English, German or Dutch speakers - please apply to warsaw@elefanco.com - (...)

Fakturzysta/kierowca

Firma: Wozimex Sp. z o.o. Sp.k.

Gowork.pl

15-09-15

Łódź (łódzkie)

w Łodzi aktualnie poszukuje studenta uczelni technicznej, który przejmie obowiązki fakturzysty i kierowcy. Praca jest na pełen etat. Wymagane prawo jazdy kategorii B, status studenta, komunikatywność, znajomość pakietu Microsoft Office w (...)

Sekretarka

Firma: Agencja Kreatywna

Gowork.pl

14-09-15

Łódź (łódzkie)

pracy, Samodzielności oraz odpowiedzialności za powierzone zadania, Wysokiej kultury osobistej   Oferujemy   Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, Pracę w młodym i dynamicznym środowisku w stabilnej firmie Wysoka kultura osobista Wynagrodzenie od 4500 zł (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.