Praca Administracja Łódź

1 - 18 z 20 ogłoszeń

Asystentka

Firma: folregio

Gowork.pl

24-05-15

Łódź (łódzkie)

poszukuje kandydatki na stanowisko sekretarka asystentka po szkole średniej, wyższej lub w trakcie studiów dobrze widziana miła aparycja. CV z załączonym zdjęciem proszę nadsyłać na adres e-mail firma@folregio.com.pl praca dla osób z łodzi i (...)

Pracownik biurowy

Firma: PRB Budomal

Gowork.pl

23-05-15

Łódź (łódzkie)

obowiązków:   bieżąca obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz koordynacja przepływu informacji, terminowe przekazywanie dokumentów, korespondencji do poszczególnych działów firmy, obsługa spotkań (...)

Koordynator

Firma: DK Partner

Gowork.pl

23-05-15

Łódź (łódzkie)

i koordynacja pracowników tymczasowych Utrzymywanie kontaktów z klientem Przygotowywanie rozliczeń czasu pracy Kontrolowanie obiegu dokumentów Rekrutacja pracowników na stanowiska niższego i średniego (...)

10-05-15

Łódź (łódzkie)

salonów w kraju oraz zagranicą. Możesz mieć wpływ na rozwój Grupy Kapitałowej REDAN, z zaangażowaniem i inicjatywą budować takie marki jak Top Secret, Troll, Drywash. Kierujemy się przekonaniem, że nasze sukcesy możemy osiągać tylko dzięki (...)

04-05-15

Łódź (łódzkie)

nasze sukcesy możemy osiągać tylko dzięki współpracy w sprzyjającej i niepowtarzalnej atmosferze. Mamy świadomość, że właściwe standardy pracy i nowe kierunki działania mogą budować tylko najlepsi. Nasza firma aktywnie wspiera Fundację Happy Kids, (...)

20-04-15

Łódź (łódzkie)

pracowników do Zakładu Aktywności Zawodowej.   Operator wprowadzania danych Łódź (osoby z niepełnosprawnością) Miejsce pracy: (...)

Asystentka

Firma: Express-Work

Gowork.pl

11-04-15

Łódź (łódzkie)

na rynekKoordynowanie pracy podwykonawcówKoordynowanie czasem kilku równolegle prowadzonych projektówWsparcie działu w bieżących projektach Wymagania:Wielozadaniowość, elastyczność i umiejętność organizacji pracy własnejGotowość (...)

Asystent Spedytora- j. niemiecki

Firma: CEE Experts

Gowork.pl

01-04-15

Łódź

menedżerów i konsultantów specjalizujących się w rekrutacjach międzynarodowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za codzienne wsparcie Spedytora na rynkach niemieckojęzycznych. Poszukujemy (...)

Personal Assistant- j. niemiecki

Firma: CEE Experts

Gowork.pl

01-04-15

Łódź (łódzkie)

podróży służbowych i prywatnych – rezerwacja biletów, noclegów, samochodów- załatwianie spraw w urzędach, bankach, na poczcie - stały kontakt z dostawcami ( Wielka Brytania, Niemcy)- organizowanie spotkań i uroczystości - (...)

Specjalista ds. turystyki- j. francuski

Firma: CEE Experts

Gowork.pl

01-04-15

Łódź (łódzkie)

j. francuski Obowiązki:- odpowiadania na zapytania klientów odnośnie ofert turystycznych - przyjmowanie rezerwacji oraz aktualizacja bazy danych- wsparcie klientów francuskojęzycznych- przekazywanie informacji dotyczących wprowadzanych zmian (...)

Animator czasu wolnego- j. niemiecki

Firma: CEE Experts

Gowork.pl

01-04-15

Łódź (łódzkie)

menedżerów i konsultantów specjalizujących się w rekrutacjach międzynarodowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Dla naszego klienta, jednej z najbardziej prestiżowych organizacji turystycznych poszukujemy osób na stanowisko Animatora czasu (...)

01-04-15

Łódź (łódzkie)

na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Administrator biura zarządu- j. niemiecki Zakres obowiązków:• Tworzenie raportów, zestawień i prezentacji biznesowych• Administracja transakcji przeprowadzanych przez centralę • Pomoc w (...)

01-04-15

Łódź (łódzkie)

przesyłek)- stały kontakt z kontrahentami z Niemiec Wymagania:- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego i j. angielskiego- umiejętność pracy w zespole- mile widziane doświadczenie w tłumaczeniach Oferujemy:- stabilny rozwój w międzynarodowym (...)

Nauczanie / Tłumaczenia- j. niemiecki

Firma: CEE Experts

Gowork.pl

01-04-15

Łódź

menedżerów i konsultantów specjalizujących się w rekrutacjach międzynarodowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Nauczanie/ tłumaczenia- j. niemiecki Centrum Języków Obcych poszukuje osoby odpowiedzialnej za edukację (prowadzenie (...)

01-04-15

Łódź

na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Doradca klienta biznesowego- j. francuski Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:- budowanie długotrwałych relacji z klientami- aktualizacja i uzupełnianie bazy danych - profesjonalna obsługa i badanie potrzeb (...)

01-04-15

Łódź (łódzkie)

międzynarodowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Nasze działania obejmują obszar między innymi Polski, Rosji, Węgier, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, Estonii i Białorusi. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w zakresie rekrutacji na stanowiska w (...)

01-04-15

Łódź (łódzkie)

Europy Środkowo-Wschodniej. Nasze działania obejmują obszar między innymi Polski, Rosji, Węgier, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, Estonii i Białorusi. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w zakresie rekrutacji na stanowiska w Sprzedaży i Marketingu, (...)

01-04-15

Łódź (łódzkie)

specjalizujących się w rekrutacjach międzynarodowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Nasze działania obejmują obszar między innymi Polski, Rosji, Węgier, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, Estonii i Białorusi. Posiadamy doświadczenie i (...)

 << 
12
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.