Praca Administracja Łódź

1 - 5 z 5 ogłoszeń

22-12-14

Łódź (łódzkie)

specjalizujących się w rekrutacjach międzynarodowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Nasze działania obejmują obszar między innymi Polski, Rosji, Węgier, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, Estonii i Białorusi. Posiadamy doświadczenie i (...)

22-12-14

Łódź (łódzkie)

w rekrutacjach międzynarodowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Nasze działania obejmują obszar między innymi Polski, Rosji, Węgier, Czech, Słowacji, Litwy, Łotwy, Estonii i Białorusi. Posiadamy doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w zakresie (...)

Praktyki w Dziale Administracji

Firma: REDAN SA

Gowork.pl

15-12-14

Łódź (łódzkie)

w Polsce oraz w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Możesz mieć aktywny wpływ na rozwój Grupy Kapitałowej REDAN, budując takie marki jak Top Secret, Troll i Drywash oraz sieć TextilMarket. Od 2003 roku jesteśmy notowani na Giełdzie (...)

Asystentka Zarządu

Firma: Kadry

Gowork.pl

26-10-14

Łódź (łódzkie)

spotkań Zarządu i prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu; Sprawowanie nadzoru nad prawidłowym obiegiem dokumentów; Redagowanie pism formalnych; Archiwizacja dokumentów; Obsługa urządzeń biurowych. Wymagania: Komunikatywna znajomość (...)

Praktyki

Firma: Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna

Gowork.pl

07-10-14

Łódź

pracy: Łódź Nr referencyjny: PDPM/10/2014 Zapraszamy studentów zainteresowanych współpracą międzynarodową i projektami UE do odbycia praktyk w Dziale Projektów Międzynarodowych i Współpracy z Zagranicą AHE w Łodzi. Liczba (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.