Praca Administracja Łódź

1 - 5 z 5 ogłoszeń

Praktyki - Wolontariat

Firma: Kadry

Gowork.pl

10-09-14

Łódź (łódzkie)

współpracą międzynarodową i projektami UE do odbycia praktyk w Dziale Projektów Międzynarodowych i Współpracy z Zagranicą AHE w Łodzi. Liczba godzin oraz długość trwania praktyk – do ustalenia. Wymagania: - znajomość języka (...)

Pracownik biurowy (osoby niepełnosprawne)

Firma: Envistar Sp. z o.o.

Gowork.pl

19-08-14

Łódź (łódzkie)

stanowisku będzie należała przede wszystkim: bieżąca obsługa kancelarii firmy (obsługa gości, odbieranie telefonów, korespondencja email), wyszukiwanie i przetwarzanie danych (internet) i wykonywanie zadań administracyjnych powierzonych przez (...)

Pracownik gospodarczy (osoby niepełnosprawne)

Firma: Envistar Sp. z o.o.

Gowork.pl

19-08-14

Łódź (łódzkie)

oferta jest adresowana wyłącznie do osób niepełnosprawnych w stopniu umiarkowanym lub znacznym (II i I grupa). Pracownik gospodarczy (osoby niepełnosprawne) Miejsce pracy: Łódź Obowiązki: Do zadań (...)

19-08-14

Łódź (łódzkie)

wprowadzania danych (osoby niepełnosprawne) Miejsce pracy: Łódź Obowiązki: Do zadań zatrudnionych osób będzie należało: - przetwarzanie i wyszukiwanie informacji zawartych w bazach danych - (...)

Asystentka Prezesa

Firma: Mirabi Sp.z o.o.

Gowork.pl

29-07-14

Łódź (łódzkie)

administracyjna biura Obsługa telefoniczna, faksowa oraz mailowa sekretariatu biura Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej Zarządzanie salami konferencyjnymi Obsługa spotkań firmowych Współpraca ze wszystkimi działami firmy organizacja (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.