Praca Administracja Łódź

1 - 7 z 7 ogłoszeń

Asystentka Zarządu

Firma: Kadry

Gowork.pl

20-10-14

Łódź (łódzkie)

pracy: Łódź Region: łódzkie Numer referencyjny: AS/2014/X Opis stanowiska: Kompleksowa obsługa sekretariatu Zarządu; Organizowanie spotkań Zarządu i prowadzenie kalendarza spotkań Zarządu; Sprawowanie nadzoru nad prawidłowym obiegiem (...)

Sekretarka

Firma: P.P.H.U. Berotex Jarosław Majtczak

Gowork.pl

18-10-14

Łódź (łódzkie)

ziaren różnych gatunków dobierane są zależnie od charakteru danej kawy, tak by tworzyły idealne na daną okazję kompozycje. Dzięki naszemu przywiązaniu do tradycji i zaangażowaniu, smak i aromat kawy Rigello są synonimem najwyższej (...)

14-10-14

Łódź (łódzkie)

pracy zarządu - umawianie spotkań - sortowanie i synteza danych  - przygotowanie dokumentacji - prace organizacyjne  WYMAGANIA: - biegła znajomośc języka niemickiego (kontakty z kontrahentami pochodzącymi z krajów niemickojęzycznych ) - dobra (...)

Pracownik biurowy

Firma: KS Service

Gowork.pl

14-10-14

Łódź (łódzkie)

informatycznych współpraca z innymi działami Wymagania: bardzo dobra umiejętność obsługi komputera bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office - głównie Excel mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności Oferujemy: umowę (...)

osobę do dotacji unijnych

Firma: Jolanta

Gowork.pl

13-10-14

Łódź (łódzkie)

świetnie pisze i porusza się w dotacjach unijnych.Więcej szczegółów pod numerem telefonu w godz. 10-14:00.Osoba z okolic Łodzi. 690 618 (...)

Praktyki

Firma: Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna

Gowork.pl

07-10-14

Łódź

referencyjny: PDPM/10/2014 Zapraszamy studentów zainteresowanych współpracą międzynarodową i projektami UE do odbycia praktyk w Dziale Projektów Międzynarodowych i Współpracy z Zagranicą AHE w Łodzi. Liczba godzin oraz długość (...)

Praktyki - Wolontariat

Firma: Kadry

Gowork.pl

10-09-14

Łódź (łódzkie)

PDPM/09/2014 Zapraszamy studentów zainteresowanych współpracą międzynarodową i projektami UE do odbycia praktyk w Dziale Projektów Międzynarodowych i Współpracy z Zagranicą AHE w Łodzi. Liczba godzin oraz długość trwania praktyk (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Łódź

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.