Praca Konstantynow-Lodzki

1 - 4 z 4 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

Doradca klienta

Firma: Servitutes

Gowork.pl

04-10-15

Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

odszkodowań i nie tylko...Oferujemy praktycznie  wszystkie usługi prawnicze.Stawiamy na sukces i dynamiczny rozwój współpracowników.Oferujemy:wynagrodzenieprowizyjne od 20% na start ( lub więcej )Jeśli działałeś w konkurencyjnej firmie, (...)

Ochroniarz

Firma: Konsalnet

Gowork.pl

22-09-15

Konstantynów Łódzki (łódzkie)

handlowego - praca od zaraz - stawka od 7,5 do 9,0 zł netto w zależności od lokalizacji obiektu. Wymagamy niekarlności, sumienności i zaangażowania. Nie wymagamy doświadczenia, kandydaci zostaną przeszkoleni. TEL DO KONTAKTU - 784 623 (...)

Kontroler Jakości

Firma: Aktrion Poland

Gowork.pl

10-09-15

Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

do fabryki automotive w Łodzi.     Wskazania: - doświadczenie jako kontroler jakości w branży automotive - punktualność - spostrzegawczość - precyzja - dbałość o detale   Oferujemy: - pracę w systemie zmianowym - atrakcyjny system wynagrodzeń z (...)

Kontroler Jakości

Firma: Aktrion Poland

Gowork.pl

10-09-15

Konstantynów Łódzki (łódzkie)

JAKOŚCI do fabryki automotive w Łodzi.     Wskazania: - doświadczenie jako kontroler jakości w branży automotive - punktualność - spostrzegawczość - precyzja - dbałość o detale   Oferujemy: - pracę w systemie zmianowym - atrakcyjny system (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Konstantynow-Lodzki

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.