Praca Konstantynow-Lodzki

1 - 4 z 4 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

Konsultant ds. zarządzania dokumentacją

Firma: mCentrum Operacji

Gowork.pl

26-01-15

Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

zgodnie z typem dokumentów obsługa dyspozycji dotycząca dokumentów.   Oczekiwania: wykształcenia min. średniego łatwość uczenia się szybkie pisanie używając klawiatury alfanumerycznej zaangażowanie.   Oferujemy: umowę o (...)

Sprzedawca

Firma: eSmoking World

Gowork.pl

10-12-14

Konstantynów Łódzki (łódzkie)

osób do pracy na stanowisku: Sprzedawca/Doradca/Opiekun Klienta Obowiązki:   - budowanie trwałych i pozytywnych relacji z Klientami -sprzedaż papierosów elektronicznych dostępnych na stoisku - udzielanie Klientom informacji na temat dostępnego (...)

SPECJALISTA DS. ODSZKODOWAŃ

Firma: PRAEMIUM

Gowork.pl

25-11-14

Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

z otrzymanego świadczenia i satysfakcję współpracownikowi z wysokiego wynagrodzenia. Oczekiwania: - dużej samodzielności i automotywacji - umiejętności zjednywania sobie ludzi oraz zdolności przekonywania ich do swoich argumentów - wysokiego (...)

Sprzedawca

Firma: eSmoking World

Gowork.pl

21-11-14

Konstantynów Łódzki (łódzkie)

i Sprzedawcą. Wymagania: - wysoka kultura osobista- łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych- mile widziane doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość technik sprzedażowych- dyspozycja, zaangażowanie w pracę, uczciwość Zakres (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Konstantynow-Lodzki

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.