Praca Konstantynow-Lodzki

1 - 6 z 6 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

Świadczenie usług

Firma: mCentrum Operacji

Gowork.pl

23-10-14

Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

średnie lub w trakcie studiów umiejętność pracy z danymi oraz systemami informatycznymi dyspozycyjność, dokładność i zaangażowanie umiejętność pracy w zespole umiejętność szybkiego, bezwzrokowego pisania. Oferujemy: dorywczą pracę (...)

Opiekun Finansowy

Firma: Bajokredyt

Gowork.pl

22-10-14

Konstantynów Łódzki (łódzkie)

małych i średnich przedsiębiorstw oraz korporacji.W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy ambitnych Kandydatów i Kandydatek gotowych do rozpoczęcia współpracyw ramach rekrutacji na stanowisko: Opiekun finansowy.   Do zadań należeć (...)

Praca na hali/Kasie - Zgierz

Firma: Beetsma

Gowork.pl

11-10-14

Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

osób chętnych do pracy na stanowisku kasjer/ sprzedawca/pracownik hali supermarketu.   Wymagania: Umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność, komunikatywność. Książeczka sanitarno- epidemiologiczna.   Mile widziane: Doświadczenie w pracy w (...)

Wykładanie towarów

Firma: Market

Gowork.pl

30-09-14

Konstantynów Łódzki (łódzkie)

pracowników na stanowisko wykładowcy towarów w Aleksandrowie i Konstantynowie Łódzkim. Osoby zainteresowane proszę o kontakt na adres (...)

Doradca ds. e-papierosów

Firma: eSmokingWorld

Gowork.pl

23-09-14

Konstantynów Łódzki (łódzkie)

się na pozycji lidera w branży elektronicznych papierosów w związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukuje obecnie pracowników na stanowisko: Doradca ds. e-papierosów   Czym będziesz się zajmował - Obowiązki: - aktywna promocja i sprzedaż (...)

lektor

Firma: Sówka Nauczanie Języków Obcych

Gowork.pl

05-08-14

Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

języka angielskiego w szkole językowej na skraju Łodzi i Aleksandrowa łódzkiego. Wymagania: - licencjat lub studia magisterskie z fililogii angielskiej - prawo jazdy - mile widzane doświadczenie w nauczaniu oraz ukończony kierunek - nauczanie (...)

 << 
1
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Konstantynow-Lodzki

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.