Praca Błonie

1 - 18 z 48 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

Operator Wózka Widłowego Wysokiego Składu

Firma: Jaga Temp Sp.z o.o.

Gowork.pl

30-03-15

Błonie (mazowieckie)

pracy na magazynie; - wysoka motywacja do pracy; Oferujemy: - umowę zlecenie - po ok. 3 miesiącach umowę bezpośrednio przez firmę; - stawkę 14zł brutto; - pracę w systemie zmianowym - 6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-6:00; Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie (...)

MAGAZYNIER- Błonie

Firma: Iron Mountain Poslka Sp. z o.o.

Gowork.pl

29-03-15

Błonie (mazowieckie)

oraz zarządzania informacją.   PRACE MAGAZYNOWE  Nr ref. MAG/BLO Miejscowość: Błonie k/Warszawy   Kandydat będzie odpowiedzialny za: * wyszukiwanie zamówień, * rozładunek i załadunek transportów, * obsługa dostaw i (...)

Pakowanie książek-jedna zmiana-Błonie (Piorunów)

Firma: Jaga Temp Sp. z o.o.

Gowork.pl

26-03-15

Błonie (mazowieckie)

Klienta poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy od zaraz.Stanowisko: Pakowacz/ka książekMiejsce pracy: Błonie (Piorunów)Zadania:-pakowanie książek;-praca przy taśmie.Oferujemy:-pracę od zaraz;-stawkę godzinową 11 zł brutto;-umowę (...)

25-03-15

Błonie (mazowieckie)

osób do pracy w magazynie z uprawnieniami na wózki widłowe.Miejsce pracy - Płochocin k. BłoniaZadania:- rozładunki, załadunki towarów- prace magazynoweWymagania:- uprawnienia na wózki widłowe + doświadczenie w obsłudze (...)

Spedytor międzynarodowy

Firma: Logart

Gowork.pl

25-03-15

Błonie (mazowieckie)

specjalizuje się w obsłudze sektorów: logistyki oraz produkcji. Dla naszego klienta, dynamicznej firmy logistycznej oferującej usługi magazynowania oraz spedycji międzynarodowej, z siedzibą ok. 20 km od Warszawy (Błonie), poszukujemy obecnie (...)

DORĘCZYCIEL KORESPONDENCJI

Firma: OKSER HR Sp. z o.o.

Gowork.pl

25-03-15

Błonie (mazowieckie)

Warszawskiego Zachodniego i Pruszkowskiego    ZADANIA: - dostarczanie przesyłek oraz paczek z do Klientów, - prowadzenie dokumentacji doręczeń, - dokładne i terminowe rozliczanie się z przesyłek.   WYMAGANIA: - dobra organizacja pracy, - (...)

24-03-15

Błonie (mazowieckie)

Klienta poszukuje osób do pracy przy: Załadunkach/Rozładunkach Miejsce pracy: Kopytów k. Błonia Zadania: - załadunki i rozładunki przy użyciu wózka widłowego niskiego składu - praca na magazynie z artykułami spożywczymi - praca w systemie (...)

Asystent(ka) ds. sprzedaży

Firma: Deerfos Europe Sp. z o.o.

Gowork.pl

23-03-15

Błonie (dolnośląskie)

produkcji materiałów ściernych, zlokalizowana w Błoniach (k. Miękini) poszukuje Asystenta/-ki ds. sprzedaży.Wymagania stawiane kandydatom na ww. stanowisko:- doświadczenie w pracy biurowej- znajomość programu Excel- wykształcenie m.in. średnie, - (...)

Pakowanie książek-od zaraz-Błonie (Piorunów)

Firma: Jaga Temp Sp. z o.o.

Gowork.pl

23-03-15

Błonie (mazowieckie)

osób chętnych do podjęcia pracy od zaraz.Stanowisko: Pakowacz/ka książekMiejsce pracy: Błonie (Piorunów)Zadania:-pakowanie książek;-tworzenie zestawów składających się z kilku podręczników;-praca przy taśmie.Oferujemy:-pracę od (...)

Pielęgniarka

Firma: Caritas Archidiecezji Warszawskiej

Gowork.pl

23-03-15

Błonie (mazowieckie)

zakresie pielęgniarskiej opieki długoterminowej domowej w ramach Ośrodka Działalności Leczniczej Caritas AW w Błoniu. Wymagania formalne: Wykształcenie co najmniej średnie medyczne oraz ukończenie (lub w trakcie) jednego z niżej wymienionych kursów: • (...)

Koordynator - BŁONIE

Firma: CRS Polska Sp. z o.o.

Gowork.pl

23-03-15

Błonie (mazowieckie)

zmiany (6-14, 14-22, 22-6) Miejsce pracy: Błonie Oferujemy:- możliwość rozwoju zawodowego - atrakcyjne wynagrodzenie- praca stabilna w młodym zespole - zdobycie doświadczenia w branży automotive- poznanie i przeszkolenia na różnych stanowiska pracy w (...)

Spawacz

Firma: GAZ Sp. z o.o.

Gowork.pl

22-03-15

Błonie (mazowieckie)

spawania rur metodą 311 (tlen, acetylen) przy budowie  instalacji gazowych,- dbałość o powierzony sprzęt,    Wymagania:- umiejętność rozmierzania, przygotowania materiału,- umiejętność wykonywania instalacji z miedzi oraz stali,- (...)

Koordynator - BŁONIE

Firma: CRS Polska Sp. z o.o.

Gowork.pl

19-03-15

Błonie (mazowieckie)

koordynowaniu zespołu pracowników/ koordynowanie pracami na fabryce - prawo jazdy kat.B Zadania:- koordynowanie prac na zakładzie/fabryce- pomoc przy rozwiązywaniu problemów - kontakt z oddziałami firmy/ klientem/ dostawcami - organizowanie i uczestniczenie (...)

18-03-15

Błonie (mazowieckie)

doświadczenie w obsłudze skanera • sumienność • wysoka motywacja i chęć do pracy Oferujemy: • stawka 12 zł brutto/godzinę + system premiowy • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (po przepracowanym miesiącu umowa o pracę) • pracę w (...)

16-03-15

Błonie (mazowieckie)

stanowisko: Pracownik Magazynowy - Operator Wózka Wysokiego Składu Miejsce pracy: Piorunów k. Błonia Obowiązki: - czynności fizyczne, ręczne (dzielenie palet na mniejsze przesyłki); - czynności polegające na obsłudze wózka widłowego (...)

16-03-15

Błonie (mazowieckie)

chętnych do podjęcia pracy od zaraz.Miejsce pracy: Piorunów k.BłoniaStanowisko: Operator wózka widłowegoZadania:-obsługa magazynu logistycznego;-załadunki/rozładunki;-obsługa wózka widłowego.Wymagania:-dyspozycyjność do podjęcia (...)

Serwisant (do przyuczenia)

Firma: HR.pl

Gowork.pl

15-03-15

Błonie-Wieś (mazowieckie)

z wieloma sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych. Dla Naszego Klienta, z branży rolniczej, który współpracuje z rolnikami i przedsiębiorcami w zakresie zaopatrywania w urządzenia do (...)

Operator linii produkcyjnej

Firma: HR.pl

Gowork.pl

15-03-15

Błonie-Wieś (mazowieckie)

sukcesami na koncie zajmujące się kompleksową rekrutacją i selekcją dla firm polskich i zagranicznych. Dla Naszego Klienta, z branży rolniczej, który współpracuje z rolnikami i przedsiębiorcami w zakresie zaopatrywania w urządzenia do (...)

 << 
123
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Błonie

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.