Praca Błonie

1 - 18 z 41 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

17-02-17

Błonie (mazowieckie)

Orange. Spółka Tell należy do grupy kapitałowej OEX S.A.   Podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu jako:   Specjalista ds. sprzedaży w salonie Orange Miejsce pracy: Błonie   Decydując się na pracę z nami : będziesz miał dostęp do (...)

Kierownik Magazynu

Firma: Transportir Limited Polska Sp. z o.o.

Gowork.pl

16-02-17

Błonie

usługi logistyczne na najwyższym poziomie. W związku z dynamicznym rozwojem i rosnącym zapotrzebowaniem naszych Klientów, poszukujemy do naszego magazynu w Błoniu pod Warszawą pracownika na stanowisko:    Kierownik Magazynu   Miejsce pracy: (...)

Pracownik Sklepu Błonie

Firma: Full Job

Gowork.pl

16-02-17

Błonie (mazowieckie)

stanowiska kasjerskiego * reagowanie na bieżące potrzeby Klientów *ekspozycja towaru zgodnie ze standardami firmy     Poszukujemy osób: * dyspozycyjnych do pracy zmianowej (dziennej) * z  wysoką kulturę osobistą * sprawnych (...)

16-02-17

Błonie (mazowieckie)

Klienta zatrudni osoby na stanowisku:Stanowisko: Pracownik magazynowy.Miejsce pracy: Kopytów k. BłoniaZadania:-kompletacja towaru art. spożywczych;-obsługa skanera.Oferujemy:-stałe zatrudnienie od zaraz;-umowę o pracę;-wynagrodzenie godzinowe 14 zł (...)

KONTROLER JAKOŚCI

Firma: CRS POLSKA

Gowork.pl

16-02-17

Błonie (mazowieckie)

usługi z zakresu kontroli jakości części samochodowych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: KONTROLERA JAKOŚCI W BŁONIU. Wymagania: - dobry wzrok i zdolności manualne, - umiejętność pracy wg procedury, - (...)

Specjalista ds. Administracji Magazynowej / Koordynator Magazynu

Firma: Transportir Limited Polska Sp. z o.o.

Gowork.pl

10-02-17

Błonie (mazowieckie)

z dynamicznym rozwojem i rosnącym zapotrzebowaniem naszych Klientów, poszukujemy do naszego magazynu w Błoniu pod Warszawą pracownika na stanowisko:    Specjalista ds. administracji magazynowej / Koordynator magazynu   Miejsce pracy: mazowieckie / (...)

Operator wózka widłowego - magazynier

Firma: Transportir Limited Polska Sp. z o.o.

Gowork.pl

10-02-17

Błonie (mazowieckie)

/ Błonie     Zadania: - Obsługa magazynu, - Obsługa wózka widłowego gazowego bądź elektrycznego niskiego składowania, - Załadunki/rozładunki/przeładunki towarów paletowych.   Wymagania: - Uprawnienia do obsługi wózka (...)

Przedstawiciel handlowy

Firma: Deerfos Europe Sp. z o.o.

Gowork.pl

08-02-17

Błonie (dolnośląskie)

relacji z klientami- wykształcenie co najmniej średnie- czynne prawo jazdy kat. B- znajomość języka angielskiego (podstawy)- gotowość do wyjazdów służbowych (cała Polska).Oferujemy:- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę- zapewnienie (...)

Młodszy specjalista ds. rekrutacji_Błonie

Firma: JAGA Temp Sp. z o.o.

Gowork.pl

07-02-17

Błonie (mazowieckie)

rekrutacji na stanowisku:Młodszy specjalista ds. rekrutacjiMiejsce pracy: BłonieInteresujesz się zagadnieniami z zakresu rekrutacji? Jesteś osobą energiczną, która chętnie czerpie wiedzę i jest otwarta na nowe wyzwania? Poszukujemy osoby właśnie takiej (...)

Mechanik sprężarek samochodowych

Firma: Asistnet Work Group

Gowork.pl

05-02-17

Błonie (dolnośląskie)

naszego klienta - firmy zajmującej się produkcją i naprawą sprzętu elektromechanicznego, poszukujemy osób na stanowisko:MECHANIK SPRĘŻAREK SAMOCHODOWYCHLokalizacja: ul. Zachodnia 7, BłonieZakres obowiązków obejmuje:- naprawa sprężarek do (...)

Mechanik samochodowy

Firma: Asistnet Work Group

Gowork.pl

05-02-17

Błonie (dolnośląskie)

się produkcją i naprawą sprzętu elektromechanicznego, poszukujemy osób na stanowisko: MECHANIK SAMOCHODOWY Lokalizacja: ul. Zachodnia 7, Błonie Zakres obowiązków obejmuje: - samodzielne diagnozowanie usterek w pojazdach - podejmowanie decyzji o (...)

Specjalista ds. rekrutacji-Błonie

Firma: JAGA Temp Sp. z o.o.

Gowork.pl

29-01-17

Błonie (mazowieckie)

w dziale rekrutacji do pracy na stanowisku:Specjalista ds. rekrutacjiMiejsce pracy: BłonieZadania:- kontakt telefoniczny oraz bezpośredni z kandydatami;- rekrutacja i selekcja;- kontakt z Klientem;- czynności związane z administracją personalną.Wymagania:- (...)

29-01-17

Błonie (dolnośląskie)

poszukujemy osób na stanowisko: MECHANIK SAMOCHODOWY Lokalizacja: ul. Zachodnia 7, Błonie Zakres obowiązków obejmuje: - samodzielne diagnozowanie usterek w pojazdach - podejmowanie decyzji o naprawie lub wymianie części - rzetelne (...)

29-01-17

Błonie (dolnośląskie)

dla naszego klienta - firmy zajmującej się produkcją i naprawą sprzętu elektromechanicznego, poszukujemy osób na stanowisko:MECHANIK SPRĘŻAREK SAMOCHODOWYCHLokalizacja: ul. Zachodnia 7, BłonieZakres obowiązków obejmuje:- naprawa (...)

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Firma: Kastell Systemy Szczotek Przemysłowych J.Poschlod, P.Maj Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.

Gowork.pl

26-01-17

Błonie (dolnośląskie)

poszukuje ambitnych i skrupulatnych osób, które będą odpowiedzialne za obsługę klienta. Zakres obowiązków: Wprowadzanie kodowanych zamówień dla Klientów, Przygotowywanie zestawień z systemów obsługi (...)

25-01-17

Błonie (mazowieckie)

osoby zainteresowane podjęciem pracy stałej. Stanowisko: Pracownik Produkcji.Miejsce Pracy: Piorunów k. Błonia Oferujemy:- pracę od zaraz;- pracę na 2 zmiany 6-14, 14-22;- wynagrodzenie godzinowe 14 zł brutto; - możliwość dłuższej współpracy z (...)

24-01-17

Błonie (mazowieckie)

zatrudni osoby na stanowisku: Magazynier - Operator Wózka WidłowegoMiejsce pracy: Piorunów k. Błonia Obowiązki:- obsługa wózka widłowego (niski skład);- załadunek i rozładunek;- czynności magazynowe. Oferujemy:- stawkę godzinową 16 zł (...)

24-01-17

Błonie (mazowieckie)

poszukuje osób do pracy na stanowisku: Pracownik pomocniczy Wymagania: chęć do pracy, sprawność fizyczna, zręczność zaangażowanie, obowiązkowość, odpowiedzialność dyspozycyjność od zaraz  do podjęcia (warunek konieczny) możliwość (...)

 << 
123
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Błonie

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.