Praca Błonie

1 - 18 z 58 ogłoszeń

Brak ofert spełniających zadane kryteria. Sprawdź podobne oferty pracy.

Magazynier

Firma: Transportir Limited Polska sp. z o.o.

Gowork.pl

30-08-15

Błonie (mazowieckie)

towaru paletowego jak i ponadgabarytowego przeważnie z auta do auta. Obecnie poszukujemy magazyniera- operatora wózka widłowego do naszego magazynu znajdującego się w Błoniu. MAGAZYNIER-OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Oferujemy: -umowę o pracę (...)

Pilnie Pracowników do Etykietowania - Magazyn Warszawa

Firma: Interimax Sp. zo.o. S.K.A

Gowork.pl

30-08-15

Błonie (mazowieckie)

Certyfikat KRAZ numer 8471. Aktualnie dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy kandydatów/ki na stanowisko: Pracownik Magazynu ( Praca na około 3 tyg.z możliwością przedłużenia) Miejsce pracy: Błonie Zakres obowiązków: - (...)

Operator wózka widłowego

Firma: Logart

Gowork.pl

30-08-15

Błonie (mazowieckie)

firmy logistycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:   OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO (WYSOKI SKŁAD) Miejsce pracy: Błonie   Zakres obowiązków na tym stanowisku będzie obejmować:   - Załadunek i rozładunek samochodów (...)

30-08-15

Błonie (mazowieckie)

chęć do pracy, sprawność fizyczna• uczciwość, rzetelność, dyspozycyjność od zarazObowiązki:• rozładunek, załadunek, wykładanie, układanie towaru • kompletowanie zamówień, obsługa skanera• inne prace zlecone na (...)

30-08-15

Błonie (mazowieckie)

pracy: Błonie (Piorunów)PRACA NA JEDNĄ ZMIANĘ 6-14-pakowanie książek przy taśmie;-lekka praca nie wymagająca doświadczenia;-praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14;-wymagamy dyspozycyjności do podjęcia pracy od zaraz oraz chęci do (...)

Pracownik Magazynowy

Firma: Jaga Temp Sp. z o.o.

Gowork.pl

28-08-15

Błonie (mazowieckie)

Miejsce pracy: Pass k. Błonie Obowiązki: - pomoc na magazynie; - przygotowywanie zamówień do wysyłki; - inne czynności magazynowe. Wymagania: - sumienność i staranność; - wysoka motywacja i chęć do pracy; - dyspozycyjność od 01.09.2015 Oferujemy: - (...)

28-08-15

Błonie (mazowieckie)

do pracy przy rozładunku kontenera z kosmetykami. Miejsce pracy: Błonie (Piorunów)-praca w godzinach 22-6 (z 31 na 1 i z 1 na 2 września);-rozładunek kontenera z kosmetykami;-stawka godzinowa 15 zł brutto;-możliwość cyklicznej pracy dorywczej.Osoby (...)

27-08-15

Błonie (mazowieckie)

osób gotowych podjąć stałą pracę.Miejsce pracy: Błonie - dogodny dojazd, lokalizacja przy stacji PKPStanowisko: Pracownik produkcji / Operator maszynyLEKKIE CZYNNOŚCI PRODUKCYJNEZadania:-obsługa maszyn produkujących żarówki;-praca na (...)

27-08-15

Błonie (mazowieckie)

zatrudni osoby do pracy przy kompletacji kosmetyków.Miejsce pracy: Pass k.BłoniaLekka praca, od zaraz!!!-kompletacja zamówień (bez skanera);-lekkie czynności magazynowe-praca od poniedziałku do piątku na II zmiany (potem 8-16);-stawka godzinowa 12 zł (...)

Przepakowywanie produktów - OD ZARAZ!!!

Firma: Jaga Temp Sp. z o.o.

Gowork.pl

20-08-15

Błonie (mazowieckie)

Miejsce pracy: Kopytów k. Błonia Zadania: - przepakowywanie produktów spożywczych - układanie towarów na paletach Oferujemy: - pracę w systemie dwóch zmian 6-14:00 i 14-22:00 - pracę w magazynie ciepłym, suchym - wynagrodzenie akordowe (...)

19-08-15

Błonie (mazowieckie)

pracy jako operator wózka widłowego.Miejsce pracy: Piorunów k. BłoniaZadania:-załadunek/rozładunek (książki, podręczniki);-obsługa wózka widłowego - niski skład.Wymagania:-uprawnienia do obsługi wózka widłowego;-doświadczenie w pracy (...)

19-08-15

Błonie (mazowieckie)

Klienta, poszukuje Kandydatów na stanowisko: MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Miejsce pracy: Błonie Zadania: - załadunek i rozładunek towaru - obsługa systemu magazynowego - kompletacja zamówień dla Klientów - obsługa (...)

18-08-15

Błonie (mazowieckie)

Kontrola jakościOpis stanowiska:-kontrola jakości obuwia;-lekkie czynności;-wymagana dokładność;-praca od zaraz;-stawka godzinowa 12 zł brutto;-praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.Wyślij nam swoje CV a my do Ciebie (...)

17-08-15

Błonie (mazowieckie)

logistycznej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Operator wózka widłowego (wysokiego składowania) Miejsce pracy: Święcice k/Błonia Oferujemy: 1. pracę w godzinach 9-17 2. stawkę 16zł brutto 3. zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (...)

Pracownik Ochrony

Firma: Konsalnet

Gowork.pl

16-08-15

Błonie (mazowieckie)

LUB LESZNO.  Stawka wyjściowa 8zł- 10zł (na rękę). Za bardzo dobre wyniki w pracy oraz osiągnięcia przewidywana premia pieniężna. Od kandydatów oczekuję DYSPOZYCYJNOŚCI, WYSOKIEJ KULTURY OSOBISTEJ oraz ZAANGAŻOWANIA. Mile widziane doświadczenie, lecz (...)

Przedstawiciel handlowy , Błonie

Firma: Sales Solution

Gowork.pl

16-08-15

Błonie (małopolskie)

własne struktury handlowe?Jeśli Tak wypełnij formularz rekrutacyjny i dowiedz się więcej. Salessolution.pl poszukuje pracowników na stanowisko Przedstawiciela Handlowego. Miejsce pracy:Błonie Czego od Ciebie wymagamy:- doświadczenia w sprzedaży;- (...)

Doręczyciel - Błonie

Firma: SANTADO SP. Z O.O.

Gowork.pl

15-08-15

Błonie (mazowieckie)

/ Punktu Obsługi Klienta, dostarczanie przesyłek oraz paczek do Klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych, prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą, dokładne rozliczanie się z pobranych przesyłek   WYMAGANIA: dobra organizacja (...)

11-08-15

Błonie (mazowieckie)

biura w dziale administracyjnymMiejsce pracy: Pass k.BłoniaZadania:- przyjmowanie/wysyłanie oraz podział korespondencji;- rejestrowanie pism przychodzących i wychodzących; - wpisywanie korespondencji do księgi korespondencyjnej;- wysyłanie (...)

 << 
 >> 

Sprawdź podobne oferty pracy

Zobacz oferty pracy w promieniu 100km. od miasta Błonie

Praca Łódź po branży

Możesz otrzymywać mailem informacje o najnowszych ofertach pracy pasujących do Twoich kryteriów wyszukiwania. Powiadomienia są bezpłatne.